Temat: Więcej komarów po powodzi?

Ostatnio czytałem na bielskim portalu, że po powodzi czeka nas plaga komarów i innych latający krwiopijców. Już bez nieszczęsnej powodzi na mnożyło się tego robactwa. Może znacie jakieś ciekawe sposoby na komary?

Ja znalazłem taki sklep w internecie - Owadobojca.pl

2

Odp: Więcej komarów po powodzi?

Moskitiera w oknie smile
A tak na serio, to na szlaku jedynie jakieś maści i spraye, do wyboru do koloru,problem w tym, że na każdego (i komara i użytkownika) działa inaczej.

Chyba, że ktoś ma jakieś stare, sprawdzone sposoby ?

3

Odp: Więcej komarów po powodzi?

najlepiej to chyba maska po kąpieli błotnej i spokój

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

4

Odp: Więcej komarów po powodzi?

http://www.beskidmaly.pl/artmain.php?idart=28

5

Odp: Więcej komarów po powodzi?

Na szlaku to rady nie ma, trza się po prostu w całości, ale lekko, ubrać. A w domu - polecam moskitiery. Najlepsze są takie z metalową ramką, robione na wymiar (w drzwi balkonowe wsadza się kasetę ze zwijaną siatką). Te naklejane rzepy, do których przykleja się siatki są, mówiąc krótko, do dópy.
Jeżeli wejdziemy w temat "domków mobilnych" (namiotów ;-P) to polecam zaopatrzyć się w moskitiery na twarz. Na Allegro można tego kupić w diabły.

http://mkarweta.vot.pl - szczyt łebdizajnu, stworzę każdemu za dwa piwa.