1

Temat: 3 X 2011 Błatnia czyli jak dobrze być emerytem

Tia już jesień w Beskidach.Właściwie to nie ma po co pisać relację bo koń jak wygląda każdy wie.Na szlaku pusto,oprócz wycieczek szkolnych i kilku emerytów łącznie ze mną.W schronisku spotkałem kilku księży w cywilu który w teologicznej dyspucie udowadniali wyższość jagnięciny nad baraniną i kwaśnicą oraz kim naprawdę jest Donald T.No to kilka fotek;

https://picasaweb.google.com/1049424517 … ernika2011

Góroczub.

2

Odp: 3 X 2011 Błatnia czyli jak dobrze być emerytem

Mirku a kim naprawdę jest Donald T.? big_smile Kurczę, ja też chcę ba emeryturę big_smile big_smile

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

3

Kaprowa napisał/a:

Mirku a kim naprawdę jest Donald T.? big_smile Kurczę, ja też chcę ba emeryturę big_smile big_smile

Nie ma wiadomości aby tego pana nie było, ostatnio jeździ po kraju słynnym autobusem. lol A na emeryturę tak jak by dostać w dziub trzeba zasłużyć. wink

Góroczub.

4

Wykorzystałeś pogodę - fajnie smile a krupnioczek mniam, mniam...   wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

mirek napisał/a:

A na emeryturę tak jak by dostać w dziub trzeba zasłużyć. wink

I tu bym polemizował Mirku. "W dziub" to chyba ostatnia rzecz w tym kraju, którą można dostać gratis big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

chciałabym już na emeryturze byc...:)

1 dzień z fabryki się zerwałam, jaka radośc w moim sercu była tongue

"Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia. Można pokonać alkoholizm, narkomanię, słabość do leków. Fascynacji górami nie można" Edmund Hillary

7

Brombella napisał/a:

chciałabym już na emeryturze byc...:)

1 dzień z fabryki się zerwałam, jaka radośc w moim sercu była tongue

Oj nie jeden tak by chciał, a tu trzeba jeszcze popracować.

Góroczub.