Temat: Beskid Mały: przewodnik

Beskid Mały, przewodnik,Oficyna Wydawnicza "Rewasz". Zapraszam do lektury  obszernych fragmentów tego rzadkiego ale interesującego przewodnika:)

Ostatnio edytowany przez Cyberniok (2013-02-07 09:58:47)

2

Odp: Beskid Mały: przewodnik

Forumowicze dobrze znają ten przewodnik  smile Radka Trusia.

3

Odp: Beskid Mały: przewodnik

o nim wspominał już na forum darek O >> tu <<

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Odp: Beskid Mały: przewodnik

Przeszukałem chyba wszystkie sklepy internetowe i serwisy aukcyjne.
Czy wiecie gdzie można kupić ten przewodnik - ew. od kogo?

5

Odp: Beskid Mały: przewodnik

może być problem bo początkiem roku kończyły się pracę przygotowawcze autora do wydania poprawionej 2 wersji wydania publikacji

Ja bym obdzwonił jeszcze księgarnie wokół beskidu małego albo bezpośrednio do wydawnictwa czy mają jeszce jakieś resztki magazynowe

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

6

Odp: Beskid Mały: przewodnik

Cześć
Jest już w sprzedaży  II wydanie tego przewodnika.
Beskid Mały,  cena 39.00 pln
wydawca Rewasz,  wydanie  2,  rok wydania 2014,  stron  367,  autor Truś R.,  ISBN 83-62460-50-2,

Mariusz

7

Odp: Beskid Mały: przewodnik

Polecam zakup przez https://www.arttravel.pl/pl/p/Beskid-Ma … ewasz/9814 - razem z wysyłką zapłaciłem 32,88. smile Na stronie widnieje inna cena, ale po zarejestrowaniu się w serwisie dają rabat. smile