76

Odp: Forumowe gadżety

Na kiedy będą ?? smile

77

Odp: Forumowe gadżety

no to dla mnie L-eczka, 1 sztuka smile

78

Odp: Forumowe gadżety

Ja również jedną zamówię tylko u mnie jest różnie raz mam XL a raz XXL więc musiałbym wiedzieć co i jak. Chyba ze u Staszka na Gibasach będzie jakiś prototyp koszulki (chodzi o rozmiar) to bym przymierzył

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

79

Odp: Forumowe gadżety

Koszulki będą w piątek do odbioru! Jeżeli wszystko będzie tak jak mi powiedziano wink

80

Odp: Forumowe gadżety

Mam rozumieć że na Gibasach będą dostępne

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

81

Odp: Forumowe gadżety

Tak to wynika wink, jeżeli nikt nie da ciała!

82

Odp: Forumowe gadżety

Koszulki odebrane! Z watem wyszło 26 zł za sztukę.  Mam pytanie, czy ktoś się pojawi niezapowiedzianie na zlocie? Bo  nie chcę taszczyć ich wszystkich na Gibasy wink Wiem, że Baca będzie, to już uwzględniam wink

83

Odp: Forumowe gadżety

I jak oceniasz koszulki Chodzi mi o rozmiar?

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

84

Odp: Forumowe gadżety

Obszerne moim zdaniem, wezme na Gibasy dodatkową XL, XXL niestety nie mam...

85

Odp: Forumowe gadżety

ok no to dwa razy XL dla mnie i dla ferdynansa

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

86

Odp: Forumowe gadżety

ok;)

87

Odp: Forumowe gadżety

Do końca nie wiedziałem czy bedę? Planowałem choć na jeden dzień, ale niestety słało się to niemożliwe. Ważne jest, że koszulki są smile Obawiam się tylko aby moja zamówiona M - ka się nie skludziła. Zapewne znajdę sposób, aby w sosownym czasie ją odebrać smile
Wielkie brawa dla ADMINA.

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

88

Odp: Forumowe gadżety

Podsyłam numer konta,  dla tych którzy mają coś tam jeszcze ze mną uregulować w sprawie koszulek:

70 1050 1070 1000 0022 7801 6304

Marcin Walczak

ul Rychlińskiego 24/5

Bielsko-Biała

89

Odp: Forumowe gadżety

A powiedz, kiedy realnie można się spodziewać naszywek

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

90

Odp: Forumowe gadżety

Nie chce mówić dokładnie kiedy, bo różnie to może być, ale mam nadzieję że do końca maja będą.

91

Odp: Forumowe gadżety

Bardzo by fajnie było wędrować MSB z naszywkami na plecakach i kubraczkach smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

92

Odp: Forumowe gadżety

Bardzo fajnie to będzie Was przywitać z tymi naszywkami w wiadomym miejscu, na zakończenie MSB big_smile

Ostatnio edytowany przez darkheush (2010-05-16 18:59:07)

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

93

Odp: Forumowe gadżety

Ty nie gadaj, tylko kombinuj, jak tu z nami ten MSB zaliczyć !!

Jakby się udało, to ciekawie byśmy wyglądali na szlaku smile Jak rodzina !!

94

Odp: Forumowe gadżety

Coby rodzina była w komplecie big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

95

Odp: Forumowe gadżety

Adminie, czy ja też mogę zamówić koszulkę, rozmiar XXXXXXXL na następne spotkanie (np. MSB)?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

96

Odp: Forumowe gadżety

XL jest jeszcze wink XXXXXXL już nie ma wink

97

Odp: Forumowe gadżety

Graficznie koszulce nie można nic zarzucic bardzo fajna ale uważam  na przyszłośc że na  piersi powinno byc większe logo wędrójąc po górach na plecach przeważnie jest plecak i niewiele widac . Szkoda ze nikt nie wpadł na to wcześniej

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI