Temat: 01 Nowa strona - Logowanie

Od kilku dnia strona beskidmaly.pl zmieniła swój image. Aby ułatwić wam życie będę opisywał poszczególne możliwości w nowym serwisie. Zaczynamy od najważniejszej rzeczy - LOGOWANIE do serwisu

Aby zalogować się do serwisu należy wpisać własny login i hasło podane podczas rejestracji na forum i kliknąć ZALOGUJ.  W serwisie obowiązuje te same dane co na forum. Panel logowania znajdziesz w lewym górnym rogu strony. Znajduje się on na większości podstron serwisu.

http://www.fdm.szkolenia.cal.pl/logowanie1.jpg

Jeżeli nie jesteś naszym forumowiczem. Możesz się zarejestrować klikając link  Zarejestruj się! Zostaniesz przeniesiony do strony z formularzem rejestracyjnym.

Jeżeli zapomniałeś hasła klikasz link Zapomniałem hasła!. Zostajesz przeniesiony do formularza, który umożliwi Ci odzyskanie hasła do serwisu. Pod warunkiem , że wcześniej rejestrowałeś się na naszym forum.


Jeśli pomyślnie zalogowałeś się do serwisu, zamiast panelu logowania zobaczysz swojego avatara (jeśli nie masz własnego avatara na forum to bedzie to grafika przyporządkowana forumowiczom bez avatara). Poniżej znajdują się dwa linki:

1. Pierwszy z nich to:  Panel użytkownika - dzięki któremu możesz przejść do panelu użytkownika, który jest tak na prawdę sercem całego serwisu. Ale o tym w następnych częściach przewodnika.

2. Wyloguj - możesz wylogować sie z serwisu.

http://www.fdm.szkolenia.cal.pl/logowanie2.jpg