176

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Znamy już oficjalne wyniki:

WIEPRZÓWKA rzeką roku!!!!

Wszyscy sobie pogratulujmy!

http://www.malopolska24.pl/index.php/20 … roku-2013/

Ostatnio edytowany przez krakus (2013-09-30 14:01:28)

177

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Wprawdzie rzeki jeszcze nie widziałem ("moją" rzeką jest i pozostanie Prądnik, zwany też Białuchą lub polska brudna królowa - Wisła), ale sam małą cegiełkę też wam dołożyłem. Gratuluję fanom Wieprzówki udanej promocji!

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

178

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

To bardzo duży sukces dla Fanów Wieprzówki, który niestety nie wszystkim osobom mieści się w głowie i na różne sposoby starają się go umniejszyć, poprzez różnego rodzaju oskarżenia.

Żeby nie być gołosłownym:
http://www.facebook.com/Klub.Gaja?fref=ts

179

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

To jak to jest, że oficjalne wyniki miały być o 12.00 a malopolska24.pl zna je dużo wcześniej? Nie mniej chyba nie jest to najważniejsze. Gratuluję sukcesu!

180

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Wiadomość o wynikach konkursu przekopiowałem (post 127) z malopolska24.pl ok. godz. 11.15

O godz. 11.34 wkleiłem na beskidmaly.pl, coś jest nie tak z wyświetlaniem godziny na forum beskidmaly.pl. Różnica 1 godziny, co nie zmienia faktu, że malopolska24.pl podała wyniki przed czasem!

181

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Drodzy Forumowicze smile ,

Udało się ! choć końcówka była bardzo emocjonująca big_smile ! TO SUKCES NASZ WSZYSTKICH, SUKCES WIEPRZÓWKI ! – małej, do tej pory nieznanej rzeki płynącej w Beskidzie Małym smile. To dzięki Wam poznało ją wiele ludzi nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Cieszy nas także to, że wielu patrzy teraz na Wieprzówkę inaczej, dostrzega jej piękno i różnorodne inne cenne walory. Pragniemy z tego miejsca wszystkim Wam i każdemu z osobna serdecznie podziękować za wszystkie oddane głosy i wspólną walkę o piękną górską rzekę! RAZEM MOŻNA WIELE FAJNEGO ZROBIĆ ! smile

                                                                                                                                 nena i Jan Zieliński


https://lh4.googleusercontent.com/-8pqYMGfaJ1U/UkmKoygbtTI/AAAAAAAAMMc/rrZNf8trLz4/s912/PODZIEKOWANIE%25201.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-8WJZPBA5VNg/UkmKpzbHRkI/AAAAAAAAMMk/jjhXShXQvHY/s912/poziekowania%25202.jpg

Na pamiątkę - odrobina wspomnień – TAK BYŁO !!!  wink



                                                                     *****

SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ  smile !

Jolancie, kisielowi, Staszkowi, jardo, markkowi500, Dawidowi za Waszą pomoc, udostępnione materiały do publikacji, wspieranie nas na FB, mobilizowanie do walki, dobre słowo, wiarę w to, że się uda, cierpliwość i trwanie ze mną i Jankiem Zielińskim do samego końca. Jesteście KOCHANI ! smile

                                                                                                                                                     nena

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

182

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Czułem, że Wieprzówka wygra, bo ludzie z tego forum potrafią organizować akcje typu "Kapliczka na Gibasach", gdzie jest realne zaangażowanie kilkudziesięciu osób - poświęcają (z radością) swój czas i pieniądze. Mobilizacja "wirtualna" jest o wiele łatwiejsza i jak widać są efekty smile
Szkoda, że żyjemy w takim społeczeństwie, gdzie przegrany zamiast pogratulować z honorem, to wypina tyłek i rzuca błotem sad

183

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Gratuluje zwycięstwa naszej Wieprzówki. Miałem przeczucie że ona wygra smile

184

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

W imieniu serwisu www.miedzybrodziebialskie.pl gratuluję wspaniałego sukcesu. Mam nadzieję, że przełoży się on popularyzację Wieprzówki oraz całego Beskidu Małego. Jeszcze raz gratuluję! smile

185

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1384765_661543837189468_493864936_n.jpg?oh=4564d5a6516feb6cfb7bc72d2b94076e&oe=524BADFC

186

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Również dołączam się do gratulacji dla Wieprzówki :-D Choć na fb toczy się wręcz wojna w tej sprawie :-P hehe Cóż, było trzeba głosować uczciwie :-)

"Lecz kto sieje kłamstwa, ten w końcu zawsze doczeka się ich plonów, a wtedy może już tylko odpoczywać po trudach i śledzić tylko, jak inni zbierają żniwo i wyręczają go w rozsiewaniu dalej złego ziarna"

