Temat: HARNASIOWE SIŁOWANIE

HARNASIOWE SIŁOWANIE - 20.O5.2011(piątek)o godz.11.00(czas trwania imprezy ok.2h) w LICEUM ANDRYCHOWSKIM(ul.Pachla-pod basenem )jak co roku odbędą się zawody o mistrzostwo Powiatu Wadowickiego szkół ponadgimnazjalnych kobiet i mężczyzn w WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC. Organizator zawodów: ja wraz z SZKOLNYM KLUBEM SPORTÓW SIŁOWYCH I TURYSTYKI GÓRSKIEJ"KOCIERSKIE HARNASIE"LO ANDRYCHÓW ( brali udział przy forumowych akcjach- "JAWORNICA" i "CISOWE GRAPY"). serdecznie wszystkich zapraszamy( wsród zaproszonych honorowych gości m.in.: Pan Krzysztof Wyrzykowski!!!), pozdrawiam i zapraszam, hej!!!

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-05-03 11:09:28)

2

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

harnaś wołoski napisał/a:

HARNASIOWE SIŁOWANIE - 20.O4.2011(piątek)o godz.11.00(czas trwania imprezy ok.2h(...)

O ile to nie błąd w dacie, to mona sobie zaśpiewać "Ale to już było" tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

oczywiście błąd-ma być: 20.05 (  MAJ ) 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-05-03 11:12:24)

4

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

dlaczemu Wy takie fajne imprezy robicie jak ja będę w pracy sad ?

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Jutro Mistrzostwa!!!!!!!!! big_smile
wszystkich serdecznie raz jeszcze zapraszam!!!!!!!!! smile  smile  smile
niestety z przyczyn zdrowotnych nie bedzie Pana Krzysztofa Wyrzykowskiego sad  sad  sad , ale dla wszystkich przybyłych forumowiczów będe miał dyplom z autografem MISTRZA!!! big_smile  big_smile  big_smile ( Pan Krzysztof jak wiadomo też jest fanem Beskidu Małego!!!)
fotorelacja bedzie zamieszczona po zawodach, TRZYMAJCIE za zwycięstwo naszych-KOCIERSKICH HARNASIÓW!!!( NALEŻY SIE IM ,CHOĆBY ZA TRUD JAKI WŁOZYLI PRZY AKCJACH- Jawornica i Cisowe Grapy!!! big_smile )
pozdrawiam, hej!!! smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-05-19 12:03:32)

6

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

No to trzymamy kciuki za chłopaków!

7

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Trzymamy mocno !!!  big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

8

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Trzymałam z całych sił  big_smile

Teraz czekam na wyniki  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Wielkie dzięki za wsparcie duchowe!!!było niezbędne, bo indywidualnie i druzynowo wygraliśmy o włos!!!
wyniki: indywidualny, nowy - Mistrz Powiatu Wadowickiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2011 -DOMINIK MIŚKÓW( brał udział w forumowych akcjach - "Jawornica" i "Cisowe Grapy" big_smile  ) reprezentant Szkolnego Klubu Sportów Siłowych i Turystyki Górskiej " KOCIERSKIE HARNASIE" LO Andrychów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! big_smile
drużynowo - obronilismy tytuł z przed roku, czyli - I miejsce dla reprezentacji - KOCIERSKICH HARNASIÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! big_smile
za kilka dni pojawi się fotorelacja z mistrzostw ! smile  smile  smile   pozdrawiam,hej!!! smile

10

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Ogromne GRATULACJE dla siłacza DOMINIKA !!! big_smile i dla wszystkich KOCIERSKICH HARNASIÓW wraz z opiekunem wink. Czekamy na fotki. ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

zdjęcia będą!
Dominik to ten co w galerii zdjęć z akcji Cisowe Grapy- cz.II, wyciska na ławeczce( którą wykonał przy szałasie MK ), sporego kloca drzewnego. jak widać czasu nie marnował i trenował wszędzie, GDZIE SIĘ DAŁO !!!!OPŁACIŁO SIĘ big_smile  big_smile  big_smile !!!!!!!!!!

