Temat: Jesień w Żywieckim

No i doczekałem się. Od dłuższego czasu planowałem tą wycieczkę ale jakoś się nie składało...Dzisiaj rano jak zobaczyłem pogodę za oknem już wiedziałem że to jest ten dzień smile

Żabnica -> Hala Boracza -> Redykalny Wierch -> Rysianka -> Suchy Groń (18 km)

Jesień:

Pierwsze widoki na Hali Boraczej:

i kawałek dalej...

Ciekawy pojazd ciekawych "drwali"

Tymczasem na horyzoncie zaczęło coś majaczyć...(Hala Gawłowska)

A oto dziwny lis. Dziwny bo nie przejmował się ludźmi, bezceremonialnie załatwił co miał do załatwienia (ale kulturalnie - na poboczu) i poszedł dalej:

Widok z kolejnej Hali tym razem Lipowskiej i bardzo fajne schronisko:

A kawałek dalej następne schronisko tym razem na Rysiance. Jedyne miejsce gdzie było sporo ludzi:

Ale za to jakie widoki...ciężko było oderwać wzrok:

Po prawej Pilsko po lewej Babia G.

I zaczynamy schodzić

Hala Pawlusia i przełęcz:

Romankę odpuściłem. Idę czerwonym, widoki nadal piękne:

Nie tylko Perć Akademików, oto słynne łańcuchy. Ok, może łańcuch, jeden. Max. 2 metrowy wink

Ciąg dalszy jesieni...

Zachód Słońca na Suchym Groniu:

Romanka na pożegnanie. I wschodzący Księżyc:

Wymarzona pogoda, niewielu turystów (co dziwne) i niesamowite widoki zaliczają moje pierwsze spotkanie z Żywieckim do bardzo bardzo udanych smile A zejście z dreszczykiem w ciemnościach było najlepszym zakończeniem tej wycieczki wink

2

Odp: Jesień w Żywieckim

Piękne zdjęcia, nawet nie wiedziałem, że w tym miejscu jest łańcuch? W którym to jest dokładnie miejscu?

Colette Richard: "Góry to życie, życie to góry."

3

Odp: Jesień w Żywieckim

trialman1990 napisał/a:

Piękne zdjęcia, nawet nie wiedziałem, że w tym miejscu jest łańcuch? W którym to jest dokładnie miejscu?

Ciężko powiedzieć dokładnie w którym to miejscu...Na pewno na czerwonym szlaku z Rysianki na Suchy Groń, bliżej tego drugiego.

4

Odp: Jesień w Żywieckim

Dzięki za informacje!

Colette Richard: "Góry to życie, życie to góry."

5

Odp: Jesień w Żywieckim

Ooo gdzieś tu....

http://i59.tinypic.com/2hzpyxs.jpg

6

Odp: Jesień w Żywieckim

Cyberniok napisał/a:

Ooo gdzieś tu....

http://i59.tinypic.com/2hzpyxs.jpg


Dziękuję za poświęcony czas i szczegółową odpowiedź! Pozdrawiam!

Colette Richard: "Góry to życie, życie to góry."

7

Odp: Jesień w Żywieckim

Skorpionie - wszystko bardzo udane, wycieczka, spotkanie z liskiem, Taterki no i cudna złota jesień  cool

Bardzo lubię te hale w Żywieckim, a ta trasa sprawdza mi się także na biegóweczki wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Jesień w Żywieckim

Trasa mi znana, bardzo miło ją wspominam smile

A lisek był u siebie, to co się będzie krępował… big_smile Rewelacyjna fota ! big_smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

9

Odp: Jesień w Żywieckim

Ciekawe, właśnie zrobiliśmy dzisiaj bardzo podobną trasę do Twojej, tylko w odwrotną stronę.
Bardzo lubię tamte tereny!

10

Odp: Jesień w Żywieckim

Hahaha lisek genialny!!! big_smile Piękne zdjęcia smile