1

Temat: 8 Festiwal Slajdów Podrózniczych

Zracji tego ze nie bardzo wiedziałem gdzie to zamieścić dodałem tu do OT.
http://www.festiwal.morawiec.travel.pl/
Jest to bardzo fajna jakby to nazwać impreza można zobaczyć wile ciekawych zdjęć jak i uzyskac ciekawe informacje na temat prezentowanych miejsc Podróży

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

2

Odp: 8 Festiwal Slajdów Podrózniczych

Bardzo dobrze Kaperze, Kaperku umieściłeś tego posta! Ciekawy program, mam nadzieję, że uda nam się wyskoczyć na przynajmniej jeden pokaz.

3

ja zamierzam się wybrać. Ale w który dzień zobaczymy, najwyżej się zgadamy i potem można skoczyć na piwo:)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

4

Byłem na ostatniej, jesiennej, edycji. Polecam serdecznie.
Uścisnąłem wtedy dłoń gościa, który zdobył Koronę Ziemi, Bogusława Ogrodnika! ;-)

A najbliższy plan zapowiada się dobrze. Ten pokaz slajdów Chopina jest naprawdę wart uwagi (widziałem go na Spotkaniach Podróżników i Eksplorerów w Krakowie), Marta Sziłajgis-Obiegło też ma ciekawe wspomnienia (artykuł w Dużym Formacie, sprzed około dwóch miesięcy).
Ja się pojawię na 99% w piątek, choć pewnie o 20:00 ucieknę, bo nie trawię państwa Morawców i ich pokazów slajdów. Co z czwartkiem nie wiem, bo będę wtedy od 9:45 na uczelni, potem uczę do 17:00, a co mnie najbardziej ciekawi to ta wyprawa rowerem po Sudanie...

Aha. I własnie wysłałem swoje zgłoszenie na konkurs pokazów otwartych, jak się zmieszczę na liście to coś powiem :-P

Ostatnio edytowany przez marcus (2010-03-01 20:17:27)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

5

Ja jeśli bede na miejscu to na pewno się wybiorę a najbardziej prawdopodobne dni w moim przypadku to czwartek i piątek

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia

6

A ja w niedzielę pomiędzy 13 a 14 będę miał prezentację, zapraszam. Niestety tylko 15 minutową. :-(

Gdyby ktoś był zainteresowany "pełną wersją" to zapraszam też 8 marca o 15:00 do budynku Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu, ul. Grota-Roweckiego 5, sala 1.19 na pierwszą część slajdowiska z mojej wyprawy rowerowej. Tyle prywaty ;-)

7

To gratuluje marcus, miło byłoby zobaczyć kolegę w "akcji" wink Razem z Czarownicą również mamy zamiar pojawić się na festiwalu.

8

Gratuluje Marcus. Jesli chodzi o mnie to sobota odpada definitywnie bo labo bede na Lasku albo z pudelkiem i Eco udamy sie na beskid Śląsko-morawski

9

A wiec ja Się pokażę dzisiaj i jutro

10

Nas jednak nie będzie...... ;(

11

I macie czego żałować wink

ja udałem sie dziś tzn czwartek dla dwóch pokazów pierwszy z nich to Piotr Strzeżysz "Afryka Nowaka - Rowerem przez Sudan" pokaz bardzo mi sie podobał niesamowite zdjęcia jak i sama inicjatywa i historia wyprawy ponieważ sama inicjatywa wypraw powstała na Kolosach w Gdyni i podąża śladami Polskiego podróżnika Kazimierza Nowaka który przebył afrykę po długości tam i  z powrotem w latach 30 zeszłego stulecia wyprawa ta trwała 5 lat ( więcej na stronie www.afrykanowaka.pl )

Pokaz drugi to Marek Kalmus "Guge - zaginione królestwo Tybetu Zachodniego"  pokaz jak w tytule dotyczył Tybetu Zachodniego oraz królestwa które tam istniało 1000 lat temu o nazwie "Guge" pokaz pod względem historycznym jak i opisom kulturowym bardzo fajny aczkolwiek prowadzący odrobinę przynudzał ale czego człowiek nie zrobi aby dowiedzieć sie czegoś nowego o kulturze i historii tongue a jeśli chodzi o aspekt fotograficzny tego pokazu to już mi się mniej podobał

12

Ja jutro też się wybieram, głównie celem podrzucenia płyty z moją prezentacją. Niestety, Festiwal Slajdów Podróżniczych powiela Spotkania Podróżników i Eksplorerów, część z pokazów Festiwalu było już na Spotkaniach (i je widziałem).

Jeszcze raz zapraszam wszystkich zainteresowanych na konkurs pokazów 15-minutowych, w bloku 13:00-14:00 opowiem o swojej rowerowej wyprawie do Rumunii i Kosowa (o ile w 15 minut się uda ;-).

13

Chciałem oficjalnie przeprosić za zgarnięcie angiemu i/lub Kaperowi sprzed nosa medalu/monety rozdawanego dzisiaj na Festiwalu Slajdów Podróżniczych (odpowiedziałem drugi raz w życiu na to samo pytanie na tym samym festiwalu zadanym przez tego samego człowieka i drugi raz coś wygrałem big_smile)

Lecz się, angi!