851

Odp: Przedstaw się!

kisiel napisał/a:

glupia sprawa z ta nenus, ktos jest zloslowy wobec naszej forumowiczki.

Niestety i łatwo się domyśleć kto, jeśli śledzi się pewne zakulisowe działania naszych byłych forumowiczów. Przy okazji - czy długo będziemy czekać na bana dla "specjalisty od jednego szczytu", który złośliwie zaśmieca różne wątki.

Ostatnio edytowany przez piotr (2014-10-05 12:47:37)

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

852

Odp: Przedstaw się!

To może ja się przedstawie smile Od kilku miesięcy mieszkam w BB, a że od zawsze kocham góry to zwiedzam okolice kiedy tylko mam okazję. W Beskid Mały mam najbliżej więc bywam tam najczęściej smile

853

Odp: Przedstaw się!

piotr napisał/a:
kisiel napisał/a:

glupia sprawa z ta nenus, ktos jest zloslowy wobec naszej forumowiczki.

Niestety i łatwo się domyśleć kto, jeśli śledzi się pewne zakulisowe działania naszych byłych forumowiczów. Przy okazji - czy długo będziemy czekać na bana dla "specjalisty od jednego szczytu", który złośliwie zaśmieca różne wątki.


Zgadzam się z Tobą Piotrze.
Na informację o kolejnej mszy przy kapliczce niektórzy zareagowali jak byk na czerwoną płachtę.
Niestety, takie niesmaczne i prymitywne żarty ośmieszają nasze forum.

Skorpion witam Cię!
Beskid Mały to prawdziwa perełka. Znajdziesz tu prawie wszystko.

854

Odp: Przedstaw się!

Dzisiaj rano poszedł ban, pozdrawiam!

855

Odp: Przedstaw się!

Skorpionie - powitanko i do spotkania na szlaku smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

856

Odp: Przedstaw się!

Witaj w naszym gronie Skorpionie smile - nawet się zrymowało wink

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

857

Odp: Przedstaw się!

To się przedstawie. Mieszkam w BM od niedawna,więc trzeba by coś popisać  smile

858

Odp: Przedstaw się!

Ja nikomu na forum nie dokuczam żadnej pani nenuś.

"Jeżeli walczymy możemy przegrać jeśli tego nie robimy już jesteśmy przegrani''

859

Odp: Przedstaw się!

Hej wszystkim. Mówia na mnie gerwazy, Od niedawna czytam to forum i zamierzam wprowadzić nową jakość.
Tak samo jak jasiomateuszek  nikomu nie zamierzam dokuczać. Myślę, że od razu mnie nie zbanujecie - nie tak jak ostatnio każdego nowego  roll
Pozdrawiam nowych kolegów i koleżanki  smile

860

Odp: Przedstaw się!

gerwazy napisał/a:

Hej wszystkim. Mówia na mnie gerwazy, Od niedawna czytam to forum i zamierzam wprowadzić nową jakość.
Tak samo jak jasiomateuszek  nikomu nie zamierzam dokuczać. Myślę, że od razu mnie nie zbanujecie - nie tak jak ostatnio każdego nowego  roll
Pozdrawiam nowych kolegów i koleżanki  smile

A nie mówią czasem na ciebie ceper?
big_smile

Góroczub.

861

Odp: Przedstaw się!

kolejny elfik ?  Już to się robi nudne i żałosne  smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

862

Odp: Przedstaw się!

nena napisał/a:

kolejny elfik ?  Już to się robi nudne i żałosne  smile

Najwyraźniej jednego takiego niesłychanie bawi (po prostu ubaw po pachy buachacha), że sobie wpisze pod awatarem "zbanowany".

"Because it's there" (G. Mallory)
Moje galerie: https://get.google.com/albumarchive/105 … source=pwa

863

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich.
Na imię mi Marek. Góry oglądam kilka dni w roku, kiedy widoczność sięga w linii prostej 45-50km.
Chcę zacząć wędrówki od Beskidu Małego smile

864

Odp: Przedstaw się!

MK napisał/a:

Witam wszystkich.
Na imię mi Marek. Góry oglądam kilka dni w roku, kiedy widoczność sięga w linii prostej 45-50km.
Chcę zacząć wędrówki od Beskidu Małego smile

witaj Marek i do zobaczenia na szlaku smile

"...nigdy nie mówię nigdy..."
https://www.facebook.com/andrzejkisiel1974

865

Odp: Przedstaw się!

