Temat: Chyba najlepszy...

... od czasu przewodnika Pana Andrzeja Matuszczyka. Zakupiłem, owszem big_smile

Przewodnik Pana Radosława Trusia

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

2

Odp: Chyba najlepszy...

Potwierdzam,  obecnie najlepszy przewodnik na rynku! 350 stron o Beskidzie Małym! Prawdziwa skarbnica wiedzy...

Beskid Mały Radosław Truś

Radosław Truś - Beskid Mały

3

Odp: Chyba najlepszy...

Ja również potwierdzam, iż przewodnik Trusia po Beskidzie Małym na obecne czasy godzien  jest poświęcenia uwagi

Dla chętnych którzy chcieli by choć po trochę zapoznać się z przewodnikiem polecam kliknąć na poniższy link

http://books.google.pl/books?id=_RDvOuQ … mp;f=false

4

Odp: Chyba najlepszy...

Zajrzałem do przewodnika i przeczytałem kilka stron. Świetny - nawiązujacy do przewodników wydawanych przez PTTK Kraj. Opisane szczegółowo szlaki nawet rycinki z panoramkami smile Chyba będę musiał sobie go sprawić wink Mam tez wrażenie, że wstęp chyba trochę znajomy. Może z innych opracowań.

Brawa dla wydawcy.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

5

Odp: Chyba najlepszy...

Potwierdzam przewodnik Pana Radka...(jezu jak to dziwnie brzmi) Radka, bo znam go osobiście,  a przewodnik po Beskidzie M Małym jest bardzo dobry. No i wydany przez Rewasz. Ciekawostka przewodnik miał mieć ponad 500 stron, ale wydawca kazał okroić:D

Ostatnio edytowany przez angi (2010-02-03 10:44:10)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

6

Odp: Chyba najlepszy...

W sumie rynek dyktuje warunki, jak dla mnie przewodnik ten mógłby nawet podchodzić pod 1000 stron wink I tak jestem pozytywnie zaskoczony, że zawiera on około 350 stron!

7

Odp: Chyba najlepszy...

Może taka prośba do p. Admina, by tak w tytule tematu dodac jeszcze i "mapy"?
Wielu forumowiczów twierdzi, że posiada opaśne bibliografie na temat BM. Może by się podzielili swymi 'skarbami' smile

Miło by tak wrócić wstecz pamięcią, jakie to mapy oprócz przewodników wydano w ręce turystów? Sam jestem ciekawy smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

8

Odp: Chyba najlepszy...

Wczoraj zakupiłem ten właśnie przewodnik. Teraz czeka mnie miła i fascynująca lektura przy muzyce Michała Lorenca (jakoś po "Winie truskawkowym" się wkręciła). Na tą chwilę przeczytałem dopiero 90 stron i zwiedzałem myślami i... palcem po mapie ;p Świetny przewodnik.

9

Odp: Chyba najlepszy...

no to teraz trzeba ten palec Belmondo na nogi zamienić ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

10

Odp: Chyba najlepszy...

I w góry z nami ruszyć big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Odp: Chyba najlepszy...

Włąśnie dzisiaj kupiłem sobie ten przewodnik na All... wink A 2h wcześniej kupiłem przewodnik Bieszczady tego samego wydawnictwa wink

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

12

Odp: Chyba najlepszy...

Rewasz dobre przewodniki wydaje Ja mam ich chyba całą serię Przynajmniej po Beskidach

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

13

Odp: Chyba najlepszy...

Przeczytałem niedawno ten przewodnik od dechy do dechy  smile Zrobił na mnie ogromne wrażenie, odkrywając wiele tajemnic Beskidu Małego, teraz tylko trzeba te miejsca odwiedzić  cool Dzieło Radka Trusia jest wg mnie doskonałe!! Dawno takiego przewodnika nie miałem w rękach. Polecam wszystkim którzy go nie przeczytali tongue