1

Temat: Już po meczu! Relacja ze spektaklu "Kibice"

Już po meczu!
W Andrychowie występowało już wiele znanych teatrów: m. in. Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza z Zakopanego, Teatr STU z Krakowa, Teatr Polski z Bielska Białej, Teatr Rozrywki z Chorzowa... Wszystko, aby publiczność miała szerokie spojrzenie na to, co dzieje się na polskich scenach.

Tym razem w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie gościli aktorzy z Teatru TM z Warszawy ze sztuką Elina Rachnewa pt. „Kibice” w reżyserii Tomasza Mędrzaka.  Pisząc tę sztukę, autor udowodnił, że o sporcie i związanych z nim silnych emocjach można napisać w sposób interesujący i odzwierciedlający miłość kibiców do futbolu. Tomasz Mędrzak, Cezary Morawski i Agnieszka Sitek- doskonale wszystkim znani z telewizji, zagrali swoje role znakomicie. Sztuka dostarczyła nie tylko przedniej rozrywki, ale również zmusiła widza do refleksji nad własnym miejscem w świecie.

Centrum Kultury w Andrychowie po raz kolejny świetnie wywiązało się ze swojej misji zbliżania ludzi do Sztuki przez duże S.Spragnionych estetycznych wrażeń miłośników teatru zapraszamy do przejrzenia oferty CKiW przewidzianej na miesiąc październik. Tym razem Andrychów gościć będzie Teatr Polska z jego trzema doskonałymi spektaklami.
Więcej: http://www.beskidmaly.pl/pun/topic993.html

oraz na oficjalnej stronie CKiW: http://www.kultura.andrychow.eu/imprezy/2011/tp/tp.htm