1

Temat: chatka akedmicka pod Złotą Górką

Podobno jest chatka za free do użytkowania pod Złotą Górką Warunek to zostawić jakieś żywnościowe racje jeśli się nie wykorzysta np sól, cukier itp. Pytanie gdzie No właśnie Muszę to wyczaić bo to mi znajoma mówiła z pracy, że jej wujek w takiej chacie nocował. Wydaje mi się, że jest to od strony Targanic albo Brzezinki

Czy wy natknęliście się o takie miejsc

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

2

Odp: chatka akedmicka pod Złotą Górką

Baco udało ci się odnaleźć tą tajemniczą chatkę?

3

Kiedyś była taka chatka od strony Wielkiej Puszczy po prawej stronie w kierunku przeł Cygaskiej był tam piecyk i naczynia i wstęp wolny.A jak jest dzisiaj to nie mam pojęcia dawno tam nie byłem.

Ostatnio edytowany przez ferdynans (2012-12-05 20:09:02)

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

4

Chyba chodzi tutaj o chatkę klubową Limba przy zielonym szlaku z Porąbki na Złotą Górę .
Przechodziłem tam w pażdzierniku . Chatka zamknięta na 4 spusty .

O chatkę najlepiej spytać Rudą Sabinę, która przecież ma domek letniskowy w tych okolicach smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

5

Myślałam, że Baca ma na myśli inną chatkę.
Chatkę  Limba znam, chatka wiosną i latem jest otwarta w weekendy ( choć nie wiem czy każdy czy akurat ja zawsze trafiam, na otwartą). Natomiast jesienią i zimą po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.  Zresztą chatka jest  na forum znana bo o ile dobrze kojarzę odbył się tam któryś ze zlotów:)