Temat: Galerie forumowiczów

Galeria w naszym serwisie nie cieszy się zbyt wielką popularnością, większość z forumowiczów posiada własne galerie (Picasa) i tam właśnie umieszcza zdjęcia. I wcale mnie to nie dziwi, też by mi się nie chciało umieszczać zdjęć w dwóch miejscach.

Jeśli chodzi o zdjęcia Beskidu Małego to właśnie u Was znajdują się najlepsze archiwa. Mając świadomość, że wielu internautów wchodząc do naszego serwisu internetowego, chce zobaczyć z najlepszej strony nasz Beskid Mały. Wiedząc również, że taki zaczytany internauta, aby natrafić na to czego szuka, nie będzie przeszukiwał wszystkich galerii forumowiczów. Postanowiłem zrobić taki mały katalog, jak w szkolnej bibliotece. Jednak potrzebuję Waszej pomocy w uzupełnieniu tych zbiorów smile

Każdy z użytkowników może dodać własne galerie z Beskidu Małego do takiego katalogu (nie będą wyświetlane zdjęcia tylko odnośniki do galerii). Robi się to bardzo prosto, wypełniając formularz (który można znaleźć w panelu forumowicza) http://www.beskidmaly.pl/picassa-add.php , po wcześniejszym zalogowaniu do serwisu (nie do forum). Co my  tu mamy :

Nazwę galerii,

keywords - czyli słowa kluczowe, po których będzie można odnaleźć galerię w katalogu (oddzielamy je najlepiej przecinkami),

Link do galerii

Opis.

Naciskamy przycisk wyślij i nasz galeria ląduje w bazie danych. Prawda, ze proste? Prawda...

Jak dodamy galerię i coś nam się nie spodoba to możemy ją edytować lub usunąć - http://www.beskidmaly.pl/picassa-edycja-lista.php

Aby zobaczyć spis galerii oraz mieć możliwość wyszukania galerii przedstawiającej skojarzenia z danymi słowami klikamy na ten oto link: http://www.beskidmaly.pl/picassapokaz.php

Opis galerii pojawia się po naciśnięciu odnośnika Pokaż opis.

W razie pytań służę pomocą smile

I oczywiście wywieram presję, aby dodawać własne galerie do tego katalogu.

Odnośnik do katalogu galerii niebawem znajdzie się w serwisie.

2

Odp: Galerie forumowiczów

wypróbowałam, działa wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Galerie forumowiczów

Cieszę się smile To w takim razie zapraszam do dodawania galerii smile

4

Odp: Galerie forumowiczów

Kilka swoich, z czasów panowania w BM dinozaurów już wrzuciłem. Będę to w najbliższych dniach sukcesywnie uzupełniał, aż dojdę do początków XXI wieku tongue

P.S. Uwaga techniczna - nie widzę po kliknięciu na opis galerii opisów użytkowników, tylko swoje. Wiem, marudzę lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

5

Odp: Galerie forumowiczów

darkheush napisał/a:

Kilka swoich, z czasów panowania w BM dinozaurów już wrzuciłem. Będę to w najbliższych dniach sukcesywnie uzupełniał, aż dojdę do początków XXI wieku tongue

P.S. Uwaga techniczna - nie widzę po kliknięciu na opis galerii opisów użytkowników, tylko swoje. Wiem, marudzę lol

Dzięki za dodanie galerii wink Myślę, że sukcesywnie będzie się ona powiększać. Co do widoczności opisów, u mnie wszystko gra. Jeżeli ktoś nie podał opisu to go nie będzie smile

6

Odp: Galerie forumowiczów

lowell79 napisał/a:

Co do widoczności opisów, u mnie wszystko gra. Jeżeli ktoś nie podał opisu to go nie będzie smile

A no tak. Dobra - obiecuję na przyszłość nie wchodzić do panelu "po spożyciu" lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

7

Odp: Galerie forumowiczów

No to zakończyłem dodawanie swoich 21 sztuk big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

8

Odp: Galerie forumowiczów

A ja wciąż nie mam czasu  sad

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile