51

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Teraz jak Darkowi coś się stanie to głównym podejrzanym będzie Nena wink Nena piękna relacja, znowu się człowiek czegoś dowiedział i teraz jak zrobię zdjęci jakiejś roślince to wiem gdzie będę mógł sprawdzić co to takiego wink

52

Odp: Co z tymi krokusami?;)

no no ... big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

53

Odp: Co z tymi krokusami?;)

<b>Nena</b>... ja nie rozumiem jak mogła Ci ucieknąć tak powolna istota, która w swojej szczytowejj formie miała prędkość ślimaka odrzutowego. No chyba, że to była taka maszina... smile Kiepsko się starasz...:P Oto mój świstak ustrzelony na paliwie rakietowym w Tatrach tongue
http://img411.imageshack.us/img411/4785/swistaknapaliwielotnicz.jpg

Ostatnio edytowany przez angi (2010-04-03 09:10:28)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

54

Odp: Co z tymi krokusami?;)

lowell79 napisał/a:

(...)teraz jak zrobię zdjęci jakiejś roślince to wiem gdzie będę mógł sprawdzić co to takiego wink

Ja stosuję tą metodę od dłuższego czasu, aby znów nie popełnić jakiegoś faux pas, jak kiedyś z niezapominajkami wink

P.S. angi - fajny ten szczur tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

55

Odp: Co z tymi krokusami?;)

hmm angi , ja myślę , że chyba ten świstak był odrobinę chory ... tongue big_smile . Ciekawe czy chociaż zdążył gwizdnąć big_smile

a tak poważnie , szacun dla Twojego refleksu smile Świetna fotka ! wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

56

Odp: Co z tymi krokusami?;)

darkheush co do niezapominajek ... to ja i tak Cię sprawdzę co do ich znajomości gdzieś w naturze , żebym była pewna, że nie zapomniałeś jak wyglądają  big_smile ... tongue

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

57

Odp: Co z tymi krokusami?;)

big_smile

Ostatnio edytowany przez angi (2010-04-03 14:28:12)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

58

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Ja nie wiem co to się ostatnio dzieje, jakieś szybkonogie salamandry, chore świstaki, do czego ten świat dąży wink Fajne zdjęcie Angi!

59

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Ty się lowell przestań zastanawiać co się dzieje. Ty nam adminuj tongue Kurcze Admin zadziwiony, jak się tu BESKIDoczuby zleciały. Po nas nie można się spodziewać niczego dobrego tongue

Przepraszam za off-top'a wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

60

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Teraz wiem  dlaczego wszystko tak ucieka na zdjęciach wink

61

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Wiele chodziłem po Tatrach, ale do tej pory świstaka nie spotkałem. Może dlatego że nie miałem do niego szczęścia lub nie było moim zamierzeniem. Dobre ujęcie z tym uciekającym świstakiem.

62

Odp: Co z tymi krokusami?;)

To fotomontaż Swistaki tak nie biegają co innego Salamandry                                                                                             Musze przyznac ze tez duzo chodziłem po Tatrach i nigdy nie spotkałem Swistaka choc mazyło mi sie zdjecie słyszałem tylko swisty i tyle było widac.

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

63

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Ferdynans i tu Cię zaskoczę tongue W mojej, jakże krótkiej karierze tatrzańskiej, udało mi się bezkrwawo upolować takiego jednego szczura ;P

Dowód??? Poniżej big_smile

http://lh4.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/SmxqJb0CgNI/AAAAAAAAKjY/OoEkmU1C1JQ/s800/DSCN0418.JPG

Szczur ustrzelony jeszcze zenithem na ceprostradzie z Moka na Szpiglasową wink Rocznik bodajże 1993 (o ile mnie pamięć nie myli) wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

64

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Fotomontaż...? hihi... a widział ktoś szczurka uciekajacego przed orłem...? smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

65

Odp: Co z tymi krokusami?;)

tylko mi tu sreberek nie wrzucać ! big_smile

darkheush Twój świstak jakiś wyjątkowo wyluzowany big_smile  Nie to co świstak angiego big_smile

Ostatnio edytowany przez nena (2010-04-04 07:20:24)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

66

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Widać, że darkheush ma odpowiednie podejście do zwierząt wink

67

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Dzisiaj był krótki wypad na Leskowiec i mały spacer po jego zboczach oczywiście bez szlaku na Leskowcu spotkałem kol z naszego forum Bace który wraz z kolegą szukał spóznionych krokusów na polanie Semikowej z tego co mi opowiedział to widział tam tylko kilka przekwitniętych przebiśniegów a mnie udało sie jeszcze znalezc kilkanascie krokusów pogoda super widocznośc przednia kilka fotek w galerii

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

68

Odp: Co z tymi krokusami?;)

ferdynans napisał/a:

Dzisiaj był krótki wypad na Leskowiec (...) mnie udało sie jeszcze znalezc kilkanascie krokusów pogoda super widocznośc przednia

Co niektórzy z przyczyn "technicznych" kisili się cały weekend w dolinach. Ale nie ma tego złego jak to mawiają wink Plon dzisiejszego, krótkiego, przedpołudniowego spaceru po Andrychowie poniżej wink

http://lh5.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/S8sB7ZUEd-I/AAAAAAAALt0/uZZIyZIrV7w/s800/DSCN3330.JPG

http://lh6.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/S8sB75DnEhI/AAAAAAAALt8/0U4F3owXu4M/s800/DSCN3332.JPG

http://lh5.ggpht.com/_AK0lvltOPAo/S8sB8s8z9hI/AAAAAAAALuE/4KmKJyiIBFE/s800/DSCN3334.JPG

Dwa pierwsze zdjęcia zrobione na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Garncarskiej, tuż obok sklepu z art. drewnianymi, ostatnie zrobione na ul. Starowiejskiej wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

69

Odp: Co z tymi krokusami?;)

ech te krokusy ... cool

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

70

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Przy takiej pogodzie to za niedługo powinny pojawić się krokusy. Wiem że w Beskidzie Małym można je obserwować już pod koniec marca smile

71

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Dariusz Tlałka napisał/a:

Wiem że w Beskidzie Małym można je obserwować już pod koniec marca smile

Śmiem wątpić, ża tak będzie w tym roku. W górach leży masakryczna ilość śniegu, o czym miałem się okazje przekonać wczoraj.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

72

Odp: Co z tymi krokusami?;)

na dole tzw działkowe to się pewnie pokarzą tak za tydzień ale w górach to bym obstawiał jeszcze z 3 tygodnie

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

73

Odp: Co z tymi krokusami?;)

U mnie przy działkach już są krokusy smile Zobaczymy kiedy pojawią się one w wyższych położeniach hmm

74

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Dziś pod blokiem zauważyłem (sorki za jakość - robione telefonem)

https://lh3.googleusercontent.com/-ylyWmv51jEk/T23nxj7vDzI/AAAAAAAAADQ/Fn4iG7H_zl8/s800/DSCN1390.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-m3mWOppdEuQ/T23nzRmtjHI/AAAAAAAAADU/5377TsmzUgA/s800/DSCN1394.JPG

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

75

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Pan Antoni Kramarz dzisiaj mi podesłał zdjęcia krokusów z Targoszowa.  Na dwu duzych polanach w Targoszowie w rejonie
ujęcia i uzdatniania wody.

Są również na polanie odległej od pętli autobusowej w Rzyki Jagódki ok. 1 kilometr , idąc lub jadąc tzw. drogą transportową na Leskowiec. Krokusy są po lewej stronie drogi przy ostatnich budynkach.

info i foto : Antoni Kramarz