Witam wszystkich serdecznie. Jestem "półprzewodniczką":), czyli kandydatką na Przewodnika Beskidzkiego. teren Beskidu Małego dopiero poznaję, ale już mnie zauroczył i wbrew nazwie nie wydaje mi się taki znowu "mały":). Do zobaczenia na szlaku!

866

Odp: Przedstaw się!

Witaj Renka216 i do zobaczenia na szlakach Beskidu Małego  smile

To będzie "elektryzujące" spotkanie? wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

867

Odp: Przedstaw się!

Życzę Ci Renka 216, zdania egzaminów i stania się z „półprzewodniczki” przewodniczką.  big_smile
Chciałbym, abyś podczas prowadzenia wycieczek, zachęcała turystów, do odwiedzenia
naszego Beskidu Małego.
  Do zobaczenia na szlaku smile

... by Beskid Mały, był najpiękniejszym pasmem górskim.
Czystszym, zadbanym, pokazującym swe piękno i historię.

868

Odp: Przedstaw się!

Hi, w Beskidzie Małym pierwszy raz od kilku dekad... jakoś omijałem, choć tak blisko smile

...jestem tu prawie tydzień i nie żałuję! smile

869

Odp: Przedstaw się!

Hej a skąd jesteś Kafel ?

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

870

Odp: Przedstaw się!

Cześć!

Jestem Kamil z Dąbrowy Górniczej, z Beskidami związany od małego, w tym również z Małym (wakacje spędzałem często w Wilkowicach). Niestety, o ile część zachodnią MB znam dość dobrze (choć też pewnie jeszcze nie raz mnie zaskoczy), o tyle w Górach Zasolskich bywałem dość rzadko, ale wiem, że jest tam tam co zwiedzać i będę się starał te braki nadrobić (chociażby Grota Komonieckiego czeka na odwiedziny). Od początku roku jestem też na kursie przewodnickim, ale Beskid Mały wcale taki mały nie jest, więc sporą jego część będę musiał odkryć sam smile

Forum przeglądam od dłuższego czasu, dzisiaj postanowiłem się zarejestrować, głównie po to żeby widzieć bez problemów nowe posty, ale również postaram się udzielać jak będę miał coś sensownego do napisania smile

Pozdrawiam! smile

871

Odp: Przedstaw się!

Na pocieszenie powiem że ja mimo iż po BM chodze od kilkunastu lat i średnio 2 razy w miesiącu to od Soły na zachód nigdy nie byłem aż wstyd się przyznać smile
Mój kres wędrówek w tamtym kierunku wyznacza Żar smile

"Nie uda się odnieść w życiu sukces, jeśli człowiek nie zaangażuje się w to całym sercem.To samo dotyczy sztuki przetrwania- ci którym udaje się wyjść z opresji, zawsze dają z siebie wszystko.Zarówno w życiu jak i w survivalu, jeżeli się łamiesz przegrywasz."Bear Grylls

Zapraszam do galerii : http://picasaweb.google.com/109029069602413014760

872

Odp: Przedstaw się!

Witaj qamil smile

zawsze mam podejrzenie wink że przewodnicy i kandydaci na przewodników mają jakieś "tajne" tongue źródła informacji i liczę, że również od Ciebie dowiemy się czegoś o czym jeszcze nie wiemy big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

873

Odp: Przedstaw się!

kafel, qamil, Renka216, MKT witajcie w naszym gronie ! smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

874

Odp: Przedstaw się!

Zarejestrowany od dwóch lat, ale nie było okazji się przedstawić. Wędruje po BM od dziecka, ale dopiero teraz kiedy więcej czasu spędzam w Krakowie, zaczęło mi brakować widoku Złotej Górki w dzień i Krzyża na Chrobaczej w nocy.

875

Odp: Przedstaw się!

cwiartka11 napisał/a:

Zarejestrowany od dwóch lat, ale nie było okazji się przedstawić. Wędruje po BM od dziecka, ale dopiero teraz kiedy więcej czasu spędzam w Krakowie, zaczęło mi brakować widoku Złotej Górki w dzień i Krzyża na Chrobaczej w nocy.

... czyli takie oficjalne wink przywitanko-powitanko big_smile

Liczę na to, że skorzystamy z Twojej wiedzy o Beskidzie Małym smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile