Temat: Share Your Trails - Podziel się swoimi szlakami!

Rowerzyści Beskidu Małego ( i innych) łączmy się!

Share Your Trails to strona dla rowerzystów z Beskidów  tworzona przez rowerzystów z Beskidów.
O co chodzi?
Robimy w Google Maps trasy naszych ulubionych ścieżek, opisujemy (zwięźle) wszystko to co o danej ścieżce wiedzieć się powinno i wklejamy linka do mapy na fejsbukowej stronie.

Całe przedsięwzięcie ma na celu służyć poszerzeniu wiedzy:
1. Gdzie warto jeździć.
2. Znajomości tras.
3. I oczywiście chwaleniu się jeżeli odkryje się lub opisze lub zbada i przygotuje nową zajeb**** trasę.

Jeżeli wyjeździłeś już wszystkie znane Ci trasy po miliard razy, jeżeli szukasz nowych ścieżek na niedzielną wycieczkę z żonką, przygodę enduro w błocie i pocie, lub 2 minutowy downhill wśród kurzu, dzików i sosen, ta strona jest dla CIEBIE!

Koniec z tymi reklamami i Pi Arem, zapraszam do podzielenia się swoimi ulubionymi trasami, a oto i link:

https://www.facebook.com/pages/Share-yo … 7369958204

Pozdrawiam,
Szymon Hałat.

Ostatnio edytowany przez Don Simon (2013-11-04 12:14:26)

2

Odp: Share Your Trails - Podziel się swoimi szlakami!

Sprawdziłem i faktycznie bardzo ciekawa i godna polecenia inicjatywa  smile .Tym bardziej , że większość tras poprowadzono przez rejon Beskidu Małego  smile .
Nic tylko jeżdzić i korzystać z propozycji   smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

3

Ciekawa sprawa, w zamian prosimy o umieszczanie na forum opisów wycieczek rowerowych w Beskidzie Małym wink

4

Niektóre z podanych tras przemierzyłam osobiście na własnych czterech kółkach wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

jolanta napisał/a:

Niektóre z podanych tras przemierzyłam osobiście na własnych czterech kółkach wink

To bocznych Jolu jeszcze nie ściągnęłaś? wink

6

lowell79 napisał/a:
jolanta napisał/a:

To bocznych Jolu jeszcze nie ściągnęłaś? wink

ale trąba ze mnie  lol  lol  lol  tak dla lepszej równowagi wink

EDIT:

Mój czterokołowiec  tongue

http://blog.trybik.eu/2/up//2012/05/PUKY_Z2.jpg

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Zapraszam na https://www.facebook.com/pages/Share-yo … 7369958204

nowa trasa: tour de Wieprz! :-)

ps. kocham Rzyczankę/Wieprzówkę.