101

Odp: Co z tymi krokusami?;)

Lo matko pierwsze prawdziwe krokusy  big_smile ,piknie

Ostatnio edytowany przez kisiel (2013-04-14 00:30:23)

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://picasaweb.google.com/kisiel1974

102

O rany Gustku – dziękujemy za te wspaniałe wieści  smile. Takich nam trzeba było !!! big_smile  Jeszcze odrobina ciepełka i słoneczka i będzie ich całe mnóstwo ! big_smile Te nad potoczkiem przy drodze z Targoszowa na Leskowiec – śliczne ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

103

Po długiej męczącej zimie dobrze jest wreszcie nacieszyć oczy fioletowymi smile Też mam zdjęcia dość sporej liczby wiosennych roślin z moich okolic, lecz na razie nie da mi się wrzucić ich na forum z pewnych względów big_smile No i muszę wrócić do gór, bez których nie jestem sobą big_smile

104

Brawo Gustek - jesteś w tym roku pierwszy!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile