Temat: Zimowe wycieczki

Jak słusznie ktoś zauważył, w BM trochę przyprószyło smile Pozwolę sobie zatem na kilka fotek w prawie już zimowej scenerii wink Dzisiaj krótki spacer w okolicach Magurki Wilkowickiej:


W Chacie pod Magurką krótki postój na coś do jedzenia i ciepłą herbatę. Chociaż mój posiłek nieco zubożał, ponieważ szynka do tej pory spokojnie znajdująca się w mojej bułce szybko zmieniła właściciela... wink

2

Odp: Zimowe wycieczki

Na białe szaleństwo to śniegu jeszcze ciut więcej by się przydało, ale sceneria przepiękna! cool

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: Zimowe wycieczki

Szkoda, że zdjęcia takie malutkie, ale i tak jest co podziwiać smile

4

Odp: Zimowe wycieczki

Takie tam dzisiejsze z Kiczery...Tradycyjnie już na samym początku padła mi bateria w aparacie, więc jakość komórkowo-tragiczna... neutral Ale jak coś to byłem no wink

Ostatnio edytowany przez Skorpion (2015-02-15 19:30:59)

5

Odp: Zimowe wycieczki

Ładne fotki  ! smile Czy szlak był przetarty ?, bo na zdjęciach coś nie bardzo …

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

6

Odp: Zimowe wycieczki

Lubię kiedy polewa wink na śniegu wygląda jak lukier na cieście tongue

Kiedy pierwszy raz szłam obok tego źródełka myślałam, że tam jest kapliczka big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

7

Odp: Zimowe wycieczki

nena napisał/a:

Ładne fotki  ! smile Czy szlak był przetarty ?, bo na zdjęciach coś nie bardzo …

Wiesz co, szlak był przetarty tak jak na ostatniej fotce, czyli 2-4 ślady po których dało się iść bez większych problemów. Od )( Isepnickiej na Kiczerę nawet trochę bardziej. Natomiast na samej górze krok w bok i śniegu prawie do pasa tongue

8

Odp: Zimowe wycieczki

Skorpion napisał/a:
nena napisał/a:

Ładne fotki  ! smile Czy szlak był przetarty ?, bo na zdjęciach coś nie bardzo …

Wiesz co, szlak był przetarty tak jak na ostatniej fotce, czyli 2-4 ślady po których dało się iść bez większych problemów. Od )( Isepnickiej na Kiczerę nawet trochę bardziej. Natomiast na samej górze krok w bok i śniegu prawie do pasa tongue

Ale za to słońce i te widoczki miodzik smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Odp: Zimowe wycieczki

Mi też się taki śnieg kojarzy z lukrem na pączku big_smile Fajna wycieczka! Słoneczko dawało ostro  cool

10

Odp: Zimowe wycieczki

A dzisiaj taki był widok z Magurki Wilkowickiej smile

11

Odp: Zimowe wycieczki

Dokładnie Skorpionie, tak było smile.  Pewnie się minęliśmy … big_smile wink

https://lh6.googleusercontent.com/-nQqguPQQo0w/VOpcq_KMFaI/AAAAAAAAXZM/FA_nW6-A7cA/s912/Panorama%25206.JPG?gl=PL

Jolu wypatrywałam Cię w ogródku ! big_smile wink

https://lh4.googleusercontent.com/-pcRC5bElqaA/VOpcecRAvHI/AAAAAAAAXZA/4NOzm6WoMGo/s912/Panorama%25202.JPG?gl=PL

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: Zimowe wycieczki

Pora wygląda na podobną więc na pewno minęliśmy się "o włos" wink Ehh szkoda

13

Odp: Zimowe wycieczki

Zaraz mi zeznajcie wink jak tam trasy biegowe na Magurce? Utrzymane? hmm

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

14

Odp: Zimowe wycieczki

Jolu śnieg jest mokry, trasy wyjeżdżone. Kilkunastu narciarzy „różnego gatunku” spotkaliśmy. Sporo też było rodzin z sankami. Nie wiem czy to są dobre warunki na narty biegowe, bo na zjazdowe, jak dla mnie, nie big_smile. Przydałby się świeży opad smile.

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

15

Odp: Zimowe wycieczki

Teraz to już chyba całkiem "po ptokach"  tongue chociaż w przyszłym tygodniu jakiś opad śniegu jednak jeszcze zapowiadają wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

16

Odp: Zimowe wycieczki

Jest pięknie smile Ja mam tę samą trasę tylko w jesiennym klimacie. Jeśli czas pozwoli, w najbliższych dniach zamieszczę  smile

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

17

Odp: Zimowe wycieczki

22.01.2017

Kto nie wybrał się dzisiaj w góry ma czego żałować. Śniadanie na szczycie przy takiej pogodzie smakuje wybornie wink


18

Odp: Zimowe wycieczki

Śliczności! cool

... a jaką trasą wędrowałeś? wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

19

Odp: Zimowe wycieczki

MIODZIO!!!!  big_smile  Szczególnie to, jak te chmurki przez góry się przelewają...

Już się doczekać nie mogę, by gdzieś śmignąć..... wyżej  smile

-----------------------------------------------------
http://picasaweb.google.pl/marekk500
http://picasaweb.google.pl/marekk500cd

20

Odp: Zimowe wycieczki

jolanta napisał/a:

Śliczności! cool

... a jaką trasą wędrowałeś? wink

Taki krótki spacerek z )(Przegibek na Gaiki i dalej na tą widokową polankę pod Czuplem (654) na śniadanko wink Od czasu kiedy ostatni raz tam byłem polankę ogrodzili a w rogu postawili coś na kształt mini-wieży widokowej, taka ambona z ławeczką smile

21

Odp: Zimowe wycieczki

Dzięki, mam już cel na najbliższy spacer bo w ogóle tego miejsca nie kojarzę, a tu TAKIE widoki!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

22

Odp: Zimowe wycieczki

jolanta napisał/a:

Dzięki, mam już cel na najbliższy spacer bo w ogóle tego miejsca nie kojarzę, a tu TAKIE widoki!  big_smile

I ja też ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/