676

Odp: Przedstaw się!

Macieks napisał/a:
Justyna W napisał/a:

Witam wszystkich serdecznie mam na imię Justyna, jestem z Andrychowa:)

Witaj  smile  Fotka z miniatury  chyba z Leskowca? Może pokażesz większe zdjęcie ? tongue

Hehe i mówi to ten co nie ma żadnego swojego zdjęcia big_smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

677

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Justynko smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

678

Odp: Przedstaw się!

Witam andrychowiankę. W końcu ktoś z tej mojej zapomnianej przez Boga dziury lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

679

Odp: Przedstaw się!

teksanski napisał/a:

Hehe i mówi to ten co nie ma żadnego swojego zdjęcia big_smile

Ten post kandyduje do tytułu "Mistrza ciętej riposty 2013" cool

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

680

Odp: Przedstaw się!

Dziękuje za miłe przyjęcie:) heh zapomniana dziura:D może i trochę jest. big_smile

681

Odp: Przedstaw się!

Justyna W napisał/a:

Dziękuje za miłe przyjęcie:)

Sama się zdecydowałaś na wstąpienie w grono "Waryjotów". Teraz czekamy na pierwszą relację z wycieczki i do zobaczenia na szlaku tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

682

Odp: Przedstaw się!

Będzie będzie:) na pewno, jak tylko po-zdrowiejemy w trójkę to na pewno wyruszymy:) bo już najmłodszy wędrownik się domaga:D

683

Odp: Przedstaw się!

teksanski napisał/a:

Hehe i mówi to ten co nie ma żadnego swojego zdjęcia big_smile

Nie było pytania  big_smile   tongue

684

Odp: Przedstaw się!

Macieks na Twoja prośbę wieksze:) zdjęcie:D

Ostatnio edytowany przez Justyna W (2013-02-18 18:27:01)

685

Odp: Przedstaw się!

Witaj Justyno w naszym gronie big_smile . Jak już zdążyłaś zauważyć nie do końca poważnym ... tongue , ale to dobrze o nas świadczy big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

686

Odp: Przedstaw się!

Po krótkiej, acz treściwej konsultacji na PW, powiem to jeszcze raz, tym razem oficjalnie:

Witam sąsiadkę z jednego podwórka lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

687

Odp: Przedstaw się!

Justyna W napisał/a:

Macieks na Twoja prośbę wieksze:) zdjęcie:D

O dziękuje, teraz już bez problemu poznam forumowiczke na szlaku   wink

688

Odp: Przedstaw się!

nena napisał/a:

Jak już zdążyłaś zauważyć nie do końca poważnym ... tongue

Te Dzikuska, Ty mi lepiej wskaż palcem jednego normalnego tutaj. Chciałbym uwierzyć, że śnię tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

689

Odp: Przedstaw się!

smile Heh no z jednego  jednego to jest nas trzech  po jednym z każdej klatki big_smile

690

Odp: Przedstaw się!

darkheush napisał/a:
nena napisał/a:

Jak już zdążyłaś zauważyć nie do końca poważnym ... tongue

Te Dzikuska, Ty mi lepiej wskaż palcem jednego normalnego tutaj. Chciałbym uwierzyć, że śnię tongue

toż napisałam darkheush , że każdemu coś "dolega"  lol  wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

691

Odp: Przedstaw się!

Ja jestem normalny, a jak ktoś ma wątpliwości to niech spróbuje się podzielić i żeby nie było, że nie ostrzegałem lol

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

692

Odp: Przedstaw się!

piotr napisał/a:

Ja jestem normalny, a jak ktoś ma wątpliwości to niech spróbuje się podzielić i żeby nie było, że nie ostrzegałem lol

Yhy i tak bez przyczyny wyłapałeś przydomek "maruda" lol

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

693

Odp: Przedstaw się!

Wszyscy jesteśmy nienormalni :-D
Każdy na swój sposób :-P

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze doczeka się ich plonów, a wtedy może już tylko odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna"

J.R.R. Tolkien
SILMARILION

694

Odp: Przedstaw się!

Witojcie!

Z tej strony Marek, 35 lat, choć to tylko metrykalny wiek, zupełnie nie przystający, postarza po prostu, ale. Już się z tym pogodziłem smile
Kręcę się po Beskidzie od paru lat, głównie Małym, Żywieckim i Śląskim, z reguły samotnie z plecakiem, od schroniska do schroniska, ot tak, lubię to. Choć przyznam, od kilku lat moje wizyty w górach to przede wszystkim wypady na chatki, zwłaszcza Lasek i Gibasy - brak czasu. Poza tym grywam na gitarze, buduję dom, uprawiam rolę, znoszę trudy życia w świętym związku małżeńskim i takie tam, to co każdy... smile

Do dołączenia do forum zmotywował mnie Darek - darkheush, z którym i resztą wspaniałej ekipy spotkaliśmy się ostatnio na Gibasach, u Staszka. Pozdrawiam wszystkich i żałuję, że poznałem Was dopiero teraz.

A w odniesieniu do aktualnego tematu powiem tak: trudno jest być normalnym w tym nienormalnym świecie.

Ostatnio edytowany przez mareczek (2013-03-15 17:20:16)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz głupota ludzka, choć nie jestem pewien co do tego pierwszego
A. Einstein

695

Odp: Przedstaw się!

mareczek napisał/a:

Poza tym [...], znoszę trudy życia w świętym związku małżeńskim [...]

oj tam od razu trudy znoszę ... big_smile wink

A tak poważnie, witaj mareczku w naszym wesołym gronie !:D

mareczek napisał/a:

Do dołączenia do forum zmotywował mnie Darek - darkheush.

Nie Ciebie pierwszego do tego forum zmotywował ten gość. big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

696

Odp: Przedstaw się!

mareczek napisał/a:

Do dołączenia do forum zmotywował mnie Darek - darkheush.

nena napisał/a:

Nie Ciebie pierwszego do tego forum zmotywował ten gość. big_smile wink

Jasne. Najlepiej zwalić na mnie tongue W razie czego wiadomo będzie komu przypierdzielić lol

P.S. "Wesołe grono" - jakież to dyplomatyczne big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

697

Odp: Przedstaw się!

Detektyw tyż Cię wito wink mareczku  big_smile do zobaczyska na szlaku - mam nadzieję, że kiedyś i z małżonką smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

698

Odp: Przedstaw się!

Witam.
Mam na imię Jacek,pochodzę i mieszkam w Makowie Podh. Stronę Beskid Mały odwiedzam od dłuższego czasu, jest dla mnie interesujaca ze względu na sporą ilość ciekawych informacji. Wraz z rodzinką lubimy wędrówki górskie,teraz trochę mniej z racji 2,5 letniego maluszka. Od czasu jak mamy domek w Targoszowie poznaję te tereny ,ale głównie Leskowiec i jego okolice,gdzie bywamy kilkanaście razy w roku

699

Odp: Przedstaw się!

Witaj Jacku
Maków i jego piękne okolice znam tylko ze zdjęć jednej z wink naszych smile  forumowiczek big_smile,
która często odwiedza te tereny.
Przy okazji powitanko dla tych co „przegapiłem sad
Witaj Justyno W, mareczku i bc Fan

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

700

Odp: Przedstaw się!

Powitanko jack66  big_smile

Do zobaczenia na szlakach BM-u i Makowskiego  wink

Moja ulubiona trasa, którą mogę zrobić tam zawsze i w nieskończoność to żółty szlak MP - Działek smile Kocham Koskowa Górę cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile