76

Odp: IX Zlot forum BM

maurycy napisał/a:

Jak obiecałem wcześniej ,  dziś dograłem z Rafałem ostatnie szczegóły organizacyjne   smile 

Można się szykować , porzucać swary  i przygotować co nieco  smile

Zlot odbędzie się 14/15 grudnia od 16.00 w chatce pod Potrójną u Ani i Rafała   w miłym towarzystwie osób związanych z różnymi górskimi kręgami  smile
Na drugi dzień kto będzie chciał przejdzie z opłatkiem do Stacha na Gibasach   smile

Mamy więc jeszcze trochę czasu na poprawienie klimatu  smile  smile  smile

super, myślę, że się pojawię smile nie wiem jeszcze czy będę nocował ale będę big_smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

77

Odp: IX Zlot forum BM

Powiem Wam szczerze ,że będę musiała się nieźle nakombinować żeby się zjawić. Ale jakoś to ogarnę wink
Ja ze swojej strony obiecuję przynieść makówki, które w zeszłym roku chyba smakowały smile A co więcej to się jeszcze okaże wink

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

78

Odp: IX Zlot forum BM

Pomysł z opłatkiem jest super.
Zrobię wszystko żeby się móc pojawić, zobaczyć się z WAMI wszystkimi, połamać opłatkiem i pośpiewać smile
Pozdrawiam wszystkich cieplutko smile

79

Odp: IX Zlot forum BM

Do zlotu opłatkowego zostały trzy tygodnie tak więc odświeżam temat dla tych ,  którzy może jeszcze nic nie wiedzą   smile  :

Zlot odbędzie się 14/15 grudnia od 16.00 w chatce pod Potrójną u Ani i Rafała , w miłym towarzystwie osób związanych z różnymi górskimi kręgami  smile
Na drugi dzień kto będzie chciał przejdzie z opłatkiem do Stacha na Gibasach   
smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

80

Odp: IX Zlot forum BM

Niestety zmuszona jestem w ten weekend pójść do pracy sad

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

81

Odp: IX Zlot forum BM

Anusia napisał/a:

Niestety zmuszona jestem w ten weekend pójść do pracy sad

Anusia - to  daj numer do szefa , zadzwonimy i załatwimy  big_smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

82

Odp: IX Zlot forum BM

Aż mnie kusi żeby zdradzić tutaj miłą niespodziankę jaką Kisiel dziś zrobił  big_smile   .
Albo nie ..... cool
Kisiel sam pochwali się na zlocie smile .W każdym razie z tej okazji bez cytrynówki nawet nie przychodż tongue .
Koniecznie trzeba to uczcić  smile

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

83

Odp: IX Zlot forum BM

Hi,hi....  big_smile  Też dostałem tą wiadomość SMS'em  big_smile   big_smile  big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

Odp: IX Zlot forum BM

I ja postaram się pojawić choćby na chwile smile fajnie by było móc się z WAMI wszystkimi zobaczyć, połamać opłatkiem smile jeśli się zjawię obiecuję przynieść piernik (taki sam jak przed 2 laty) smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

85

Odp: IX Zlot forum BM

marekk500 napisał/a:

Hi,hi....  big_smile  Też dostałem tą wiadomość SMS'em  big_smile   big_smile  big_smile

I ja i ja ! big_smile - też gratuluję ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

86

Odp: IX Zlot forum BM

maurycy napisał/a:
Anusia napisał/a:

Niestety zmuszona jestem w ten weekend pójść do pracy sad

Anusia - to  daj numer do szefa , zadzwonimy i załatwimy  big_smile

Oj maurycy, to ONA - i wierz mi, nie chciałbyś mieć z nią do czynienia  smile Choć pewnie lepiej byś sobie radził niż ja ... o ile umiesz poskramiać smoki lol

Moje foto-wspomnienia: https://picasaweb.google.com/109211129593888338479

"Jakże ja mam o tym opowiadać, skoro to jest moje? Jest to moje bogactwo, to, czego mi nikt nie odbierze." Jerzy Kukuczka

87

Odp: IX Zlot forum BM

Anusia napisał/a:

Oj maurycy, to ONA - i wierz mi, nie chciałbyś mieć z nią do czynienia  smile Choć pewnie lepiej byś sobie radził niż ja ... o ile umiesz poskramiać smoki lol

Smoki raczej nie , ale smoczyce na pewno  big_smile  cool

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

88

Odp: IX Zlot forum BM

Do zlotu został dokładnie tydzień   smile  big_smile  .

