101

Odp: Przedstaw się!

Witajcie.
Mam na imię Marek smile  rocznik '71, mieszkam w Andrychowie, pracuję w Kętach. Chodzę po górkach, robię fotki i ..... lubię tę robotę smile smile smile  Mam nadzieję trochę tutaj pobyć smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

102

Odp: Przedstaw się!

Witamy serdecznie w naszych skromnych progach smile

103

Odp: Przedstaw się!

Witaj i do rychłego spotkania na szlaku wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

104

Odp: Przedstaw się!

marekk500

Witaj póki co wirtualnie, a wkrótce pewnie na szlaku big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

105

Odp: Przedstaw się!

w wirze spraw w zeszłym tygodniu zapomniałam się tutaj ładnie przedstawić, chociaż paru użytkowników forum już mnie zna wink

zatem... mówią mi xaga, Aga też może być, rocznik '81... mieszkam sobie w Andrychowie i bez gór żyć nie mogę, a że Beskid Mały jest uroczy (choć potrafi pokazać pazury) i  mam go za płotem, to często wychodzę na jego szlaki i ścieżki...

witam wszystkich i do zobaczenia na szlaku!
smile

w górach świat wygląda inaczej....

106

Odp: Przedstaw się!

Cześć xaguś (tak, wiem wiem z małej litery ma być tongue ). No nareszcie tu zawędrowałaś big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

107

Odp: Przedstaw się!

Cześć xaga, jak dobrze, że nam rośnie w siłę damska część forum big_smile, mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na szlaku smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-06-18 21:57:08)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

108

Odp: Przedstaw się!

no zawędrowała bo jej przypomniałem na Gibasach o naszym forum wink

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

109

Odp: Przedstaw się!

Witaj xaga smile  Miło , że do nas dołączyłaś ! wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

110

Odp: Przedstaw się!

Baca, no popatrz, a mi po Gibasach się ufok chwalił, że to jego zasługa tongue

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

111

Odp: Przedstaw się!

Też może być to prawda, bo nocowali u Staszka. Nie zaprzeczam. xaga może się wypowiedzieć sama w tym topicu smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

112

Odp: Przedstaw się!

Kogo by to nie była zasługa to witamy w naszym "małym" gronie!

113

Odp: Przedstaw się!

No już nie takim małym. Co rusz przybywa nam nowych użytkowników, i to jakich !! smile

114

Odp: Przedstaw się!

I to jest PIĘKNE big_smile

W przedszkolu śpiewaliśmy jako dzieci: Dużo nas, dużo nas do pieczenia chleba, jeszcze nam, jeszcze nam, Ciebie tu potrzeba big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-06-07 20:44:53)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

115

Odp: Przedstaw się!

Jolcia a kiedy to było bo ja już tej pieśni nie pamiętam smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

116

Odp: Przedstaw się!

No wiesz, jakieś sto lat temu... wink

Mnie dzieci ( własne) na karteczkach piszą, cobym o rożnych rzeczach pamiętała big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

117

Odp: Przedstaw się!

dzięki za miłe przywitanie smile

a kogo to zasługa, że tu zawitałam... chyba wszystkich po trochu smile

w górach świat wygląda inaczej....

118

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich serdecznie.;-)





-----------------------------------------
sylwester-tanie noclegi kraków

Ostatnio edytowany przez easyrider (2010-06-18 21:25:24)

119

Odp: Przedstaw się!

Serdeczne powitanko !  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

120

Odp: Przedstaw się!

Witamy! I przypominam, że za spamik jest banik wink

121

Odp: Przedstaw się!

Witam, mam na imię Rafał, mieszkam i pracuję w Tarnowskich Górach,
moja przygoda z górami trwa z przerwami od ok. 15 lat (Polska, Czechy, Słowacja)
teraz sam jestem ojcem wink i powolutku zaczynam zaszczepiać pasję w nowym pokoleniu smile
oczywiście zaczynamy od mojego ukochanego Beskidu Małego, chociaż ostatnio popełniliśmy małą zdradę i zaliczyliśmy Stołowe wink

122

Odp: Przedstaw się!

Witamy!!!

123

Odp: Przedstaw się!

Witamy kolejnego wędrowca! wink

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

Odp: Przedstaw się!

witamy witamy !!!! smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

125

Odp: Przedstaw się!

no no rodzinka się poszerza

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz