Temat: Targanice - bus

Mam pytanie czy z Targanic do Andrychowa w niedzielę jeżdżą jakieś busy w godzinach popołudniowych??

2

Odp: Targanice - bus

Jeżdżą na pewno. Pod kościołem (przecięcie drogi na Kocierską ze szlakiem żółtym Jawornica-Złota Górka) złapiesz coś na pewno. Jeżdżą tak z częstotliwością 1 na godzinę do około 16-17. Dokładnego rozkładu nie mogę Ci podać. Jeśli "wylądujesz" przy sklepie/barze na ostatnim przystanku przed )( Kocierską, zapytaj obsługi w barze, chętnie udzielają informacji. Wieczorem może być gorzej z busem. Ostatecznie można próbować złapać stopa. Nigdy nie miałem z tym problemów schodząc z )( Kocierskiej asfaltem. Najniżej doszedłem trochę ponad pierwsze serpentyny i tam złapałem stopa. Ludzie dość chętnie zatrzymywali się na widok "gościa z plecakiem" wink

Memezio gdzie się wybierasz jeśli można wiedzieć??? Ja prawdopodobnie będę schodził żółtym z Potrójnej w niedzielę właśnie na Targanice. Planuję zejście tak na 15-16 do Targanic.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

3

Odp: Targanice - bus

Bo takich prawdziwych turystów cenią.  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

4

Odp: Targanice - bus

darkheush szukam alternatywy w przypadku nie wypału z wyjazdem na Babią, planuję przejście z Czartaka do Targanic(kościół). Wszystko się wyjaśni w sobotę wieczorem. Dam znać

5

Odp: Targanice - bus

memezio napisał/a:

darkheush szukam alternatywy w przypadku nie wypału z wyjazdem na Babią, planuję przejście z Czartaka do Targanic(kościół). Wszystko się wyjaśni w sobotę wieczorem. Dam znać

Memezio , gdyby nogi Cię poniosły trasą o której piszesz,
To czekam na relację ze szlaku żółtego Czartak – Groń J.P.II, jest to szlak z Krzeszowa Dolnego, który zaczęliśmy z Harnasiem odnawiać od przeciwnej strony i rzeczywiście był fatalny, można się było pogubić.
Nie szedłem nim już kilka lat, i z tego co przypuszczam oznakowanie kiepskie.
Czekam na potwierdzenie w temacie „Znakowanie szlaków”

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.