Temat: Wiosenne wycieczki

08.03.2015
Zatem mamy przedwiośnie smile Korzystając z pięknej pogody zrobiłem krótki wypad na bardzo widokowy Czupel (654) w okolicach Straconki:

Pomiędzy drzewami ukazała się nawet Królowa smile

W poszukiwaniu lepszych ujęć zaszedłem aż na Gaiki, ale niestety wszędzie zasłaniały drzewa. Wobec czego popstrykałem resztki odchodzącej zimy...

...i Skrzyczne tongue

2

Odp: Wiosenne wycieczki

Fajnie te domki wyglądają smile A Babuszka dziś faktycznie była niezwykle widoczna i dostojna  big_smile

Ostatnio edytowany przez Owieczka (2015-03-08 21:34:11)

3

Ja dzisiaj ją z Gibasów obserwowałem i faktycznie widok i pogada dzisiaj były extra !!!

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

4

Skorpionie, udany wypad, z tego szczytu można się widoczkami zachwycić cool

teksanski napisał/a:

Ja dzisiaj ją z Gibasów obserwowałem i faktycznie widok i pogada dzisiaj były extra !!!

A nie widziałeś tam przypadkiem Chatara Staszka jak gonił wedle chałupy i lustereczkiem zajączki puszczał? tongue

Puszczał je do nas na Boraczą big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

jolanta napisał/a:

Skorpionie, udany wypad, z tego szczytu można się widoczkami zachwycić cool

teksanski napisał/a:

A nie widziałeś tam przypadkiem Chatara Staszka jak gonił wedle chałupy i lustereczkiem zajączki puszczał? tongue

Puszczał je do nas na Boraczą big_smile

Bardzo ciężko się poruszać po mikrym śniegu?

http://szlakiibezdroza.blogspot.com/  - wszystko na czasie .

6

kris_61 napisał/a:

Bardzo ciężko się poruszać po mikrym śniegu?

Dość ciężko bo ślisko jednak, nie to co po świeżym smile