Odp: Nowe projekty naszywek

Jak dla mnie idealna smile
Klorystyka zgodna z kolorami na forum no i podobnie jak u Neny taka niebiańska naszywka będzie wprost idealnie współgrała z moim plecakiem tongue bosko big_smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

27

Odp: Nowe projekty naszywek

Kolorystyka obojętna. Jeżeli są na nie jakieś zapisy to ja się melduję jako chętny, nawet na dwie (naszyję se na polar, a co!)

Ostatnio edytowany przez marcus (2010-05-07 14:58:04)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

28

Odp: Nowe projekty naszywek

Ja też dwie smile

Ostatnio edytowany przez angi (2010-05-07 15:00:41)

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

29

Odp: Nowe projekty naszywek

Ja jeśli można, to również szt. dwie (plecak+polar) wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

30

Odp: Nowe projekty naszywek

Dla mnie 2

31

Odp: Nowe projekty naszywek

A jeszcze przepraszam, czy istnieje jakaś planowana cena?

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

32

Odp: Nowe projekty naszywek

Co do napisu to znalazł się sponsor w postaci naszywki.com i oferuje nam za reklamę 150 szt. Myślę, że jest to ciekawa propozycja. Oczywiście, jeżeli są zamówienia na "nie sponsorowane" naszywki to zrobię rozeznanie, ewentualnie Wujek może podjąć temat z przedstawicielami "Znanego i lubianego" forum wink

33

Odp: Nowe projekty naszywek

W sensie 150 sztuk naszywek za to, że będzie na nich "naszywki.com"? Ja jestem skłonny się w to wepchać ;-)

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.

34

Odp: Nowe projekty naszywek

Mi tam mały napis sponsora nie będzie przeszkadzał big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

35

Odp: Nowe projekty naszywek

Mi w takim wypadku też nie tongue

36

Odp: Nowe projekty naszywek

Ja poproszę dwie.

37

Odp: Nowe projekty naszywek

Mysle ze dwie naszywki to dla wszystkich będzie norma dobrze by było zorganizowac tyle by dla wszystkich starczyło niewiem moze  jednak wziąsc za te naszywki jakąś opłate dopłacic sponsorowi i zamówi więce Mysle ze nasze forum bedzie sie nadal rozwijac i dobrze by było jak mielibysmy w zapasie choc kilkadziesiąt naszywek dla nowych uczestników

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

38

Odp: Nowe projekty naszywek

ile by kosztowały naszywki niesponsorowane?

39

Odp: Nowe projekty naszywek

Djinn napisał/a:

Jeszcze tylko jedno pytanie ..... czy ten napis naszywki.com będzie ? Jeśli tak, to czy jest sposób na jego "eliminację" ? Może Pan Kierownik od Plakietek z "tego mniej znanego forum" coś by poradził ??

Ja uważam, że ten napis - 'naszywki.com'  mogł by w zasadzie pozostać, tylko w zamian za sponsoring na koszulkach dla firmy drukarskiej. smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

40

Odp: Nowe projekty naszywek

Dwie proszę, dwie...na plecak i kubraczek big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

41

Odp: Nowe projekty naszywek

Jeśli są jeszcze jakieś 2 szt wolne, to ja bym chętnie je wziął

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

42

Odp: Nowe projekty naszywek

Oto projekt zrobionej już naszywki...

http://www.beskidmaly.pl/cpg14x/albums/userpics/10002/Marcin-beskidmaly-PR.jpg

43

Odp: Nowe projekty naszywek

Wygląda za..biście. Jak będziesz miał na Gibasach to proszę zabrać dla mnie i ferdynansa przynajmniej po 1 szt, jeśli jest taka możliwość

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

44

Odp: Nowe projekty naszywek

REWELACJA!!!!!!

45

Odp: Nowe projekty naszywek

Czego chcieć więcej big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

46

Odp: Nowe projekty naszywek

To był pierwszy egzemplarz do akceptacji, Pani ręcznie go wyszywała od poniedziałku wink A tak poważnie to niestety na zlocie ich nie zobaczymy jeszcze. sad

47

Odp: Nowe projekty naszywek

naszywka jest naprawdę piękna smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

48

Odp: Nowe projekty naszywek

W związku z powodzią,  termin realizacji naszego zamówienia trochę się przeciągnie w czasie, jutro będę miał informację kiedy mniej lub więcej będą naszywki...