1

Temat: Kalendarz Forumowy 2016 – ZASADY ZABAWY

Próbujcie przysyłać jako propozycje do kalendarza zdjęcia, które wg Was pokazują Beskid Mały w szczególny (tj. ciekawy, magiczny, niecodzienny sposób). Niech jest na nich/w nich coś, co Was szczególnie ujęło, zachwyciło, zaparło dech w piersiach tzw. „magia chwili” wink.

Nie będziemy zmieniać zbytnio starych zasad konkursu kalendarzowego, ponieważ sprawdzały się dosyć dobrze. Startujemy od jutra, czyli niedzieli 21 grudnia 2014. . Zaczniemy budować kalendarz od miesięcy zimowych.

                                                                             *****

ZASADY ZABAWY, albo jak kto woli – regulamin big_smile.

1.    Zdjęcia nadsyłamy na nasz forumowy adres mailowy: beskidmaly@gmail.com

2.    Przysyłamy tylko jedno zdjęcie.

3.    Prosimy do zdjęcia (WAŻNE !) podać w mailu: nick autora, oraz krótki opis (skąd, co przedstawia itp.).

4.    Zdjęcie powinno być Waszego autorstwa, dobrej jakości, w poziomym ustawieniu, w formacie 4:3 czyli np. 3264x2448 pix. (wymogi drukarskie)

5.    Zdjęcie powinno pasować tematycznie do miesięcy. Jest to myślę logiczne, trudno, żebyśmy np. w lipcu wstawili zdjęcie zimowe. Tu zdajemy się na Wasze wyczucie (czy coś się nadaje, czy nie).

6.    Nie podpisujemy zdjęć !

7.    Czas wykonania zdjęcia jest dowolny (nie przysyłamy zdjęć czarno-białych lub np. w sepii (kiedyś można pomyśleć nad taką tematyką, byłby myślę fajny kalendarz) smile

ZASADY GŁOSOWANIA:

1. Spośród wszystkich nadesłanych i wystawionych na Forum zdjęć wybieramy w drodze głosowania 3 najlepsze zdjęcia, którym przyznajemy wg uznania od 1 do 3 punktów.

I miejsce – zdjęcie nr ….. -  3 punkty   smile  smile  smile
II miejsce - zdjęcie nr …..  - 2 punkty  smile  smile
III miejsce - zdjęcie nr …..  - 1 punkt   smile

2. Ustalamy, że wybieramy i punktujemy 3 zdjęcia. – nie mniej !

3. W razie wystawienia tylko 2 zdjęć można również wg uznania przyznać im od 1 do 3 punktów .

4. W przypadku gdy zostanie wystawione tylko jedno zdjęcie, automatycznie (bez głosowania) stanie się ono zdjęciem na dany miesiąc.

5. Każda osoba biorąca udział w zabawie może zagłosować tylko raz.

6. Przesyłanie zdjęć (propozycji) do głosowania odbywać się będzie w przeciągu 2 tygodni (do niedzieli godz. 24:00). Następnie przesłane zdjęcia będą wystawione anonimowo na Forum przez okres jednego tygodnia (do niedzieli godz.24:00). W tym czasie będzie możliwość głosowania na poszczególne zdjęcia.

7. UWAGA: Podczas gdy Wy przez tydzień głosujecie, my zbieramy już w skrzynce mailowej propozycje na kolejny  miesiąc. Informacje odnośnie terminów będą podawane na bieżąco – zainteresowanych  prosimy śledzić temat. Przyspieszy to znaczenie przebieg zabawy.

8. W razie remisu przewiduje się dogrywkę.

9. Osoby nie zarejestrowane na forum mogą wziąć udziału w głosowaniu po wcześniejszym zarejestrowaniu. Rejestracja  jest darmowa - http://www.beskidmaly.pl/pun/rules.html. Po rejestracji mogą również zgłaszać swoje propozycje zdjęć do kalendarza.

                                        ZAPRASZAMY wszystkich do czynnego udziału w zabawie ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

2

Odp: Kalendarz Forumowy 2016 – ZASADY ZABAWY

Regulamin nie mówi nic o oddawaniu głosów na własne zdjęcia. Zatem można?

3

Odp: Kalendarz Forumowy 2016 – ZASADY ZABAWY

MF masz rację, nie ma w regulaminie poruszonej tej kwestii. Myślę, że nie będziemy nic dodawać. Niech to będzie sprawa indywidualna każdego, czy odda głos na swoje zdjęcie, czy nie. Bywało wcześniej, że oddawano, ale to był chyba, o ile dobrze pamiętam pojedynczy przypadek. Większość jednak tego nie robiła.  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

Odp: Kalendarz Forumowy 2016 – ZASADY ZABAWY

nena napisał/a:

MF masz rację, nie ma w regulaminie poruszonej tej kwestii. Myślę, że nie będziemy nic dodawać. Niech to będzie sprawa indywidualna każdego, czy odda głos na swoje zdjęcie, czy nie. Bywało wcześniej, że oddawano, ale to był chyba, o ile dobrze pamiętam pojedynczy przypadek. Większość jednak tego nie robiła.  smile

To jest raczej subiektywnym podejściem, bo czemu by nie można było zagłosować na własne zdjęcie wtedy kiedy pod wieloma względami jest lepsze od pozostałych zdjęć smile