126

Odp: Przedstaw się!

Witaj! big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

127

Odp: Przedstaw się!

Wczoraj zrobiłem falstart.
Zabrałem głos, nie będąc przedstawionym.
Muszę to naprawić.
Mam na imię Marek, mieszkam w Kętach i wydaje mi się że w tym gronie będę najstarszym (53 lata).
Po raz pierwszy wybierając się w Beskid Mały w 2002r. (wcześniej Tatry,Sudety, Śląski, Żywiecki), złapałem się za głowę. Tak piękne góry i tak fatalnie oznaczone, trzeba było mieć szczęście by zobaczyć  połamany drewniany kierunkowskaz - postanowiłem to zmienić. Pracy jest bez końca, ale daje satysfakcję w postaci miłego meila "z Polski" ... nowych szlaków ... dobrego słowa na szlaku.  Bywają też złe chwile w postaci walki z crosowcami, quadowcami i wandalami. Tych ostatnich na szczęście w BM obserwuję trochę mniej. Moim marzeniem jest by turyści mniej śmiecili a każdy prawdziwy .... miał w plecaku worek foliowy, by kończąc wędrówkę co nieco zabrał do najbliźszego schroniska - śmietnika.
P.s.
Ze względu na wiek nie jestem "biegły" w internecie a forum to jest dla mnie pierwszym i zapewne ostatnim.
Wolę czyny w BM.

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

128

Odp: Przedstaw się!

Witam! Cieszę się bardzo, że udało się "poskromić" technicznie nasze forum i będziemy mieli okazję do dyskusji z osoba, która aktywnie dba o nasz Beskid Mały! Dziękujemy!

A co do wieku, myślę, że u nas on nie ma znaczenia wink

129

Odp: Przedstaw się!

cze Marek No cieszę się, że w końcu tu dotarłeś smile

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

130

Odp: Przedstaw się!

To teraz witaj już tak bardzo oficjalnie wink ale i swojsko smile

Cieszę się, że zdecydowałeś się napisać o sobie kilka słów smile  czekaliśmy wink

Psss... Nie wypadało mi podpowiadać wink

Myślę, że razem to nam się jeszcze wiele uda zdziałać big_smile

MK napisał/a:

wydaje mi się że w tym gronie będę najstarszym (53 lata)

Nie bądź w tym względzie zbyt pewny siebie big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez jolanta (2010-08-17 17:14:17)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

131

Odp: Przedstaw się!

jolcia przecież ty młodziutka jesteś Po jaskiniach hasasz jak koziczka tongue

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

132

Odp: Przedstaw się!

Witamy, witamy wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

133

Odp: Przedstaw się!

witaj zatem, powodzenia w nabieraniu "biegłości' i do zobaczenia gdzieś na szlaku...

134

Odp: Przedstaw się!

witamy big_smile

"Góry są środkiem, celem jest człowiek. Nie chodzi o to, aby wejść na szczyt, robi się to, aby stać się kimś lepszym.  "

135

Odp: Przedstaw się!

Beskid Mały jest wspaniały pakuj torbę i sandały, niech mi zmoknie szlugów paczka gdy trzeźwego spotkasz łaczka:)

136

Odp: Przedstaw się!

Witaj Pietruś smile

Znam już kogoś o tej ksywce wink Rozmawiałam z nim nawet niedawno na Luboniu smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

137

Odp: Przedstaw się!

allle o co chodzi?

138

Odp: Przedstaw się!

Witamy! wink

139

Odp: Przedstaw się!

no to admin to ile już nasze forum liczy aktywnych forumowiczów Co?

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

140

Odp: Przedstaw się!

No ja czasami jestem, szanowny Baca i ... ile to będzie... hmm myślę, ze aktywnych jest koło 30, 81 na papierze (tzn w bazie danych), których czasami nękam newsletterem wink

141

Odp: Przedstaw się!

Witamy wszystkich miłośników Beskidu Małego i przesyłamy pozdrowienia z lubońskiego schroniska.
Do zobaczenia już wkrótce smile

142

Odp: Przedstaw się!

Ło matko!!! Lubońska ekipa w komplecie??? Witamy witamy big_smile

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

143

Odp: Przedstaw się!

Pietruś napisał/a:

allle o co chodzi?

O pyszny bigosik serwowany strudzonym wędrowcom przemierzającym MSB wink big_smile

darkheush napisał/a:

Ło matko!!! Lubońska ekipa w komplecie??? Witamy witamy big_smile


lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

144

Odp: Przedstaw się!

Ale ekipa !! Witamy i oczekujemy rychłego spotkania !!

145

Odp: Przedstaw się!

o i kolejny forumowicz Mogę sądzić tylko, że to nowy znajomy z wyprawy wspaniałej trójcy
Witam

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

146

Odp: Przedstaw się!

baca, to akurat stary znajomy wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

147

Odp: Przedstaw się!

yyyyyyyyy ups

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

148

Odp: Przedstaw się!

witamy, witamy

149

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich, mam na imię Romek (lat 20) i pochodzę z Wielkopolski a dokładnie z Konina. Moja przygoda z Beskidem Małym zaczęła się rok temu we wrześniu kiedy pierwszy raz spędziłem tam weekend. Muszę przyznać, że Beskid Mały jest miejscem magicznym, którym ja zafascynowałem się przy pierwszym pobycie i choć byłem tam tylko 3 razy (2 weekendy we wrześniu i listopadzie 2009 i tydzień w sierpniu 2010), to stał się dla mnie miejscem, do którego mogę wracać bez końca. Na tą chwilę nie pochodziłem dużo po szlakach i niestety mogę "pochwalić się zdobyciem" tylko Jaroszowickiej Góry i Żaru. Można powiedzieć, że w te wakacje przeważał typowo bierny wypoczynek. Przy kolejnym wypadzie do Jaroszowic (tam zawsze mieszkam w agroturystyce Przy Skawie) zamierzam więcej powędrować i mam nadzieję, że pomogą mi informacje zawarte na forum, które przeczytałem już chyba całe smile.

150

Odp: Przedstaw się!

Witaj Romku!
Zapraszam na szlaki Beskidu Małego smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.