Temat: Nowe projekty naszywek

Nowe projekty admina:

1.

http://www.beskidmaly.pl/cpg14x/albums/userpics/10002/naszywka-nowa.jpg

2.


http://www.beskidmaly.pl/cpg14x/albums/userpics/10002/naszywka2.jpg

2

Odp: Nowe projekty naszywek

http://i39.tinypic.com/126729k.jpg

SLAVA!!

3

Odp: Nowe projekty naszywek

Ta zielona jest fajna.

Góroczub.

4

Odp: Nowe projekty naszywek

lemon99, dzięki za projekt. Na naszywkę jednak jest to zbyt skomplikowane! Za dużo zawijasów i cieni.

Nie chce wywoływać na nikim presji, ale prosiłbym o więcej komentarzy, najlepiej takich jak Mirek wink Ruszmy sprawę naszywek do przodu!

5

Odp: Nowe projekty naszywek

Jeśli mam być szczery, to ta zielona za barzdo przypomina mi kolorystycznie naszywkę "pewnego mniej znanego forum" wink Dlatego optowałbym za wersją nr 2 wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

6

Odp: Nowe projekty naszywek

Zdecydowanie projekt Admina ale nr 2. Pytanie czy ten napis musi tak pływać(człowiek się czuje jak w czasie sztormu)? Przydałaby się ramka na krawędziach w kolorze granatowym, bo biały bedzie się brudził. Adres forum dałbym  bardziej po prawej stronie.

Ostatnio edytowany przez angi (2010-05-05 16:23:36)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

7

Odp: Nowe projekty naszywek

masz rację Darku, zielone to takie hmm, naszą wizytówką jest niebieski:)

8

Odp: Nowe projekty naszywek

Niebieska ciekawsza smile Ja bym dodała  tak jak proponuje angi delikatną ramkę granatową do białych literek. Myślę że i cała naszywka mogłaby mieć tego samego granatowego koloru ramkę . Kolorystycznie by to ładnie współgrało, a i napis byłby bardziej wyeksponowany. A napis "naszywki. com" bym odrobinkę jeszcze zmniejszyła, ale tu już decyzja należy do Admina , bo nie wiem jakie tam firma naszywkowa ma wymagania  wink .
Do reszty się nie czepiam big_smile

lowell79 gdybyś dorobił te ramki i wrzucił jeszcze jeden raz coś takiego jako wersję nr 4 ???

PS. Nie ukrywam , że kolorystycznie ładnie by też współgrała z moim plecakiem tongue big_smile

Ostatnio edytowany przez nena (2010-05-05 18:08:05)

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Odp: Nowe projekty naszywek

Ja również optuje za niebieskim kolor naszego forum i ładniej wygląda

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

10

Odp: Nowe projekty naszywek

Wersję Neny popieram smile i również proszę o małą zmianę i o pokazanie jej pod nr 4 wink Jestem wzrokowcem i muszę widzieć lol
Kolorystyka powinna być zgodna z kolorami na forum.

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-05-05 20:30:54)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Odp: Nowe projekty naszywek

hihi ... bo wiecie " dziewczynki trzymają się zawsze  razem wink" big_smile tongue

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: Nowe projekty naszywek

i to jest piękne big_smile big_smile big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

13

Odp: Nowe projekty naszywek

niop big_smile big_smile big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

14

Odp: Nowe projekty naszywek

Postaram się to dzisiaj zrobić wink

15

Odp: Nowe projekty naszywek

Naniosłem poprawki wink

http://www.beskidmaly.pl/cpg14x/albums/userpics/10002/naszywka4.jpg

16

Odp: Nowe projekty naszywek

Miodzik Adminie, miodzik big_smile tak sobie to własnie wyobrażałam smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

17

Odp: Nowe projekty naszywek

No piknie... piknie

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

18

Odp: Nowe projekty naszywek

Podoba się smile ..... tylko zastanawiam się nad nieco grubszą ramką .....

19

Odp: Nowe projekty naszywek

Za Djinn`em ramka takiej samej grubości jak litery FORUM BM

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

20

Odp: Nowe projekty naszywek

Wydziwiacie tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

21

Odp: Nowe projekty naszywek

Pogrubione!

http://www.beskidmaly.pl/cpg14x/albums/userpics/10002/naszywka5.jpg

22

Odp: Nowe projekty naszywek

niop i bomba ! big_smile , świetnie lowell79 - tak mi się podoba smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

23

Odp: Nowe projekty naszywek

Cool smile

24

Odp: Nowe projekty naszywek

Mnie podoba sie niebieska, czytelna , ładna i jak już ktoś zauważył kolorystycznie pasująca do forum.

25

Odp: Nowe projekty naszywek

Jeszcze tylko jedno pytanie ..... czy ten napis naszywki.com będzie ? Jeśli tak, to czy jest sposób na jego "eliminację" ? Może Pan Kierownik od Plakietek z "tego mniej znanego forum" coś by poradził ??