1

Temat: Porąbka - Leskowiec, tam i z powrotem.

https://picasaweb.google.com/1121928688 … 7838599394

Widoków tym razem brak, można się było skupić na pedałowaniu smile

Ciągle się nie mogę nadziwić tym niby małym górkom, które ilością podjazdów bija na łeb pobliski Beskid Śląski czy Żywiecki. Co z tego, że mają po 900m n.p.m., skoro jazda po nich przypomina rollercoaster? smile))

Przejazd z Porąbki na Leskowiec to zaledwie około 25km, a w tym czasie robimy około 1300m (o ile dobrze pamiętam, może i więcej) w górę!

2

Odp: Porąbka - Leskowiec, tam i z powrotem.

bans smile

Liczyłam na ten wpis o Twojej wycieczce... głównie dlatego, aby potwierdzić, że zostałeś przez Detektywa rozpoznany i złapany w kadr  wink

Siedzieliśmy z Darkiem nieomal na przeciwko Ciebie big_smile

Dowód rzeczowy wink

https://lh6.googleusercontent.com/-e8MljETeKCQ/VBcqRHBK9AI/AAAAAAAAZOc/e13yiHhUrvI/s720/P9140035.JPG

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Ech, ci paparazzi! wink

Trzeba było podejść i zagadać, a nie czaić się za parasolem tongue

O której i gdzie szliście dalej? Była burza?

4

Następnym razem... bój się, bój...  wink  big_smile

Relację Jamnik-Przełęcz Biadaszowska z mgiełką w tle już napisał Darek, ja dorzucę fotki wieczorem bo teraz lecę na szychtę wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

Będąc tam właśnie zadawałem sobie pytanie ilu wśród tych ludzi jest naszych forumowiczów i teraz pokolei się to wyjaśnia smile