26

Odp: Kalendarz 2016 – odsłona druga (styczeń) - GŁOSOWANIE i WYNIKI

nena napisał/a:

O kurczę … ! hmm Liczyłam to ze 3 razy i mi wyszło tak jak wyszło, teraz przeliczyłam jeszcze 2 razy . Przepraszam za pomyłkę ! – mam nadzieję, że darkheush mi wybaczy ! big_smile, a jak nie to wiem … wiszę

Dariusz Tlałka napisał/a:

Bardzo dokładnie przeliczyłem wyniki dla poszczególnych zdjęć i te wyniki mi się nie zgadzają

kisiel napisał/a:

dokładnie, Dariusz Tlałka ma rację smile czuj duch big_smile

Nie bardzo wiem co mam Ci wybaczyć nena ale na wszelki wypadek wybaczam. Natomiast sprawę "zawiśnięcia" pozostawmy na razie otwartą big_smile

Czy ktoś zaznajomiony z tematem mógłby mi wyjaśnić, o co chodzi w tym zamieszaniu z głosami??? Domyślam się, że pierwotnie wygrał sprocket i powiem tak: choćby nawet miało tak pozostać, to przegrać z takim fotografem jak sprocket było by dla mnie powodem do dumy wink

I przy okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali na moje zdjęcie głosy (tym, którzy nie oddali również lol ). Nieprzypadkowo zgłosiłem to a nie inne zdjęcie, ponieważ zajmuje ono zaszczytne miejsce na kartce "Styczeń 2015" w moim prywatnym kalendarzu, który wisi u mnie na ścianie wink

"Picie wódki, to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości."
Jan Himilsbach

27

Odp: Kalendarz 2016 – odsłona druga (styczeń) - GŁOSOWANIE i WYNIKI

darkheush napisał/a:

Czy ktoś zaznajomiony z tematem mógłby mi wyjaśnić, o co chodzi w tym zamieszaniu z głosami???

Wygląda na to, że nena nadaje się na pracę w komisji wyborczej - tak doskonale liczy wink
Cieszę się darkheush, ze wygrałeś, bo sam głosowałem na Twoje zdjęcie smile

28

Odp: Kalendarz 2016 – odsłona druga (styczeń) - GŁOSOWANIE i WYNIKI

sprocket73 napisał/a:

Wygląda na to, że nena nadaje się na pracę w komisji wyborczej - tak doskonale liczy wink

Dobra fucha nie jest zUa ! big_smile Chyba wyślę CV do PKW big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

29

Odp: Kalendarz 2016 – odsłona druga (styczeń) - GŁOSOWANIE i WYNIKI

nena napisał/a:

Dobra fucha nie jest zUa ! big_smile Chyba wyślę CV do PKW big_smile

Koniecznie! Zamiast brzydkich, starych i śpiących dziadków będziemy mieli ładną młodą kobitkę  wink

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa