1

Temat: 4 X 2013 r. Błatnia, B.Śląski

Się mi było wybrało,opisywać nie ma co.Tylko mała uwaga,gastronomiczna.Po raz kolejny zawiodłem się w tym temacie,chleb ze smalcem był smakowo bezpłciowy.Spora ilość soli i pieprzu uratowała sytuację.Ogórek był,tylko nie wiem jaki? Kiszony który biwakował w towarzystwie korniszona,czy odwrotnie?I smakował jak kawałek plastiku.Poprzednim razem kaszanka zalatywała gumą.czas na foty.

https://picasaweb.google.com/1049424517 … iernik2013

Ostatnio edytowany przez mirek (2013-10-10 18:01:04)

Góroczub.

2

Odp: 4 X 2013 r. Błatnia, B.Śląski

A mnie się Błatnia dosyć miło kojarzy mirku, ale pewnie dlatego, że wybrałam swoją kanapkę big_smile, a w schronisku skusiłam się tylko na herbatę z cytrynką big_smile wink. Ja byłam rok temu w lipcu. Pięknie teraz w górach. ! smile

Ciekawa fota smile

https://lh3.googleusercontent.com/-7OE2B2CNrdI/UlbS_bj9Y_I/AAAAAAAAG8E/CG0kBd121JM/w958-h719-no/DSCN5824.JPG

PS. A ogórek, no cóż, na moje oko wygląda na niedokiszonego … big_smile, pewnie dlatego tak smakował. big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

3

Błatnia mi się też dobrze kojarzy,głównie w związku z widoczkami.

Góroczub.

A mnie się Błatnia kojarzy źle, bo po sylwestrze dawno dawno temu musieliśmy salwować się ucieczką. Stare dzieje

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

5

I tak bywa.

Góroczub.

W tym schronisku dawno już nie byłem i pamiętam że robiłem wtedy pętelkę grzbietową wokół Doliny Wapienicy smile

7

Dariusz Tlałka napisał/a:

W tym schronisku dawno już nie byłem i pamiętam że robiłem wtedy pętelkę grzbietową wokół Doliny Wapienicy smile

No to ładna pętelka,nie powiem.

Góroczub.