J.R.R. Tolkien
SILMARILION

187

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Jeeest  big_smile
Kurde czego się nie chwycimy to zamieniamy to w złoto  tongue Pokonać Biebrze, doskonała promocja Beskidu Pięknego  smile

188

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Macieks big_smile !, jeśli się coś robi z sercem, pełnym zaangażowaniem i WIARĄ i co najważniejsze ma się wokół siebie same WSPIERAJĄCE DOBRE DUSZE smile to nie ma szans, żeby się nie udało ! big_smile

Dziękuję za wszystkie miłe słowa – ZROBILIŚMY RAZEM NAPRAWDĘ COŚ FAJNEGO I DOBREGO ! to bardzo cieszy !  smile – MOŻEMY SOBIE WSZYSCY NAWZAJEM POGRATULOWAĆ  ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

189

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Alu smile
Wielkie dzięki za to zwycięstwo big_smile
Gdyby nie Ty, Twoje autentyczne zaangażowanie,
to tego zwycięstwa z tak utytułowaną i znaną w Polsce rzeką jaka jest Biebrza, by nie było.
Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się poznać także drugiego autora zwycięstwa, pana Jana Zielińskiego.
Gratulacje wraz z wielkim podziwem za upór w dążeniu do celu a zarazem propagowanie Beskidu Małego - Pięknego.
                                     smile  big_smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

190

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

nena napisał/a:

Macieks big_smile !, jeśli się coś robi z sercem, pełnym zaangażowaniem i WIARĄ i co najważniejsze ma się wokół siebie same WSPIERAJĄCE DOBRE DUSZE smile to nie ma szans, żeby się nie udało ! big_smile

I to mi się stwierdzenie podoba, powinno ono dotyczyć wszystkich aspektów naszego życia smile

191

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Macieks napisał/a:

Jeeest  big_smile
Kurde czego się nie chwycimy to zamieniamy to w złoto  tongue Pokonać Biebrze, doskonała promocja Beskidu Pięknego  smile

Dobre!!!  big_smile W kupie siła! A jakże!!! wink

To do czego teraz łapki przyłożymy?  lol

Bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie dobrego dla Wieprzówki?
Znaczy o konkrety mi chodzi, o konkrety...  tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

192

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

super, że udało się wygrać konkurs. Wieprzówka miała z kim rywalizować. Szkoda, że tak mało jednak osób wzięło udział w głosowaniu ;( Niestety Może w przyszłym roku uda się obronić tytuł wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

193

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Śliczna fotka!!!
http://mamnewsa.pl/newsy,6964-andrychow … rzeke-roku

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">

194

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

mały pikuś napisał/a:

Śliczna fotka!!!
http://mamnewsa.pl/newsy,6964-andrychow … rzeke-roku

Prawda? Ślicznie! I zasłużenie!!! cool

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/994039_686506508026534_540635435_n.jpg

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1422404_702787329732390_1942532798_n.jpg

EDIT:

To co robicie - to co robimy razem - ma sens! big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2013-11-19 08:56:16)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

195

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Gratulacje, szczególnie dla neny! A co jeszcze będzie (poza statuetką i tytułem)?

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

196

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Wielkie gratki  big_smile . A tak a pro po - pierwszy raz widzę nenę tak na służbowo  smile .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

197

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

smile  big_smile  smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

198

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

jolanta napisał/a:
Macieks napisał/a:

Jeeest  big_smile
Kurde czego się nie chwycimy to zamieniamy to w złoto  tongue Pokonać Biebrze, doskonała promocja Beskidu Pięknego  smile

Dobre!!!  big_smile W kupie siła! A jakże!!! wink

To do czego teraz łapki przyłożymy?  lol

Bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie dobrego dla Wieprzówki?
Znaczy o konkrety mi chodzi, o konkrety...  tongue


proponuję zbiorowe zapisy jak za prl zakładowe na lotto ;p

Oczywiście żart. Gratulacje smile Ta kapliczka i Wieprzówka (+ sprzątanie BM) ekstra - szacun!

199

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

[/quote=jolanta]

Macieks napisał/a:

Jeeest  big_smile

To do czego teraz łapki przyłożymy?  lol

Bierzemy się do promocji następnej rzeki Beskidu Małego.  wink

Gratuluję !!!  smile

200

Odp: RZEKA ROKU 2013 - PEŁNA RELACJA Z PRZEBIEGU KONKURSU

Gratulacje, tytuł rzeki roku zobowiązuje, więc mam nadzieję, że będzie to poparte większym zaangażowaniem władz w dbanie o samą rzekę.