1

Temat: Biegający Mikołaje ;)

Jako, że trening biegowy musi być, ale musi być też św. Mikołaj, więc zrobił się bieg mikołajowy:
http://www.youtube.com/watch?v=N3e6JOmC1Ao
P.S. Niestety nie zdążyłem już kupić czapeczki wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-12-07 14:18:37)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

2

Odp: Biegający Mikołaje ;)

piotr napisał/a:

P.S. Niestety nie zdążyłem już kupić czapeczki wink

Czapeczkę Piotrze wybaczamy, aczkolwiek w czerwonym byłoby Ci do twarzy big_smile wink . Bardziej liczą się jednak intencje i dobra zabawa, a to jak widać udało się Wam osiągnąć.  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Biegający Mikołaje ;)

Super sprawa, ale bez czapeczki Piotrze? Nie ładnie....

4

Odp: Biegający Mikołaje ;)

Mikołaje dbają o kondycję wink te bez czapeczki też big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Biegający Mikołaje ;)

nena napisał/a:

Czapeczkę Piotrze wybaczamy, aczkolwiek w czerwonym byłoby Ci do twarzy big_smile wink .

Znaczy, że jak? "Małpa w czerwonym"?  tongue
Nie wiem dlaczego, ale na wszystkich ujęciach, gdzie mnie widać jestem jakiś taki skwaszony. Chyba będę musiał poważnie porozmawiać ze Sławkiem smile

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

6

Odp: Biegający Mikołaje ;)

piotr napisał/a:

Znaczy, że jak? "Małpa w czerwonym"?  tongue

bynajmniej … big_smile  i skąd w ogóle takie porównanie … lol

piotr napisał/a:

Nie wiem dlaczego, ale na wszystkich ujęciach, gdzie mnie widać jestem jakiś taki skwaszony. Chyba będę musiał poważnie porozmawiać ze Sławkiem smile

co do skwaszonej miny , to ja myślę, że pewnie to z braku tego właśnie czerwonego koloru big_smile big_smile big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

7

Odp: Biegający Mikołaje ;)

No i w końcu Maruda wink  tongue    -  wiem wiszę, ale to rewanż za fotkę  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Biegający Mikołaje ;)

Tak gwoli uzupełnienia: dzieci było mało, więc z braku laku koledzy dawali cukierki ładnym dziewczynom. Próbowali też dać Policjantom, a ci zdezorientowani nie wiedzieli, czy przybrać poważną minę (wlepić mandat?), czy przyjąć cukierki. Trasę do rynku biegliśmy głównym ciągiem komunikacyjnym N. Huta - Kraków, czego gorąco nie polecam, bo to jeden wielki tor przeszkód: ciągły slalom między przechodniami i autami, a jednemu koledze zdarzyło się nawet bliskie spotkanie ze... słupem  big_smile Na szczęście obyło się bez złamań i ran.

Ostatnio edytowany przez piotr (2011-12-07 20:56:07)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

9

Odp: Biegający Mikołaje ;)

piotr napisał/a:

Tak gwoli uzupełnienia: dzieci było mało, więc z braku laku koledzy dawali cukierki ładnym dziewczynom. Próbowali też dać Policjantom [ ...]

no wcale się nie dziwię wink, ale czemu akurat tym drugim tj. Policjantom … ? big_smile  Ja to bym dała więcej tym ładnym dziewczynom tongue.  Oj Mikołajowie, Mikołajowie … big_smile  A co do trasy, to co …  ktoś szykował zamach na życie Mikołajów ? yikes

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

10

Odp: Biegający Mikołaje ;)

...a czego dzieci, panny i policjanty nie zjadły, same mikołaje zutylizowały  big_smile