76

Odp: Przedstaw się!

angi ... ehm ... no nie rozumiem zupełnie tej pewności siebie ... big_smile tongue

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

77

Odp: Przedstaw się!

Cześć wszystkim,z niektórymi się znam z innych forum.A nie których znam osobiście.

Góroczub.

78

Odp: Przedstaw się!

nena napisał/a:

angi ... ehm ... no nie rozumiem zupełnie tej pewności siebie ... big_smile tongue

Hmmm niop big_smile jestem pewny siebie tongue

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

79

Odp: Przedstaw się!

mirek napisał/a:

Cześć wszystkim,z niektórymi się znam z innych forum.A nie których znam osobiście.

Cześć Mirek wink

BTW - czy to jakaś inwazja z pewnego "mniej znanego forum"??? big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

80

Odp: Przedstaw się!

Witamy Witam!

81

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:

BTW - czy to jakaś inwazja z pewnego "mniej znanego forum"??? big_smile

INWAZJA...? smile Gdzie? Jak? Na KOgo? To ja maluję pasy inwazyjne na plecaku big_smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

82

Odp: Przedstaw się!

Cześć Mirek! smile

Czyżby kolejny miłośnik Beskidu Małego? big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-04-29 16:46:13)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

83

Odp: Przedstaw się!

INWAZJA...? smile Gdzie? Jak? Na KOgo? To ja maluję pasy inwazyjne na plecaku big_smile

Nie pasy ino naszywka wink 
Komenda brzmi:  UJAWNIĆ SIĘ a NIE KRYĆ SIĘ lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

84

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:
mirek napisał/a:

Cześć wszystkim,z niektórymi się znam z innych forum.A nie których znam osobiście.

Cześć Mirek wink

BTW - czy to jakaś inwazja z pewnego "mniej znanego forum"??? big_smile

  No,no tylko bez takich,mniej znane forum? Ta zniewaga krwi (czytaj piwa) wymaga.

Góroczub.

85

Odp: Przedstaw się!

Chwila moment Mirku, ale to określenie "mniej znane forum" popełnił nasz niezastąpiony Admin forum Beskidu Małego wink

Lowell, sam chciałeś - stawiasz browara big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

86

Odp: Przedstaw się!

Lowell,dobra za krzynkę unego napoju ,zapomnę o wszystkim.

Góroczub.

87

Odp: Przedstaw się!

Mirek na litość boską, pamietaj swoje "forumowe" beskidzkie korzenie... za jedną, wkońcu BESKIDO czuby/luby*? skrzynkę dwie i o sprawie może zapomnimy big_smile


* - niepotrzebne skreślić

Ostatnio edytowany przez angi (2010-05-01 17:55:50)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

88

Odp: Przedstaw się!

angi napisał/a:

Mirek na litość boską, pamietaj swoje "forumowe" beskidzkie korzenie

Ja to się w ogóle dziwię Adminowi, że na forum jeszcze nie ma kącika Beskidzkich Czworaczków sad

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

89

Odp: Przedstaw się!

Spoko wszystkim,Beskidów nawet za kilka krzynek złocistego napoju nie zdradzę.

Góroczub.

90

Odp: Przedstaw się!

no ale to dobrze świadczy ze tak dużo osób z "mniejszych for" chce pisać u nas:) dobrze to świadczy o forum:)

91

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich... Jestem Pete - posiadam uzależnienie pierwszego stopnia do gór.  Zresztą niektórym to się chyba nie muszę przedstawiać. big_smile Pozdrawiam gibasowych zlotowiczów. Do zobaczenia w Małym i nie tylko. wink

92

Odp: Przedstaw się!

Witaj Pete smile  Już coś niecoś o Tobie słyszałam big_smile . Miło, że dołączyłeś do naszego grona wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

93

Odp: Przedstaw się!

Pete napisał/a:

Witam wszystkich... Jestem Pete - posiadam uzależnienie pierwszego stopnia do gór.

No temu Panu to może podziękujemy tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

94

Odp: Przedstaw się!

Pete napisał/a:

Witam wszystkich... Jestem Pete - posiadam uzależnienie pierwszego stopnia do gór.  Zresztą niektórym to się chyba nie muszę przedstawiać. big_smile Pozdrawiam gibasowych zlotowiczów. Do zobaczenia w Małym i nie tylko. wink


Witamy u nas Pete!

95

Odp: Przedstaw się!

Pete napisał/a:

Witam wszystkich... Jestem Pete - posiadam uzależnienie pierwszego stopnia do gór.  Zresztą niektórym to się chyba nie muszę przedstawiać. big_smile Pozdrawiam gibasowych zlotowiczów. Do zobaczenia w Małym i nie tylko. wink

Witaj  Pete !

...góra z górą się nie zjedzie, a człowiek z człowiekiem zawsze smile jeszcze przy takim uzależnieniu big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

96

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich nazywam się Ela, jestem studentką pedagogiki społecznej i terapi pedagogicznej. Mieszkam obecnie w Bielsku i Częstochowie raz tu raz tam w zależności od tego, gdzie wiatr mnie rzuci. W górach czuję się jak ryba w wodzie. Są one moją pasją od zawsze. Bardzo często wędruję po górach, z plecakiem i gitarą. Najczęściej wędruję szlakami Beskiedu Małego, Żywieckiego i Śląskiego. Moje ulubione góry to Bieszczady i poezja między  nimi płynąca. wink

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

97

Odp: Przedstaw się!

Witamy, witamy!

98

Odp: Przedstaw się!

O matkoicórko !!! big_smile big_smile big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

99

Odp: Przedstaw się!

Witamy smile Czyżby robiło nam się tu coraz rodzinniej ?? tongue
Wiem, że Beskidoczuby (z tego mniej znanego forum) to już prawie jak rodzina, ale żeby i tu do tego dochodziło ?? big_smile

100

Odp: Przedstaw się!

Na to się zanosi będziemy jedną wielką rodziną ;P

wszyscy razem jesteśmy jedną częścią istnienia, wszyscy razem jesteśmy jedną częścią zniszczenia