826

Odp: Przedstaw się!

Hej wink

I ja również się przywitam - mam na imię Magda i jestem w trakcie pisania pracy mgr właśnie o Beskidzie Małym wink

Mam nadzieję, że znalezione tutaj rzeczy mi troszkę ułatwią pisanie smile

Pozdrawiam wszystkich użytkowników wink

827

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Magda big_smile

jesteś kolejna osobą, która trafiła na forum z powodu jaki podajesz wink po niektórych z nich został nawet ślad w postaci opublikowanych prac/fragmentów prac i to jest kapitalna sprawa smile

Pytaj śmiało, a odpowiedzi z pewnością się znajdą wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

828

Odp: Przedstaw się!

Witaj Zadek102 – cóż za oryginalny nick … big_smile wink. Magdo powodzenia życzę, a informacje na naszym Forum z pewnością Ci się przydadzą podczas pisania. smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

829

Odp: Przedstaw się!

Zawsze mam problem z napisaniem czegoś mądrego w takich tematach wink
Witam wszystkich!! Forum wynalazłam podczas poszukiwania ciekawych tras w Beskidach. Od jakiegoś czasu czytuję regularnie, ale jakoś teraz mi się na odwagę zebrało, żeby się zarejestrować smile
Pozdrawiam wszystkich serdecznie smile

830

Odp: Przedstaw się!

Witaj LadyWitcher w naszym gronie i do zobaczenia na szlaku smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

831

Odp: Przedstaw się!

Powitanko LadyWitcher smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

832

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich Forumowiczów.
mały pikuś po raz kolejny poprosił abym w końcu się zarejestrował, więc Jestem smile

Ostatnio edytowany przez OLO1986 (2014-08-27 17:48:32)

833

Odp: Przedstaw się!

No witaj pilocie/rajdowcu wink Fajnie że jesteś,tak jak Ci mówiłem fajne ludziki tutaj są,bardzo przyjemne miejsce.

Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy,patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy. <KSU "Za mgłą">

834

Odp: Przedstaw się!

Powitanko OLO1986 smile

Poszedł mały pikuś na szlak i Człeka przyprowadził wink  lol

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

835

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Jerzy, w moich stronach jestem Jorgiem. Lat mam już sporo ( rocznik 1951 ). Po przejściu na emeryturę, blisko Kozubnika znalazłem swoją wiosenno - letnią ostoję. Z górami mam do czynienia od urodzenia, ale z Beskidem Małym od niedawna. Myślę że znajdę tu pomocną dłoń w poznawaniu tych uroczych zakątków.

836

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Jorg smile

Życzę wielu udanych "odkryć" w Beskidzie Małym, który my nazywamy Pięknym cool
Wierzę, że też się nim zachwycisz!  smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

837

Odp: Przedstaw się!

Witam

Jestem Łukasz. Lubię sobie pochodzić po Beskidzie Małym i nie tylko. Od zawsze robię to w pojedynkę bo charakter mam wyjątkowy   wink , w plecaku zawsze za dużo ( zbyt dużo programów o survivalu ).  Aby trochę nadgonić czas zacząłem poruszać się po szlakach rowerem. Beskid Mały kocham za to że można chodzić godzinami i mało kto na nich jest smile .

838

Odp: Przedstaw się!

Powitanko Łukaszu smile

Do zobaczenia na szlaku i... prosimy o relacje z Beskidu Małego i gdzie Cię tam jeszcze nosiło wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

839

Odp: Przedstaw się!

Łukasz napisał/a:

Witam

Jestem Łukasz. Lubię sobie pochodzić po Beskidzie Małym i nie tylko. Od zawsze robię to w pojedynkę bo charakter mam wyjątkowy   wink , w plecaku zawsze za dużo ( zbyt dużo programów o survivalu ).  Aby trochę nadgonić czas zacząłem poruszać się po szlakach rowerem. Beskid Mały kocham za to że można chodzić godzinami i mało kto na nich jest smile .

To tak jak ja. Nie lubię tłoku na szlakach smile
Witam i pozdrawiam smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

840

Odp: Przedstaw się!

Cześć smile

841

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich  smile

842

Odp: Przedstaw się!

Witam Cię nenuś.

   Jestem dziadkiem sad
Lubię delikatne ukryte piękno big_smile
Twój awatarek niestety nie ma kobiecej skromności, delikatnosci,  …......    sad
   Nie mniej powitanko i do zobaczenia na szlaku.
   Mam nadzieję, że w tym stroju kąpielowo-słonecznym, jakim się zaprezentowałaś
w Beskidzie Małym, wędrującą Cię,  nie zobaczę smile
Jak będziesz w innym, to Cię „po Śląsku” uściskam  („przytulę”) big_smile

P.s.
Powinnaś prześledzić to forum.
Ktoś o podobnej nazwie na tym forum już istnieje i używana w relacjach  ksywka
nenuś - jest używana. Będzie to bardzo mylące o kim piszemy,
- czy kogo relacje omawiamy sad
Czy możesz dla siebie wymyślić coś innego?

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

843

Odp: Przedstaw się!

jeszcze nie ma nenuś nigdzie wiem bo paczyłam

844

Odp: Przedstaw się!

nenuś napisał/a:

jeszcze nie ma nenuś nigdzie wiem bo paczyłam

Witaj mała uwaga .gdybyś patrzyła to by się znalazł avatar podobny Nena big_smile

Góroczub.

845

Odp: Przedstaw się!

Właśnie się zastanawiam z kąd się wzięła ta druga nenuś o nienagannej figurze hmm

846

Odp: Przedstaw się!

Nenuś dostał(a) by ode mnie bana na dzień dobry za podszywanie się...... A jej polszczyzna przypomina mi niedorozwiniętego trola trującego o kapralu, chyba się nie mylę?

847

Odp: Przedstaw się!

Cyberniok napisał/a:

Nenuś dostał(a) by ode mnie bana na dzień dobry za podszywanie się...... A jej polszczyzna przypomina mi niedorozwiniętego trola trującego o kapralu, chyba się nie mylę?

Raczej nie. big_smile

Góroczub.

848

Odp: Przedstaw się!

glupia sprawa z ta nenus, ktos jest zloslowy wobec naszej forumowiczki.

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

849

Odp: Przedstaw się!

Ja podejrzewam kaprala

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

850

Odp: Przedstaw się!

Na pewnym forum  jest ktoś o nicku ceper.Widzę pewien związek. big_smile

Góroczub.