Temat: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

W związku z brakiem czasu i lekkim popadaniem w schematy poszukiwany jest nowy administrator lub administratorka forum.

Do obowiązków przyszłego admina będzie należało:

- współpraca z dotychczasowym adminem smile
- rozwiązywanie problemów dnia codziennego forum (spam, tematy w odpowiednich działach etc) - Admin nie bierze udziału w sporach!
- mile widziane nowe pomysły związane z rozwojem forum


Kandydatury proszę zgłaszać pod tym postem smile

Pozdrawiam!

2

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

lowell79 napisał/a:

W związku z brakiem czasu i lekkim popadaniem w schematy poszukiwany jest nowy administrator lub administratorka forum.

Lowell79 żartujesz sobie?  hmm Jakiś kryzysik?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

3

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Nie ma kryzysu, ale jeden admin odszedł i myślę, że potrzebna będzie nowa osoba, wnosząca coś nowego smile

4

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

To chyba się nie nadam. Trochę już zestarzałem się na tym forum. Można powiedzieć, że nawet "zwapniałem"   smile

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

5

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

piotr napisał/a:

To chyba się nie nadam. Trochę już zestarzałem się na tym forum. Można powiedzieć, że nawet "zwapniałem"   smile


Jak to mówią spróbuj, a się dowiesz smile

6

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Trochę nad tym myślałem big_smile Z kilkoma forumowiczami nawet to przedyskutowałem, i mam taką propozycję. Ponieważ "bezkrólewie" do niczego dobrego nie prowadzi, może trzeba stworzyć jakiś zespół administracyjny big_smile  A że z chętnych zgłosił się nam tylko Piotr, którego mimo że jest dla wielu forumowiczów trochę smile kontrowersyjny big_smile  całkowicie popieram. Proponuję żeby spróbował poprowadzić to forum z pomocą dotychczasowego admina i osób które sobie dobierze w roli moderatorów big_smile  Chętnie sam pomogę w miarę możliwości big_smile no i przydałaby się tutaj również jakaś kobieca ręka  big_smile  No to zaczynamy dyskusję smile byle nie długą smile bo Nam forum zacznie umierać smile

7

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Zaraz, zaraz Jardo, w jakim sensie jestem "trochę kontrowersyjny"? Możesz jakoś rozwinąć tę "myśl", bo jeżeli jestem "kontrowersyjny" (nie wiem dla kogo i z jakich względów) to może jednak nie jestem odpowiednim kandydatem na administratora?
Po drugie wolałbym żebyśmy się jeszcze wstrzymali z nazwijmy to "przejmowaniem władzy". Przede wszystkim nie jestem do końca pewien, czy decyzja Lowella79 jest ostateczna i nieodwołalna.

No i last but not least ja jak na razie nie wyraziłem zgody na objęcie tej funkcji wink
P.S. Na marginesie - nie wiem, czy administratorem Forum Beskidu Małego nie powinna być jednak osoba blisko z tym Beskidem związana i mocno tutaj zakorzeniona? Zapewne nie jest to konieczne, ale jednak może być korzystne...

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-05-12 14:49:52)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

8

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Gdybym znał B,N lepiej to bym się zgłosił.

Góroczub.

9

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Piotr big_smile Twoje "kontrowersje" to nic innego jak plusy smile A że innym się czasami nie podoba Twoje zdanie... każdy "szeryf" wzbudza kontrowersje big_smile Ale dlatego że jest niezależny, a Ty nie boisz się tego co myślisz powiedzieć nawet przy sprawach które nieraz mocno podzieliły to forum, co naprawdę niewielu to zrobiło smile  To by była sprawa kontrowersji Twojej osoby załatwiona smile  Tylko Ty do tej pory wyraziłeś jakieś zainteresowanie objęciem tej funkcji smile A że nie jesteś z Beskidu Małego... to takie spojrzenie z "boku" może przynieść tylko korzyści naszemu forum smile Zresztą jak zasugerowałem może dobierzesz sobie parę moderatorów z BM smile No i ostatnia sprawa sad  Marcin To Forum stworzył i ciągnął, ale wydaje mi się że dobrze dobrze zdecydował przekazać" pałeczkę" komuś innemu/trzeba trochę  nowego bo wyginiemy jak dinozaury big_smile /. Zresztą On zostaje i bez jego pomocy nikt tego dalej nie pociągnie smile

10

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Pięknie Jardo, no jestem wzruszony i chyba zatrudnię Cię jako specjalistę od ocieplania wizerunku  lol
Ale może poczekajmy. Może ex-admin jeszcze zabierze głos... wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

11

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Piotr nie czekajmy smile Bierzmy się do roboty big_smile A Lowell już zabrał głos rzucając ten temat na forum smile

Ostatnio edytowany przez jardo (2012-05-12 20:20:06)

12

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

jardo napisał/a:

Piotr nie czekajmy smile Bierzmy się do roboty


Jardo, nie tak szybko: żeby zostać adminem, musisz jeszcze dostać od poprzedniego admina odpowiednie uprawnienia smile

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

13

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Jardo jak najbardziej ma rację! Po pierwsze nigdzie nie znikam i cały czas tu jestem... W sprawach technicznych forum jestem cały czas do dyspozycji. Trzeba stworzyć grupę (nie koniecznie dużą), która pociągnie nowymi pomysłami to co już udało się stworzyć.  Jeżeli Piotr się zgadza to prosze go o kontakt na priv.

