1

Temat: czy już się spisaliście ?

http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm

...bo ja już mam to z bańki .

2

Odp: czy już się spisaliście ?

smile się spisałam, wersja była krótka więc poszło migiem  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: czy już się spisaliście ?

A ja spisałem się,tylko podałem dawny adres i nr,mieszkania.Nie wiem jak skorygować?

Góroczub.

4

Odp: czy już się spisaliście ?

Zaraz Ci napiszę na PV  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: czy już się spisaliście ?

Nie mogę po zalogowaniu znaleźć opcji ;Zmień dane lub podobne.

Góroczub.

6

Odp: czy już się spisaliście ?

Jeszcze raz PV wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: czy już się spisaliście ?

ok, jak wrócę ze Skalanki.

Góroczub.

8

Odp: czy już się spisaliście ?

mnie system w ogóle nie umiał zlokalizować. znaczy się  - nie istnieję tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary