1

Temat: planuje coś ktoś

hej, jutro gdzieś bym się ruszył w Mały i z miłą chęcia podłączyłbym się do kogoś. Maszeruje ktoś gdzieś jutro?

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

2

Odp: planuje coś ktoś

My jutro planujemy iść na Magurkę, ale to nie jest pewne na 100% wszystko zależy czy nasz maluch sie nie rozchoruje.

3

Odp: planuje coś ktoś

A my znaczy ja i nena planujemy wygramolić się na Groń JP II i zobaczyć czy ludziska wytaszczyli tam te wielgachne palmy wink

Jak komu po drodze to zapraszamy smile

Info: będę miała przy sobie forumowe naszywki  tongue

EDIT: startujemy z Rzyk - 9.30 smile

EDIT 2: z BP 9.00, potem Rzyki  wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: planuje coś ktoś

Ja chyba też na GJP2 wyskoczę)

5

Odp: planuje coś ktoś

Czy msza na Groniu jest o godz. 12 ?

6

Odp: planuje coś ktoś

tak

7

Odp: planuje coś ktoś

Dzięki Tomkos!

8

Odp: planuje coś ktoś

Hm, wychodzi na to ze na 99% bede na JGII smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

9

Odp: planuje coś ktoś

Pewnie też się podepnę smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

10

Odp: planuje coś ktoś

Oj to zbiera się niezła gromadka wink Ci co nas osobiście nie znają rozpoznają nas po waryjockim zachowaniu  tongue i naszywkach na plecaczkach  big_smile

https://lh4.googleusercontent.com/-3eYou5gEQjM/Tvd5cafba-I/AAAAAAAAD2A/izLqYaCjlZI/s640/SDC11264.JPG

Podchodzić bez obciachu, zagadywać, puszczać oko... jutro nie gryziemy  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Odp: planuje coś ktoś

Ja wezmę czerwonego mohera po tym mnie poznacie)

12

Odp: planuje coś ktoś

No masz...  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

13

Odp: planuje coś ktoś

tomkos napisał/a:

Ja wezmę czerwonego mohera po tym mnie poznacie)

to ja czerwony pompon big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

14

Odp: planuje coś ktoś

nena napisał/a:
tomkos napisał/a:

Ja wezmę czerwonego mohera po tym mnie poznacie)

to ja czerwony pompon big_smile


Będziesz cziliderką? cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

15

Odp: planuje coś ktoś

jolanta napisał/a:
nena napisał/a:
tomkos napisał/a:

Ja wezmę czerwonego mohera po tym mnie poznacie)

to ja czerwony pompon big_smile


Będziesz cziliderką? cool

na głowie  lol

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

16

Odp: planuje coś ktoś

jolanta, ta naszywka forumowa jest świetna big_smile

Ostatnio edytowany przez Miluś (2013-03-24 00:00:05)

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze doczeka się ich plonów, a wtedy może już tylko odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna"

J.R.R. Tolkien
SILMARILION

17

Odp: planuje coś ktoś

jolanta napisał/a:

Podchodzić bez obciachu, zagadywać, puszczać oko... jutro nie gryziemy

Ale tylko dziś nie gryziemy lol

nena napisał/a:

to ja czerwony pompon

Będzie okazja Ci podogryzać lol No dobra ja dołożę swoją polarową czapkę-pilotkę big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

18

Odp: planuje coś ktoś

Byłem na mszy, w schronisku i na Leskowcu, ale jakoś nie udało mi się wypatrzyć plecaka z taką naszywką. sad  Następnym razem musimy wymienić się numerami telefonów.

19

Odp: planuje coś ktoś

Dziś była nas cała armia forumowiczów  big_smile .
Ja chociaż nieco spózniony od razu trafiłem na naszych  yikes

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )