26

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Z tego co piszesz Marcin zrozumiałam, że potrzebujesz pomocy w prowadzeniu forum  smile

I ja Ci tej pomocy udzielę, w takim zakresie w jakim pozwolą mi na to umiejętności i czas  wink

Do 15 września jestem do Twojej dyspozycji - jeżeli ktoś chciałby stworzyć ze mną zespół to zapraszam  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

27

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Jolu troszkę inaczej bym to ujął - to ja będę pomocą dla zebranego zespołu.

28

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

jardo napisał/a:

Dobrze by było się spotkać i zaprosić wszystkich zainteresowanych i rozładować niektóre spory, nas te góry łączą nie dzielą big_smile

Wydaje mi się, że będzie ciężko. Sami wiecie jak ciężko było zorganizować ostatni zlot. Wiele osób się na nim nie pojawiło. Może najpierw osobista rozmowa (ale w imieniu forum) wystarczy.

Jeśli chodzi o moderatorów to sprawa jest jasna - jesteśmy na razie ja i Jolanta, a ponieważ dotąd dobrze się dogadywaliśmy, więc nie widzę przeszkód do współpracy. Czy ktoś jeszcze dołączy? Może MK jeśli ma czas i ochotę?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

MK miło mi, iż widziałbyś mnie w gronie pomocników naszych wspaniałych adminów forumowiczów.
Chętnie bym pomogła ale myślę, że moje umiejętności nie są dość wystarczające... dlatego chyba lepiej jeśli pozostanę przy silnym wspieraniu osób, które podejmą sie tego zadania smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

30

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Czarownico, ale czemu właściwie nie Ty? Ja też nie mam specjalnych umiejętności komputerowych, jeśli o to chodzi...

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-05-15 08:39:05)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Ponoć w lipcu rodzą sie "komputerowcy" ale ja chyba jestem wyjątkiem Piotrze wink

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

32

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

CzarownicaZpogodnej napisał/a:

Ponoć w lipcu rodzą sie "komputerowcy" ale ja chyba jestem wyjątkiem Piotrze wink

Ale chyba mnie nie zrozumiałaś, bo nie chodzi tu o umiejętności komputerowe, lecz raczej o organizację, czuwanie nad porządkiem, usuwanie spamu itp. Przynajmniej ja tak to widzę... Może ex-admin napisze czego przede wszystkim od nas oczekuje?

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-05-15 10:31:43)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

33

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Cieszę się, że mamy superowych moderatorów Jolę i Piotra smile
Co do Twej Piotrze sugestii, odpowiem, że zaszczytem dla mnie byłaby praca z Wami,
jednak trzeba umieć dzielić siły na zamiary.  Nie wystarczy chcieć, trzeba też móc big_smile
Zacytuje słowa naszej miłej forumowiczki:

CzarownicaZpogodnej napisał/a:

(...)
Chętnie bym pomogła ale myślę, że moje umiejętności nie są dość wystarczające... dlatego chyba lepiej jeśli pozostanę przy silnym wspieraniu osób, które podejmą sie tego zadania smile

Podpisuję się pod tym.
Na ile będę umiał wspomogę osoby, które się tego podejmą, a sam dołożę parę kamyków do naszego formowego ogródka, by coś się działo smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

34

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Jako że chyba najwięcej rozgrzebałem smile  ten temat, powiem tak, że możecie na moją skromną pomoc liczyć  big_smile  Posiadam dość sporo wolnego czasu big_smile Teraz tylko co, jak i za ile tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue

35

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Ja również dziękuję, że zostałam tu wymieniona jako ew. członek „zespołu” ... . Od siebie dodam tylko tyle, że na sprawach technicznych nie znam się w ogóle, więc tu raczej pożytku ze mnie nie będzie, a poza tym jeśli będę mogła się do czegoś przydać to na ile mi czas i możliwości pozwolą – pomogę wink. Nadal jednak będę forsować zdanie, że to ludzie tworzą fora. My wszyscy tworzymy to Forum i dzięki nam wszystkim ono istnieje, nie dzięki adminowi czy ew. moderatorom, ile byśmy ich tu nie wybrali (mam nadzieję, że wiedzą o co mi chodzi i nie wezmą mi tego za złe, ponieważ wiadomo ich praca jest potrzebna i ważna, tylko że na innej płaszczyźnie wink). Sami oni nic nie zdziałają, jeśli nie będzie chęci współpracy z całym gronem Forumowiczów, jeśli nie będziemy sami „reżyserować” tego, co tu się codziennie dzieje, oraz podejmować nowych inicjatyw. Wg. mnie dzieje się u nas naprawdę dużo "fajnego" i tylko od nas zależy czy mogłoby więcej wink.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

36

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Jardo toTwój żart:

jardo napisał/a:

