Temat: Wizyta na Potrójnej

Dzisiaj pogoda nie zachęcała do wędrowania a jak wiem z doświadczenia  są to najlepsze momenty na spokojne odwiedziny bardziej ruchliwych miejsc. przeczucie mnie nie myliło na Potrójnej dzisiaj było jak na bezludnej wyspie gdy dotarliśmy do Rafała około 11 byliśmy pierwszymi turystami w dzisiejszym dniu cała chatka była dla nas byłem z żoną  wnuczką i dwoma kolegami do godzi 15 poza nami było może z dziesięciu turystów przez co czas nam miło upływał na pogaduchach z Anią i Rafałem . W drodze na Potrójną zaliczyłem pierwszego w tym roku czerwonego kozaczka zjadłem z wnuczką troszkę kwaśnych jeszcze borówek a całą wycieczkę zakończyliśmy na dole pod lasem na pieczeniu kiełbasek mimo niezbyt dobrej pogody wszystko się udało  Wrzucam kilka fotek.

Ostatnio edytowany przez ferdynans (2013-06-30 20:27:01)

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

2

Odp: Wizyta na Potrójnej

ferdynansie tą fotką mnie rozbroiłeś  cool - pora wybrać się Mały i to nawet jak widać w mglisty, deszczowy dzień smile Naparstnice, złocienie, łubiny ...  cool

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Odp: Wizyta na Potrójnej

^^^
Mi się tez podoba. smile

Ta tez piękna. smile

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2013-06-30 21:08:15)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

Odp: Wizyta na Potrójnej

Ładnie wyszło to zdjęcie z naparstnicą i łubinem. Reszta zdjęć też niczego sobie smile

5

Odp: Wizyta na Potrójnej

nena napisał/a:

ferdynansie tą fotką mnie rozbroiłeś  cool - pora wybrać się Mały i to nawet jak widać w mglisty, deszczowy dzień smile Naparstnice, złocienie, łubiny ...  cool


Patrzeć, patrzeć.... patrzeć bez końca -  cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Odp: Wizyta na Potrójnej

ferdynansie Twoje zdjęcie będzie zdobić w lipcu naszą forumową fanpage na FB big_smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

7

Odp: Wizyta na Potrójnej

nena napisał/a:

ferdynansie Twoje zdjęcie będzie zdobić w lipcu naszą forumową fanpage na FB big_smile.

Bardzo się ciesze ze tak wam się podoba mam jeszcze jedno ujęcie tego samego miejsca ale to pierwsze jest lepsze . Tak się  podoba to wklejam ujęcie nr 2                                           .

Bez wycieczek,podróży,życie ludzkie upływa beztreściwie,nudno i szaro ,toteż one nie tylko urozmajcają,ale rzec można przedłużają nasze życie                             K.SOSNOWSKI

8

Odp: Wizyta na Potrójnej

ferdynans napisał/a:
nena napisał/a:

ferdynansie Twoje zdjęcie będzie zdobić w lipcu naszą forumową fanpage na FB big_smile.

Bardzo się ciesze ze tak wam się podoba mam jeszcze jedno ujęcie tego samego miejsca ale to pierwsze jest lepsze . Tak się  podoba to wklejam ujęcie nr 2                                           .

Oba śliczne w tych mglistych klimatach smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

9

Odp: Wizyta na Potrójnej

jolanta napisał/a:

Oba śliczne w tych mglistych klimatach smile

Zgadzam się z Jolą w 100 % big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

10

Odp: Wizyta na Potrójnej

nena napisał/a:
jolanta napisał/a:

Oba śliczne w tych mglistych klimatach smile

Zgadzam się z Jolą w 100 % big_smile

Trza nam Nenuś w Mały cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

11

Odp: Wizyta na Potrójnej

jolanta napisał/a:

Trza nam Nenuś w Mały cool

Trzeba koniecznie Jolu i może w tą niedzielę się uda big_smile wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/