26

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

piotr napisał/a:

Macieks na pewno chcesz to pisać, skoro już się wykazałeś? wink
P.S. Mam zdjęcie z Leskowca z Tatrami, jedyny problem-nie problem, że jest to zdjęcie zimowe, sprzed dobrych kilku lat. Jeśli chcecie prześlę do Mateusza.

Już materiał o Leskowcu poszedł do szymskim smile Właśnie chodziło o zimową panoramę - wtedy najlepiej widać, podeślij, ja podesłałem 3 inne zdjęcia  cool

27

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

No to chyba już wszystkie miejsca zajęte smile I o to chodziło. wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

28

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

hej!
przepraszam, że sprawa ucichła, ale miałem dużo na głowie a jak nie miałem to musiałem odpoczać od tego bym nie miał:)
zabieram się do roboty, wkrótce info

29

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Mateusz czekam na materiały smile

30

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Przez jakiś czas byłem też nie obecny Czy zatem jeszcze potrzebna wiedza o Leskowcu?

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

31

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Baca - wszystkie materiały już opracowane i przesłane do "obróbki" wink big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

32

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Napisze ktoś gdzie to będzie rozprowadzane , bo będąc w niedziele na Hali Boraczej w schronisku grupa turystów z Gliwic widząc naszywkę z forum BM pytali czy to prawda że w BM mały ruch , moja odpowiedż krótka skoro jesteście tu to niema was tam . A tak na marginesie to ludziska nic o BM nie wiedzą .

33

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Plan jest taki, aby po wydrukowaniu - folder był rozpowszechniany np. w schroniskach, chatkach, punktach informacyjnych.... jaki zasięg.... pewnie wyjdzie w praniu wink big_smile ale pewnie warto by było rozszerzyć o sąsiednie Beskidy...  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

34

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

jolanta napisał/a:

Plan jest taki, aby po wydrukowaniu - folder był rozpowszechniany np. w schroniskach, chatkach, punktach informacyjnych.... jaki zasięg.... pewnie wyjdzie w praniu wink big_smile ale pewnie warto by było rozszerzyć o sąsiednie Beskidy...  wink

Czy udało się taki folder opublikować ?

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

35

Odp: 7 Cudów Beskidu Małego analogowo, czyli Baca inspiruje

Temat ucichnął...