Temat: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

W niedzielę 29 kwietnia na ulicach polskiego i czeskiego Cieszyna już po raz czwarty odbędzie się Cieszyński Fortuna Bieg. Jego uczestnicy w ramach integracji społeczności dwóch przygranicznych miast, wspólnie pokonają dystans 10 km. Patronat nad wydarzeniem objęli Burmistrz Cieszyna oraz Starosta Czeskiego Cieszyna.
Cieszyński Fortuna Bieg odbywa się jednocześnie na terenie dwóch państw. Start 10 kilometrowego Biegu  usytuowany jest przy stadionie miejskim na  al. Łyska. Jego trasa przebiega przez dwa mosty – niegdyś dzielące, a obecnie łączące Cieszyn i Czeski Cieszyn. Meta znajduje się na bieżni stadionu  MOSiR.  Inicjatywa cieszy się ogromną popularnością – w 2011 roku w biegu głównym udział wzięło ponad 360 biegaczy, o kilkadziesiąt więcej niż w latach poprzednich. W biegu młodzieżowym uczestniczyło ponad 300 osób.

http://fortuna.bieguliczny.pl/public/uploads/plakat2012.jpg

Admin postara się godnie reprezentować nasze forum na biegu smile

2

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Się trzyma kciuki, się trzyma ...  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Trzymaj się na trasie. Szkoda, że jest tak gorąco i taka "lampa", bo nie będzie łatwo biec w takich warunkach, ale tym większy szacunek za determinację.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

4

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Ja też trzymam kciuki smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Dzisiaj nieźle grzeje. To wie jak będzie to zniesione przez biegaczy big_smile

6

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Bardzo kiepskie warunki do biegania smile odczułem to na własnej skórze i czasie smile Ale byle do przodu!!!

7

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

lowell79 napisał/a:

Bardzo kiepskie warunki do biegania smile odczułem to na własnej skórze i czasie smile Ale byle do przodu!!!

Ja miałem "tylko" ok. godzinny trening biegowy nad Wisłą między 10:00 i 11:00 i wróciłem do domu zmordowany niemiłosiernie, odwodniony, usta spieczone... a ty przecież biegłeś po południu i walczyłeś o dobry czas, więc nawet trudno mi sobie to wyobrazić. Ile wyszło w końcu? Jaka trasa była?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

8

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Wyszło 53:40 netto. Trasa dobra, ale za szybko zacząłem i w tym upale nie udało się zejść poniżej 50 minut.

9

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Wyniki biegu: http://www.fortuna.bieguliczny.pl/publi … 1_OPEN.pdf

363 685 WALCZAK Marcin BIELSKO-BIAŁA POL BESKIDMALY.PL 79 M30/117 M / 329 00:53:57 00:53:44 05.22 +0:24:21 0:10:18 / 279 0:19:43 / 288 0:30:41 / 359 0:41:41 / 369

10

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

lowell79 napisał/a:

Wyszło 53:40 netto. Trasa dobra, ale za szybko zacząłem i w tym upale nie udało się zejść poniżej 50 minut.

Po coś się te doświadczenia zbiera...  wink

Gratuluję samozaparcia, a przede wszystkim ukończenia biegu  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

no Adminie w taki upał biec to naprawdę sztuka smile, a grzało wtedy niemiłosiernie big_smile.
Ja również dołączam się do gratulacji wink i dodam jeszcze, że w takich warunkach nie liczy się wynik, liczy się wola wytrwania do końca, a tej jak widać Ci nie brakuje ! Brawo ! smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Dziękuje, chciałem zaznaczyć, że tego zawodnika na zdjęciu jeszcze udało się wyprzedzić smile

13

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

lowell79 napisał/a:

Dziękuje, chciałem zaznaczyć, że tego zawodnika na zdjęciu jeszcze udało się wyprzedzić smile

No proszę ... widać jak bierzesz go z lewej big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

14

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

lowell79 napisał/a:

A meta nie była czasem z drugiej strony Wtedy by był szybciej Heheh Gratuluję ukończenia wyścigu

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

15

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

Gratuluje ukończenia biegu w tym uskwarze big_smile

16

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

To jeszcze filmik z imprezy smile Jak ktoś chce zobaczyć admina to wytrwale musi oglądać do końca smile

17

Odp: 4 Cieszyński Bieg FORTUNA

lowell79 napisał/a:

(...) Jak ktoś chce zobaczyć admina to wytrwale musi oglądać do końca smile

Admin 9,37   wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile