Strona główna  /  Informacje  /  Kurtki w góry

Kurtki w góry

Kurtki w góry

 

Kurtki w góry, kurtki trekkingowe. Jakkolwiek byśmy je nazywali są nam potrzebne w górach. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat kurtek,które zabieracie w góry!

 

Na pierwszy ogień krótka zajawka o kurce marki 4F T4L16-KUM001. Swoją drogą nazwy kurtek 4F są niesamowicie intuicyjne. Kurtka przeznaczona do górskich spacerów i wędrówek lub do codziennego użytku. Skupiłbym się tutaj jednak na okresie wiosenno letnim.

Kurtka posiada membranę AquaTech oraz impregnacji DWR. Zapewniają one skuteczną ochronę przed wiatrem i wilgocią. Kurtka T4L16-KUM001 jest starannie wykończona i uszyta z materiałów odpornych mechanicznie. Posiadacz kurtki jest dobrze widoczny po zmroku, gdyż producent zadbał o odpowiednią ilość elementów odblaskowych.

W kurtce czujemy się swobodnie i jest ona dość dobrze do nas dopasowana. Posiada wszyty na stałe kaptur. po odpowiedniej regulacji szczelnie chroni nas przed wiatrem nie ograniczając pola widzenia.

Kurtka trekkingowa T4L16-KUM001 posiada dwie boczne kieszenie podszyte mikropolarem oraz kieszeń wewnętrzną na drobiazgi (np. portfel).

 

Zobacz więcej w sklepie: Zaloguj lub zarejestruj się, aby dodać sugestię

Podziel się z przyjaciółmi:


Pozostaw Komentarz

Twój adres mailowy nie zostanie opublikowany.

Podobne


zwyciezcy-konkursu-ii-oblezenie-warowni-inwald

Zwyciężcy Konkursu - II Oblężenie Warowni Inwałd

konkurs-ii-oblezenie-warowni-inwald

Konkurs - II Oblężenie Warowni Inwałd

konkurs-foto-majowka

Konkurs - Foto majówka

sprzeciw-dla-strefy-przemyslowej-w-lipniku

Sprzeciw dla strefy przemysłowej w Lipniku