(...)Posiadam dość sporo wolnego czasu big_smile Teraz tylko co, jak i za ile tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue

Ja Cię też  popieram i ….wspieram big_smile
Napisałeś posiadam dość wolnego czasu smile
A ani z tego co wiem Jola i Piotrek tego czasu nie mają,
Jesteś idealnym kandydatem no wszystkie stanowiska big_smile
smile  smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

37

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

MK może nie wyłączaj mnie jeszcze z zespołu wink A sam oczywiście tego nie pociągnę. Jardo dostałeś powołanie do służby wink

Ostatnio edytowany przez piotr (2012-05-15 19:34:24)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

38

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

jardo napisał/a:

(...) Posiadam dość sporo wolnego czasu big_smile Teraz tylko co, jak i za ile tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue

Zwłaszcza za ile?  wink  tongue  Odpowiedź jest prosta - za chwilę  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

39

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

jolanta napisał/a:

Zwłaszcza za ile?  wink  tongue  Odpowiedź jest prosta - za chwilę  lol

To biorę tongue

40

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Piotr, źle mnie zrozumiałeś.

piotr napisał/a:

MK może nie wyłączaj mnie jeszcze z zespołu wink A sam oczywiście tego nie pociągnę. (...)

No to nam się krystalizuje smile
jardo – może admin?
Piotr z Krakofa – może też admin?
Jolanta - moderatorka
lowell79 – wspomagacz całej nowej ekipy
CzarownicaZpogodnej i MK – zdeklarowani wspomagacze duchowi  ekipy powyżej

Czekamy na innych chętnych smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

41

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Dzisiaj wieczorem  podam propozycję nowego zespołu.

42

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Propozycja nowego zespołu:

Jola
Nena
Piotr
Lowell

Oczywiście nie oznacza to, w żadnym wypadku podziałów. Każda osoba, która będzie miała ochotę pomóc lub realizować dany pomysł jest mile widziana. Z resztą tak to też przebiegała do tej pory i od tego nie będziemy odchodzić smile To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!

43

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

No widzicie i dało się smile  jak dla mnie lepszego zespołu nie dało się zebrać smile  całkowite poparcie z mojej strony smile

44

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Dla mnie, Twoja obecny adminie propozycja,
jest rewelacyjna i wszystkie te osoby w moich propozycjach były smile
Nie miałem śmiałości proponować na pierwsze miejsca.
Jak Jola , Nena się zgodzą to będzie wspaniale smile
Trzymam kciuki, ale zdaje sobie sprawę, że obie nasze forumowiczki pracują w jednym
z najtrudniejszych zawodów i zapewne młodzież, słuchacze dają im popalić, a to może im utrudnić życie.
Co innego wakacje, a potem?
Pozdrawiam wszystkich smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

45

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

lowell79 napisał/a:

Propozycja nowego zespołu:

Jola
Nena
Piotr
Lowell

Oczywiście nie oznacza to, w żadnym wypadku podziałów. Każda osoba, która będzie miała ochotę pomóc lub realizować dany pomysł jest mile widziana. Z resztą tak to też przebiegała do tej pory i od tego nie będziemy odchodzić smile To tyle z mojej strony. Pozdrawiam!


W takim razie pchamy te taczki...   wink  big_smile

https://lh6.googleusercontent.com/-R3v_x6sL0P4/T7QInL3Fp9I/AAAAAAAAM3E/hyRNZJSTHgc/s317/2.JPG

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

46

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

A my forumowicze postarajmy się wszyscy wspólnie, by te taczki były zawsze pełne big_smile
Załadowane:  uśmiechem, słoneczkiem, wyrozumiałością, dobrym słowem i sercem, no i wink lekkie big_smile
                                                    smile   smile  smile

Ostatnio edytowany przez MK (2012-05-17 06:02:15)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

47

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

Koledzy, ale może bez kadzenia, dobra? Jeszcze nie wiadomo jak to pójdzie przecież...

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

48

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

... i na tych taczkach nas wywiozą?  wink  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

49

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

piotr napisał/a:

Koledzy, ale może bez kadzenia, dobra? Jeszcze nie wiadomo jak to pójdzie przecież...

Dlatego wszystko musi być załadowane uśmiechem i dobrym wink styczniowym smile humorem big_smile

Jolanta napisała:  "... i na tych taczkach nas wywiozą?  wink  lol  "


Taczki rezerwuję  wink dla siebie  big_smile

Ostatnio edytowany przez MK (2012-05-17 08:41:09)

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

Odp: Nowy admin potrzebny od zaraz :)

piotr napisał/a:

Koledzy, ale może bez kadzenia, dobra? Jeszcze nie wiadomo jak to pójdzie przecież...


....i dlatego Piotr jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu big_smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....