14

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Ja nie wiem skąd ta panika big_smile Przecież nic ani nikt nam tu nie umiera. big_smile wink Do tej pory świetnie radziliśmy sobie z jednym Adminem. Jakoś tak jesteśmy zorganizowani, że nawet moderatorów nie trzeba było. Skoro lowell79 pisze, że cyt: „W sprawach technicznych forum jestem cały czas do dyspozycji.” tzn. że jakby coś się działo od strony technicznej, to pomoże. A znowu „nie dzieje się” to coś nagminnie. Co do nowych pomysłów to myślę, że one przecież rodzą się na naszym forum i w miarę możliwości je realizujemy, ot chociażby ostatni pomysł szymskiego. Natomiast jeśli już koniecznie coś chcecie zmienić to może pomyślmy o jakimś moderatorze, który wspomoże Admina, a nie wybierajmy nowego. To moje zdanie …

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

15

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Nena  big_smile  i dlatego widziałbym Cię w tym "nowym" zespole big_smile

16

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Sprawa jest prosta - mogę być jednym z moderatorów (skoro Jardo i Nena się odezwali to chyba nie odmówią?), natomiast "przewodnią siłą narodu", która wyznacza kierunek nie będę. Wystarczy już, że układam plany wycieczek i zapewniam logistykę w trakcie wyjazdów górskich, ponadto przypominam, że nie jestem znawcą BM i poznaję go głównie dzięki waszym inicjatywom, szanowni forumowicze.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

17

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Przy okazji - nie wiem jak to wiedzcie - ale zauważyłem śledząc na bieżąco forum, że opuściło nas (z różnych względów) co najmniej kilku wartościowych i niegdyś bardzo aktywnych forumowiczów. Jest to przykra sprawa, która jakoś nurtuje mnie ostatnio... ale do rzeczy, nie wiem jak uważacie, ale może powinniśmy zrobić sobie listę takich osób i ponownie ich zaprosić do działalności na forum? Czasem osobista rozmowa za pośrednictwem emaila lub telefonu może wyjaśnić pewne nieporozumienia... Oczywiście nikogo na siłę nie da się ściągnąć, w końcu to nie służba wojskowa heh. Jak uważacie?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

18

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

piotr - uważam,że kierunek takiego myślenia jest jak najbardziej właściwy smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

19

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Myślę, że to jest dość delikatna  i bardzo indywidualna kwestia. Myślę, że jak ktoś chce to i tak tu wróci.

20

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Cieszę się, że ktoś to widzi podobnie i tu zaznaczam, że nie może to być coś w rodzaju wysyłki automatycznych zaproszeń do wszystkich, które mogą zostać uznane za rodzaj natrętnego spamu (zwłaszcza, że i tak wszyscy od czasu do czasu dostajemy newsletter). To powinno być napisane lub wręcz powiedziane do konkretnych osób.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

21

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

lowell79 napisał/a:

Myślę, że jak ktoś chce to i tak tu wróci.

Obawiam się, że tak łatwo to się nie stanie. Znam osobę, która do forum się zraziła i jeśli nie wyciągniemy do niej ręki to zapewne już tu nie wróci, bo forum kojarzy się jej chyba z przykrymi wydarzeniami. Ja wprawdzie nie uważam, żebym zawinił, ale ktoś musi zrobić pierwszy krok, więc... sami wiecie wink Co do innych, jeżeli ktoś przestał się udzielać i zaglądać np. z braku czasu, to mógł już zapomnieć, że istniejemy. Po sobie wiem, że mam pewne miejsca, gdzie chętnie wracam a inne przestają się już liczyć.

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-05-14 14:36:17)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

22

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

"Zgrzyty" zawsze będą Piotr smile A Ci co "odeszli"??? są cały czas z nami, a niektórzy z nich robią więcej dla BM niż my big_smile . Dobrze by było się spotkać i zaprosić wszystkich zainteresowanych i rozładować niektóre spory, nas te góry łączą nie dzielą big_smile

Ostatnio edytowany przez jardo (2012-05-14 15:10:20)

23

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Ostatnio się wyłączyłem z życia forum, ale na prośbę admina:

lowell79 napisał/a:

W związku z brakiem czasu i lekkim popadaniem w schematy poszukiwany jest nowy administrator lub administratorka forum.

Do obowiązków przyszłego admina będzie należało: ..............
..........
Kandydatury proszę zgłaszać pod tym postem smile

Zgłaszam swoje kandydatury:

Admin naczelny: lowell79
Admin zastepca:  darkheush
Admin drugi zastępca: Ufok
Jako pomocników do naszych wspaniałych adminów forumowiczów
Widzę panie:
Czarowniczka, Brombella, Jolanta i Nena
W całości możecie stworzyć niesamowity tercet i przy pomocy pań Kwiatuszków z tego forum coś wspaniałego big_smile
Troszeczkę Darek (darkheush) i Piotrek (Ufok) nam się odsunęli, ale myślę, że większość z nas tak uważa, że są to odpowiedni ludzie do prowadzenia tego forum, zresztą już się sprawdzili smile big_smile smile

To są moje propozycje - kandydatury.

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

24

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

MK napisał/a:

Admin zastepca:  darkheush

Byłem, zrezygnowałem, podziękowałem i nie wrócę. Na chwilę obecną pozostaję wierny forum beskidzkiemu.

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

25

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

darkheush napisał/a:

Byłem, zrezygnowałem, podziękowałem i nie wrócę. Na chwilę obecną pozostaję wierny forum beskidzkiemu.

Wierność to wspaniała cecha big_smile
Ja też staram się być wiernym, ale górom najbliższym, czyli BM.
Trzy słowa.
Szkoda, Twój wybór.

Ostatnio edytowany przez MK (2012-05-14 16:34:04)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.