26

Odp: Sylwester 2013-14

bcFan napisał/a:
robak2 napisał/a:

ps. poszukuję już tylko facetów - płci pięknej mamy lekki nadmiar.

dobrze, że dodałeś bo ogłoszenie nie wygladało zachęcająco big_smile
swoją drogą jak na sylwestra mozna mieć nadmiar płci pięknej?

ano można, można...  smile a chyba fajnie jakby było w miarę po równo smile
jakąś dziewczynę też mogę przygarnąć, ale w towarzystwie 2-3 chłopa przynajmniej ;-)

27

robak2 napisał/a:
bcFan napisał/a:
robak2 napisał/a:

ps. poszukuję już tylko facetów - płci pięknej mamy lekki nadmiar.

dobrze, że dodałeś bo ogłoszenie nie wygladało zachęcająco big_smile
swoją drogą jak na sylwestra mozna mieć nadmiar płci pięknej?

ano można, można...  smile a chyba fajnie jakby było w miarę po równo smile
jakąś dziewczynę też mogę przygarnąć, ale w towarzystwie 2-3 chłopa przynajmniej ;-)

lol

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

28

Ja na sylwestra to najchętniej wybrałbym się do Rosji lol , ale pewnie tak się skończy że nie opuszczę swojej miejscowości, chyba że ....

29

Dariusz Tlałka napisał/a:

Ja na sylwestra to najchętniej wybrałbym się do Rosji lol , ale pewnie tak się skończy że nie opuszczę swojej miejscowości, chyba że ....

Darku, jak nie trenowałeś wcześniej na dystansie 4x100 bez zakąski, to nawet nie myśl o zabawie noworocznej w Rosji.  lol

Ostatnio edytowany przez Staszek (2013-12-26 22:14:37)

30

Staszek napisał/a:

Darku, jak nie trenowałeś wcześniej na dystansie 4x100 bez zakąski, to nawet nie myśl o zabawie noworocznej w Rosji.  lol

Nie, nie trenowałem jeszcze big_smile Ale z kąd wzięła mi się ta Rosja, no to jest już moją tajemnicą. To tyle w tym temacie by nie zagłuszyć sylwestra wink

Ostatnio edytowany przez Dariusz Tlałka (2013-12-27 20:31:47)