Temat: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Byłem jadłem dobre i niedrogo w środku jak i na zewnątrz ciekawie fajna góralska architektura , polecam .

2

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Wraz z Harnasiem kiedy stawialiśmy rogacz przy kapliczce górniczej w Targoszowie, w drodze powrotnej, po zasłużonej pracy, zatrzymaliśmy się właśnie w tej karczmie Pod Jeleniem.
Z czystym sumieniem potwierdzamy, że smacznie i niedrogo big_smile

https://lh5.googleusercontent.com/-trazh3Bwboo/UN2WLNLrWqI/AAAAAAAAIb0/NpJg6Las9Tk/s640/1.JPG
Widok na karczmę od ulicy smile
https://lh3.googleusercontent.com/-oFnWpOseVgw/UN2WNXIAiwI/AAAAAAAAIb8/3nO5Gx8dahE/s640/2.JPG
Wiata obok karczmy, gdzie spożywaliśmy posiłek z pięknym widokiem na pasmo Pilska i Babiej smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

3

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

kupiłem kotlet schabowy , kapusta ziemniaki kawa , dla 3 osób to koszt 95 zł , kotlet odsmażany przypalony nie zbity mił chyba z tydzień , ziemniaki wczorajsze , kapusta niedogotowana z mąką , kawa wodnista , obsługa czas oczekiwania na zamówienie 5 min, może kiedyś było dobrze teraz jest SYF , więc nie wchodzie tam , w kiblu brak papieru i mydła , jest jeszcze kilka innych ale szkoda pisać

4

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

"jedzosław"
Każdemu zdarzają się złe dni sad
Po prostu miałeś „pecha”
Ale jak będę przejeżdżał, to sprawdzę.
Ja mam smaczne wspomnienia big_smile
P.s.
Czy wpisałeś się w ksiażkę?
Popatrzę smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

5

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

jedzosław napisał/a:

kupiłem kotlet schabowy , kapusta ziemniaki kawa , dla 3 osób to koszt 95 zł , kotlet odsmażany przypalony nie zbity mił chyba z tydzień , ziemniaki wczorajsze , kapusta niedogotowana z mąką , kawa wodnista , obsługa czas oczekiwania na zamówienie 5 min, może kiedyś było dobrze teraz jest SYF , więc nie wchodzie tam , w kiblu brak papieru i mydła , jest jeszcze kilka innych ale szkoda pisać

Powiedziałeś A   powiedz i Be.A może na początek Dzień Dobry?

Góroczub.

6

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

jedzosław napisał/a:

kupiłem kotlet schabowy , kapusta ziemniaki kawa , dla 3 osób to koszt 95 zł , kotlet odsmażany przypalony nie zbity mił chyba z tydzień , ziemniaki wczorajsze , kapusta niedogotowana z mąką , kawa wodnista , obsługa czas oczekiwania na zamówienie 5 min, może kiedyś było dobrze teraz jest SYF , więc nie wchodzie tam , w kiblu brak papieru i mydła , jest jeszcze kilka innych ale szkoda pisać

to niestety prawda zajazd pod jeleniem okrajnik to nie świeże obiady , ja jadłem ze 2 tyg temu flaczki - prawie sama mąka z rosołem i naleśniki - na starym tłuszczu , nie polecam tej restauracji

7

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Szkoda że ludziska rejestruja się na forumie tylko po to żeby ostrzec lol  innych przed żarełkiem w danej knajpie.Czyżby życzliwi sąsiedzi spod jelenia? Ja tam jeszcze nie jadłem ale skuszony reklamą wpadne przy najbliższej okazji.

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">

8

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

mały pikuś napisał/a:

Szkoda że ludziska rejestruja się na forumie tylko po to żeby ostrzec lol  innych przed żarełkiem w danej knajpie.Czyżby życzliwi sąsiedzi spod jelenia? Ja tam jeszcze nie jadłem ale skuszony reklamą wpadne przy najbliższej okazji.

A może to było celem? Zwabić klienta? Bo może na  wizytę i porady pani Gessler kogoś nie stać? big_smile

Góroczub.

9

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Drodzy Państwo galwa i jedzosław to ta sama osoba, o czym łatwo można się przekonać porównując adresy IP. Proponuję więc przestać karmić trolla i zakończyć dyskusję z wyżej wzmiankowanym, którego jednocześnie ostrzegam, że kolejna rejestracja pod nowym nickiem zakończy się zbanowaniem wszystkich kont. To tyle w tym temacie.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

10

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Piotrek, super że to wyśledziwszy - napiętnujesz takie świństwo.  sad   Nie wiem jakimi pobudkami się kieruje taka osoba?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

11

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

piotr napisał/a:

Drodzy Państwo galwa i jedzosław to ta sama osoba, o czym łatwo można się przekonać porównując adresy IP. Proponuję więc przestać karmić trolla i zakończyć dyskusję z wyżej wzmiankowanym, którego jednocześnie ostrzegam, że kolejna rejestracja pod nowym nickiem zakończy się zbanowaniem wszystkich kont. To tyle w tym temacie.

A to ci dopiero niemądra osoba big_smile. Kto by pomyślał, że wszystko mają do bani w tej karczmie. big_smile
Nie wiem czy nawet jakby ktoś bardzo chciał wyszedł by mu "kotlet odsmażany przypalony nie zbity i na dodatek tygodniowy"  lol Uśmiałam się do łez big_smile
Trolli się wyrzuca, dlatego dołączam się do ostrzeżenia.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

muszę przyznać, że czasami jak jadę na Łysinę albo w tereny Łękawicy zaglądam do knajpy. Zazwyczaj biorę danie dnia, bo wiem, że to jest z bieżącego dnia gotowane i nie mogę podać krytyce tej knajpy, ale żeby to nie była reklama to też powie, że jadałem w smaczniejszych lokalach

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

13

Odp: Okrajnik - Zajazd Pod Jeleniem

Odkryłem miesiąc temu, korzystam teraz: same pozytywne wrażenia, również ceny jak na taki lokalik, poza tym można na tarasie ulokować się z pieskiem - smak, to rzecz gustu, jednak na pewno jedzenie nie jest stare, czy niezjadliwe, też wolę orientalna kuchnię, jednak w górach żurek, czy brizol... czemu nie? smile