26

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych, Spokojnych, Radosnych Świąt Wielkiej Nocy, a po świątecznym odpoczynku wielu górskich wrażeń  big_smile
życzy Macieks  smile

27

Odp: Wielkanoc ;)

Wszystkim forumowiczom Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego ....uupppssss przecież to już było... aura zimowa mnie zmyliła  big_smile  wink 
To jeszcze raz.... Zdrowych wesołych Świąt Wielkanocnych i smacznego święconego życzy marekk500   big_smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

28

Odp: Wielkanoc ;)

Ani krokusów, ani kaczeńców - ech ... , to chociaż te zeszłoroczne niech cieszą oczy wink

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/6103_227553754054008_356465433_n.jpg

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

29

Odp: Wielkanoc ;)

Wszystkim forumowiczom i sympatykom Beskidu Małego życzę zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, a... resztę, wcześniej czy później sobie kupimy!  smile

30

Odp: Wielkanoc ;)

Spokojnych a zarazem Wesołych Świąt Wam życzę smile

31

Odp: Wielkanoc ;)

Wszystkiego dobrego na Święta  big_smile

32

Odp: Wielkanoc ;)

Radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół!

33

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych ,wesołych i radosnych świąt oraz odpoczynku w gronie najbliższych od zgiełku i pędu codzienności  wink

34

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych i Wesołych  cool

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

35

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim użytkownikom forum  zdrowych, spędzonych w gronie najbliższych świąt

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

36

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim, spokojnych świąt smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

37

Odp: Wielkanoc ;)

Dołączam się do Życzeń i do zobaczenia na szlaku.)

38

Odp: Wielkanoc ;)

Milych i spokojnych swiat dla Wszystkich

39

Odp: Wielkanoc ;)

Życzę wszystkim użytkownikom forum  zdrowych, pogodnych świąt:)

40

Odp: Wielkanoc ;)

Wesołych świąt!!! Zdrowych i pogodnych i dużo radości smile

"W niedomkniętym oknie noc
Podpatruje twoje sny,
W niedomkniętym oknie noc,
Siedzę, patrzę jak ty śpisz... "

41

Odp: Wielkanoc ;)

spóźnione:  Wesołych świąt!!!

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

42

Odp: Wielkanoc ;)

rewelacyjne wielkanocne śniegowe zwierzaki baca big_smile !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

43

Odp: Wielkanoc ;)

baca rozumiem, że obok zajączka jest baranek? lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

44

Odp: Wielkanoc ;)

jolanta napisał/a:

baca rozumiem, że obok zajączka jest baranek? lol

no taki był zamiar tylko, że mu za duża szyja wyszła a mój syneczek nie chciał baranka bez szyi

----------------------------------------
Największą ozdobą naszego Beskidu [...] są jego urocze doliny. Wprawdzie dawno już straciły one charakter pierwotności i dzikości, [...] ale mimo wszystko nie są pozbawione swoistego wdzięku, chociaż wszędzie już widoczne są ślady rąk ludzkich.
- Jan Galicz

45

Odp: Wielkanoc ;)

Baranek biały jest!  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Odp: Wielkanoc ;)

Baca genialne wielkanocne zwierzaki smile

duszą w górach zbłądziłam, bo chciałam....

47

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!!!

48

Odp: Wielkanoc ;)

Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich forumowiczów. Ładny wiersz znalazłem na Beskid Niski forum:

Wacław Buryła

stanąłem
w środku Wielkiego Piątku
odsłoniłem krzyż
wszystko zostało jak dawniej
nie zrozumiałem
nic

nie umiemy uwierzyć
w Ciebie
dlatego nawet siebie
traktujemy z niedowierzaniem
i ciągniemy życie
jak kulę u nogi

uciekamy od Ciebie
jakbyś był naszym największym wrogiem
wykłócamy się o wymyślone prawa
sprawdzamy Twoją miłość litanią z spraw do załatwienia
obwiniamy o wojny obozy koncentracyjne i niesprawiedliwość
chcemy żebyś nakarmił wszystkich głodnych
na odczepnego dajemy Ci kilka pacierzy
na Golgocie ciągle stoi krzyż
a my
nie potrafimy uwierzyć

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

49

Odp: Wielkanoc ;)

łysy z łysiny napisał/a:

Ładny wiersz znalazłem na Beskid Niski forum:

Bardzo ładny smile

To ja też zostawię wiersz z życzeniami radosnych, wiosennych Świąt - miłego odpoczynku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

50

Odp: Wielkanoc ;)

Skacze zajączek po lesie
I życzenia Tobie niesie,
Przez pisanki przeskakuje,
ALLELUJA wykrzykuje,
Po czym znika w długich susach
Cały mokry od dyngusa!  big_smile  big_smile  big_smile