1

Temat: [1ZZF] Dojście na Zlot

Cześć!

Zlot jak to zlot, wypadałoby się pointegrować. Jeżeli jesteście skłonni przyjąć pod swoje skrzydła dodatkowe osoby poza sobą, opiszcie swoje trasy.

Moje pomysły:
1) Porąbka Tama - Żar - Kiczera - Przeł. Przysłop Cisowy - Kocierz - Beskid - Przeł. Kocierska - Kiczora - Przeł. Zakocierska. Czas wg mapy Compassu: około 6h 30'', przewyższenie: około 1000m, długość: około 17km
2) Tresna Tama - Kościelec - Jaworzyna - Przeł. Cisowa - Przeł. Przysłop Cisowy - Kocierz - Beskid - Przeł. Kocierska - Kiczora - Przeł. Zakocierska.
Czas wg mapy Compassu: około 6h 30'', przewyższenie: około 900m, długość: około 17km
3) wersja nieco offszlakowa: z Porąbki możemy skoczyć do Kozubnika, połazić po ośrodku, potem przejść mniej-więcej na wyczucie na Żar i dalej przez Kiczerę itd. Czas podobny jak wyżej.

Sam nie wykluczam ewentualnego przyłączenia kogoś ;-)

Ostatnio edytowany przez marcus (2010-02-16 17:44:31)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

2

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

My zaczniemy od Targanic żółtym szlakiem na Jawornicę, dalej na potrójną i prosto do miejsca docelowego wink. Trasa na 2,5 godziny. Jak zrobimy ją w 4 to będzie bardzo dobrze wink Myślę, że Czuby nas dogonią na szlaku wink

3

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

lowell79 napisał/a:

Myślę, że Czuby nas dogonią na szlaku wink

Zobaczymy może dogonią:)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

4

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Rakiety, te sprawy... pewnie paliwo rakietowe również będzie wink

5

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Aaa... Jutro jeden gość obiecał mi raport o stanie szlaku czerwonego, którym (głównie) wiedzie moja trasa. ]:->

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

6

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Jesli chodzi o szlak czerwony to z Kocierza az po Leskowiec jest mocno przedeptany dojscie do Chatki niepowinno sprawic wiekszego problemu Co do podejscia z Targanic na Jawornice  w Niedziele 14.02.2010 koło PTTK Chałpa z Andrychowa zorganizowało wyjscie na Jawornice większa grupą dla uczczenia rocznicy Tragedi Babiogórskiej która wydarzyła sie 14.02.1935r a krzyż na Jawornicy ja upamiętnia Własnie z Targanic a po niedzieli nie było juz większych opadów sniegu mysle ze po uczestnikach tej wyprawy powinna pozostac wydeptana ścieżka

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

7

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Słuchajcie! Jaki może być stan szlaku żółtego z Praciaków doliną Pracicy na Anulę i czarnego na Potrójną? Z dzieciakiem 12-letnim dało by rade?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

8

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Są to szlaki jeszcze mało znane i mało ruchliwe  sniegu jest sporo  moze byc ciezko jesli sa nieprzetarte .Gdyby tak było mysle  ze po wyciągu powinno byc lepiej rok w rok wzdłuż wyciagu zawsze była sciezka do Kocierskiego szlaku

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

9

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Dzięki! Za bardzo nie jestem w stanie, by wziąć udział w zlocie, ale się postaram. Może choć na jeden dzień smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

10

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

My możemy dołączyć do kogoś w Targanicach (w knajpie przy piwku), dalej żółtym na Potrójną.

11

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Ferdynans, wielkie dzięki, trochę mnie podniosłeś na duchu tą informacją o wyjściu na Jawornicę koła PTTK Chałupa. Zapomniałem o rocznicy (wstydź się darkheush, wstydź). Czyli pozostanie nam do przedreptania tylko odcinek Roczyny->Złota Górka->Targanice.

lowell79 napisał/a:

Myślę, że Czuby nas dogonią na szlaku wink

Zawsze się możemy synchronizować będąc już w terenie. Telefon znasz wink

Rakiety, te sprawy... pewnie paliwo rakietowe również będzie wink

Cichaj tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

12

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Ferdynans Dziękujemy za informacje ze szlaku! Ja również zapomniałem o rocznicy sad. Cieszy fakt, że szlak będzie przetarty.

darkheush tak mi się skojarzyło z paliwem rakietowym wink telefon mam to na pewno się zsynchronizujemy wink


kris_61 Byłoby miło poznać wink

13

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

lowell, a może spotkamy się w Targanicach i poczekamy na wujka Angiego i dziadka Darkheusha w jakiejś knajpie ? jak to mówią, w kupie raźniej smile

14

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Jetem "za". Będziemy w kontakcie wink

P.S. Nie bardzo kojarzę, aby w okolicy kościoła w Targanicach (czyli tam gdzie zejdziemy i gdzie zaczyna się szlak na Jawornicę) była jakaś knajpka. Sklep jest na pewno, ale knajpa...

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-02-17 22:55:36)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

15

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Ja też jestem za, tylko jeszcze nie wiem jak się dostaniemy z moją połówką do Targanic, może będziemy mieli drivera, a może PKSem.  Synchronizacja czasowa może być w czasie rzeczywistym wink

16

Odp: [1ZZF] Dojście na Zlot

Djinn podaj mi numer telefonu na GG: 2311002