12

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

trenować, jak widać , można wszędzie big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

13

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Wiwat!!!   dla KOCIERSKICH HARNASIÓW  big_smile  Wiwat!!!

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

tak ,trenować można wszędzie, ale w TAKIM MIEJSCU!!! to nie tylko sama przyjemność, radość, ale również jak widać gwarancja sukcesu!!!!!!!!!!!zwłaszcza że pod czujnym okiem FRASOBLIWEGO!!!;) cosik mi sie widzi że niebawem ,musimy tam iść i podziękować za wsparcie wink  wink  wink bo Dominik wygrał w naprawdę w ''CUDOWNYCH'' okolicznościach  wink  big_smile  big_smile  big_smile

15

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

big_smile , a FRASOBLIWY na pewno się ucieszy, jak Was znowu zobaczy wink big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

16

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Gratulacje dla zwycięzcy harnasiowego siłowania. Bo nie tylko trzeba mieć krzepe w nogach by chodzić po górach, jak i krzepe w rękach by się siłować smile

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Oto link do zdjęć Harnasiowe siłowanie
https://lh3.googleusercontent.com/-k4o8GZGOBZc/TedwSiu1XNI/AAAAAAAAAC8/NCQiBeDIYdY/s640/mistrzostwa%252520powiatu%252520w%252520wyciskaniu%2525202011%252520025.jpg

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Bardzo dziękuje MK smile  za pomoc przy zainstalowaniu zdjęć z zawodów na naszym forum smile !!!
Gdyby ktoś nie rozpoznał, to na pierwszym zdjęciu widzimy KRZYSZTOFA WYRZYKOWSKIEGO , który składa podpis-autograf ( tuż przed zawodami) na dyplomach dla uczestników i zaproszonych gości( szkoda że nie było nikogo z forum sad ). Na ostatnich zdjęciach- MISTRZ DOMINIK( wygrał z wynikiem:129,5kg!!!!!, przy wadze - tylko: 73kg !!! ) big_smile ,pozdrawiam,hej!!! smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-06-02 14:06:21)

19

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

no muszę przyznać, że Dominik miał z kim walczyć  big_smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

na portalu www.sportowiec.org ( jest to portal który był głównym sponsorem zawodów i jego siedziba jest w Beskidzie Małym- w Andrychowie!!! smile ) wczoraj  ukazała się relacja z zawodów. polecam bardzo ciekawą relacje napisaną przez Dominika, który przedstawia zawody, emocje, wrażenia  od strony startującego zawodnika smile  smile  smile pozdrawiam,hej!!!

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-06-05 20:40:18)

21

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Obejrzałam galerię  smile przeczytałam relację  big_smile ...

Dominik nie tylko jest zwycięzcą harnasiowego siłowania, potrafił także bardzo interesująco oddać swoje przeżycia w tym dniu.

Jak dla mnie nie tylko prawdziwy harnaś ale i prawdziwy sportowiec  big_smile

i to z zacięciem do pisania  - jeszcze raz wielkie gratki smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Jolu, Dominik to wzorowy uczeń( świadectwo z PASKIEM!!!), wpisany do ZŁOTEJ PAMIĄTKOWEJ KSIĘGI SZKOŁY!!!!! big_smile  big_smile  big_smile ,pozdrawiam, hej!!!

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-06-07 21:17:03)

23

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Wspaniała, emocjonująca relacja z zawodów i fajne zdjęcia ! big_smile  Gratuluję i życzę Dominikowi dalszych sukcesów !!! smile. Chyba każdy nauczyciel marzy o takich uczniach , więc gratuluję i Tobie harnasiu wołoski wink.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: HARNASIOWE SIŁOWANIE

Dzięki! big_smile ,hej!!! smile
ps.za rok kolejna relacja z VII edycji  HARNASIOWEGO SIŁOWANIA big_smile

Ostatnio edytowany przez harnaś wołoski (2011-06-08 14:44:56)