26

Odp: Kolory szlaków

darkheush napisał/a:
piotr napisał/a:

(...)a o tak znakomitym ich oznakowaniu, jak w Beskidzie Małym można sobie tylko pomarzyć.

I tu pozwolę się nie zgodzić w jednym miejscu. Mianowicie. Z własnego zimowego doświadczenia wiem, że znakowanie szlaku po tych pieńkach na wiatrołomach pod Gibasowym Groniem chyba nie ma najmniejszego sensu. (...)

Mam przesyłkę do Stacha na Gibasach od ufok83, nie jest lekka więc pojechalibyśmy jeepem.  Może darkheusch dostarczymy ją razem i przy okazji zamontujemy tyczki, przed zimą, by turyści nam nie zbłądzili? Obiecałeś wszystkim, że to zrobisz . smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

27

Marku, no miejże litość nad forumowym "dziadkiem", znaczy mną wink Czy ja gdzieś napisałem, że się wycofuję??? Z tym, że odnośnie tyczek to już na Jawornicy był pewien plan. Listopad i Potrójna wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

28

Potwierdzam, pierwsza konsultacja już była wink

29

Ok. niech będzie pierwsza wersja. wink
Tylko ufok83 musi mi przekazać jak pilna ta przesyłka?

30

Marku ja pomogę smile tylko daj znać kiedy

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

31

angi napisał/a:

Marku ja pomogę smile tylko daj znać kiedy

Angi, u mnie plany rodzą się 5 minut przed wyjściem, ale czasami udaje mi się wcześniej smile
Co do wspólnego wyjazdu do Stacha chętnie, ale tyczek bez zgody pierworodnego który sobie to zaklepał wcześniej nie możemy postawić! Najwyżej mu pomóc.

32

Zanim dziadek forumowy nabierze sił to tam już tyczki na nic bo drzewa urosną:) MK, proponuje następny weekend by sie tym zająć (9 albo 10 pazdziernik). Oczywiście idę z Tobą!!!

33

baca napisał/a:

a ja wam powiem, że dzisiaj jestem po rozmowie z leśniczym z Targanic z panem Markiem Prus i wszystko na to wskazuje, że powstanie nowy szlak z czarnego Gronia do Nowej Wsi przez Bolęcine i Jawornicę. Jak wszystko dobrze pójdzie to prace ruszą już wiosną

W temacie w/w wspomnianego szlaku.  smile  Czy ten szlak, o którym mowa w ogóle została wyznakowany?

Ostatnio edytowany przez kris_61 (2013-10-04 08:17:05)

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .