Temat: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

...jak w temacie. Przykra sytuacja, że ktoś poczuł się urażony i próbuje pozbawić sensu takie konstruktywne i sympatyczne dyskusje na temat gór. Domyślam się kto za tym stoi, jednak nie mam żadnych dowodów. Źli ludzie są wśród nas i musimy niestety z tym się pogodzić....  Admin nie jest prokuratorem i sędzią jednocześnie żeby mógł uzurpować sobie prawo do ciągłego banowania i usuwania trolujących postów. Pozostaje mi, żywić nadzieję, że dyskusje wrócą na dawny tor i nadal nasze forum będzie źródłem wiedzy i zabawy smile

2

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

Cyberniok  smile

Dzięki Ci za tego posta bo wyraża on odczucia zapewne sporej liczby osób. Szkoda więcej dyskutować i bić pianę w tym temacie ku uciesze wiadomo kogo...  wink

To forum jest przyzwoitą bazą wiedzy o Beskidzie Małym - Pięknym, dobrze czujemy się ze sobą i w wirtualnym świecie i w realu cool  Tego się trzymajmy i ... róbmy swoje... na resztę włączam ignora lol

PS.
Po BM-ie krąży już powiedzonko wink że jak ÓW nie jest w centrum zainteresowania to więdnie jako ta lelija tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

Na miejscu admina bym się nie patyczkował - ban i kasowanie postów. Jak wiem z własnego doświadczenia to zajmuje 2-3 minuty i jest po sprawie.

jolanta napisał/a:

Po BM-ie krąży już powiedzonko wink że jak ÓW nie jest w centrum zainteresowania to więdnie jako ta lelija tongue

Znaczy się narcyz.

Ostatnio edytowany przez piotr (2014-10-10 07:43:49)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

4

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

Co prawda jestem tu nowy, ale trolli forumowych znam. Moim zdaniem admin jest zdecydowanie zbyt łagodny, banować aż do skutku na IP, e-mail, wszystko. Prędzej czy później ÓW się znudzi smile Może jakiegoś moderatora do pomocy trzeba?

5

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

Ban dzisiaj został wysłany, jednak proponowałbym nie podejmować dyskusji z takimi osobami. O to im przecież chodzi. Pozdrawiam!

6

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

Ale nie chodzi o mnie już dałem spokój sprawa jest zamknięta

"Jeżeli walczymy możemy przegrać jeśli tego nie robimy już jesteśmy przegrani''

7

Odp: Kto chce zniszczyć Forum Beskid Mały?

jasiomateuszek napisał/a:

Ale nie chodzi o mnie już dałem spokój sprawa jest zamknięta

Zgadza się;)