My startujemy z Rzyk Praciaków około godziny  13.30 . W aucie nie mamy już miejsc . Gdyby ktoś ( czyt. któraś z pań  smile ) chciała żeby jej pomóc wynieść coś ciężkiego do chatki to ogłaszam , iż  mamy chętnego na szerpę w ekipie  smile  cool  .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

89

Odp: IX Zlot forum BM

Ja mam w sobotę imprezę / 40 lecie założenia PTTK "CHAŁUPA" w Andrychowie.
Ale wieczór -- przyjadę / aby być z WAMI.

90

Odp: IX Zlot forum BM

Jadę z Bierunia przez Oświęcim, Kęty, Andrychów na Kocierską, z Bierunia wyjazd około 12 tej mam 4 miejsca wolne powrót niedziela wyjazd z Kocierskiej tak około 11 jak by ktoś był chętny to pisać na PW smile  smile

91

Odp: IX Zlot forum BM

Z  przyczyn osobistych mój udział w spotkaniu opłatkowym jest  mało prawdopodobny.                                           Życzę wszystkim dobrej zabawy! Pozdrawiam!

92

Odp: IX Zlot forum BM

Na facebooku pojawił się fajny pomysł w temacie spotkania opłatkowego  smile  smile  .
W skrócie nazwał bym to ' Co kto bierze '  wink :

Moi drodzy
Jako że wielkimi krokami zbliża się ten weekend, w czasie którego jeść i pić będziemy wspólnie, padła propozycja coby każdy z nas się zaoferował i przyniósł coś, co i smaczne, i zdrowe i pyszne i dla każdego na spróbowanie będzie. Yarduś się oferuje przywieźć pepicką kiełbasę tak z 3 kilo, swojskie grzybki niechalucynogenki i rum ok 3 l  lol
Znany nam wszystkim kolega Romano Gennaro obiecał przytaskać duuużo uszek z grzybami i barszcz sypany w słoiku. Piszcie moi drodzy i dzielcie się tym, co przyniesiecie coby się nie okazało że wszyscy przyniosą to samo i jedzenie nam bokiem wyjdzie .
- ja przywiozę prowiant na michę sałatki jajeczno-serowo-kiełbasiano-ogórkowej i co nieco wędliny. Zostanie też pewnie trochę kiszonych ogórków na zagrychę Mam już coś do chrupania w postaci orzeszków, paluszków...
- o ja przywiozę prowiant na taką sałatkę, jakąś wędlinę, jakieś ciasto...
-  a majonez , majonez ciężki, niech chłopy noszą  big_smile
-  i piwo ... chociaż lepiej nie, po drodze wypiją  lol

- i tak dalej i tak dalej  smile

Tak więc zapowiada się ciekawie  smile . Może ktoś tutaj też ma jakieś pomysły ?

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

93

Odp: IX Zlot forum BM

To ja przytargam kawę, słodycze i co nieco wink

94

Odp: IX Zlot forum BM

Ja wezmę duży kawał pieczonego karczku ( z rękawa ) , dużo swojskich kiszonych ogórków , i majonez do sałatek i też co nieco  big_smile .
Jest tutaj prośba - kto by ( z chłopów ) wziął cały bochenek chleba ?

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

95

Odp: IX Zlot forum BM

mowisz i masz, dokladam do tego swojskie papryczki

96

Odp: IX Zlot forum BM

grzes napisał/a:

mowisz i masz, dokladam do tego swojskie papryczki

to mało ... a gdzie co nieco  ?  big_smile .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )

97

Odp: IX Zlot forum BM

obiecuje, ze tez bedzie

98

Odp: IX Zlot forum BM

z przyczyn zdrowotnych, niestety nie bedzie mnie na opłatku wigilijnym sad  już teraz życzę Wam miłej zabawy, Zdrowych i Wesołych  Świąt Bożego Narodzenia oraz dla wszystkich górołazów ile wyjść tyle zejść smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

99

Odp: IX Zlot forum BM

Mnie również nie będzie. A wszystkim kochającym góry, trekking, rowery i wszelką aktywność na świeżym powietrzu życzę wiele relaksu i zawsze udanych wycieczek w nowym roku.

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

100

Odp: IX Zlot forum BM

Gdyby ktoś chciał jutro dołączyć do nas to proszę bardzo  smile . Startujemy z przełęczy Kocierskiej . Zbiórka między godziną 13.00 - 13.30 . Z tego kierunku wybiera się najwięcej osób na Potrójna .

'' Tyle samo jest idiotów wśród księży, robotników i profesorów. Różnica polega na tym, że profesor ma większy zasób słów i w związku z tym trudniej wymacać jego głupotę.'' ( Bronisław Geremek )