Temat: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Zrobiłam rozeznanie co do ceny naszego konkursowego kalendarza na 2016 rok.
Kalendarz będzie w formacie A-4, układ podobny do tego z lat ubiegłych. Cena zależy od ilości zamówionych przez nas do druku sztuk.

Wygląda to następująco:

1-2 szt. - 20 zł
3-4 szt. - 17 zł
5-9 szt. - 15 zł
10-19 szt. - 13,90 zł
20 i więcej szt. - 13 zł

Do tego około 10 zł - to koszt przesyłki i koperty z bąbelkami wink

Osoby zainteresowane zakupem kalendarza proszone są o kontakt pod adres beskidmaly@gmail.com do dnia 11 grudnia - tak będzie łatwiej zliczyć i zebrać zamówienia smile

Uwaga! Edytowałam posta.

Ostatnio edytowany przez jolanta (2015-12-05 23:32:53)

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

2

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Wpływają pierwsze zamówienia na kalendarze - dodam tylko, że możliwy będzie odbiór osobisty, jeżeli dla kogoś będzie to wygodne smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

3

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Do tej pory zamówiliście ponad 10 kalendarzy więc cena spadła do 13,90 zł.

Jakby jeszcze ktoś coś to do północka jest czas  wink  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Zamówiliście jeszcze więcej kalendarzy! Cena spadła więc do 13,00zł. big_smile

Tak wygląda okładka naszego kalendarza...

https://lh3.googleusercontent.com/PDekz6vtE5lmfNCQbOTkfRrmooZLXIlc1VYS3Jyi_RMwDjIf30HVc17WzNeSdZXTe9iuzYEW3_sQSHk5cV3x_ZDVEG2zKFJexttvwSTF0HT53v2ioS-PnaK1d2iT-Pkm2o6W7AZEIq14AMF7ngD3EzV1XVblKyvUUSpkCH6ufD6MpcotwXJA_rmM7t3jvjx-5t_faVfX7bNVZ5ECdBIu6MKUxPSHHWOLOzCmRhK-g_o8NaeIXupDyLwca_MFAMCL4ayyuZG-3wTmoVCWHHgqkAKyMiQLH4AcPK0ohuByff2zHmXB3zSsu2oZy95l25sald9dxuaqWfFByZCNsx6zSYJaaE0zd6OAS-q_PdpkIm_S7N8sO1939Zi3SMIJnePCo1mZATxKPxYKNQ-MsX1pWY-7ocogCl0UyDZ1Ul7p8j7mSjI_S0Xhfxbj2Zw77MUVgzCvB3zfAt8-Y6CaeO_N_cLEvvP1XdNP-nkwvYrALY7q1GBZcybbOOEOVv0yW5M_CNz11qstZ3e0e9KhHEwe8x7hsZqSS5uA2kd3R58aUw3E4XhyHiWGHga28h5BimqSafad=w441-h634-no

... i przykładowa strona wink

https://lh3.googleusercontent.com/AIUr9StyoDp898QqQdJTMXNarBvYKE20q8ExURGlUBm_4EpXQ97kv3bCKemyXt6kyKTnnnKFouMoksbdBbjC44e-OZuqyWyCaV9_ML1sFQmnBTLRHsx6GlGyHfiIi9Vo5_DJS0vSdyie_etTNGRNZVZtKsw4c7r-P5aSIgGaycTEAFkMfzq_cZF7qi7oKuoV30HPuAQxiCZQCY4UpXh2EvbeDvFMId-7-pu6G-_HG4ZOBajALFyeI9q1OLYf5yApLOTY5UHClHsovHGAqOsiOXKrhFO_Aa1FLNanw4fApGZ6sTT8rmGQvDVKgRIr8eV_P0DSsT6ksRCMLdJ7DsoVcGxRPydZuNOpcNKPjgCp2DIBu6NvDUK3z2EiAhmTuOZaJkh3JvAhwHtuQWt0bohPRnavEcpbbYu5U9BnwBDE9UBgWyUR-FB3Lzrx_WOWxXqBYLZMKbewSofcog4Yt6Jx-9Y3hwd-jenplSAfz7YaVeWWc7qvsVIAd93B2vcnLfLZEO3wxor3FAhHjSFNb0wNG8O4qP2LHDGUgu5rbdTl4SZ_CTt8QYZIxO1cHo2HFUepPhB8=w436-h634-no

Kiedy tylko drukarnia potwierdzi przyjęcie zamówienia do każdego zamawiającego odezwę się mailowo.

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

5

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Kalendarze są już u mnie! smile

Każdemu zamawiającemu posłałam maila z wiadomością - czytajcie i odpisujcie wink

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

6

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

U mnie już też jest smile

Dziękuję! Świetnie się prezentuje!

7

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Cieszę się! Tym bardziej, że miałam różne rozterki z nim związane wink Bardzo mi pomógł Sebastian Nikiel cool

Są jeszcze "plusy dodatnie" tematu kalendarzowego... otóż kilkoro z Was, znanych mi tylko z forumowych postów - udało mi się poznać osobiście. Miejsce mojej pracy stało się centrum dystrybucji kalendarz  wink  lol Pst. Cicho sza! tongue

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

8

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Zgadzam się z Tobą Jolu całkowicie - poznanie osobiste to duży plus smile A kalendarze znajdą się jutro pod choinką w zupełnie "nie górskiej" części kraju wink

9

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Kalendarz dotarł w Wigilię, dziękuję Ci Jolu za tak szybką wysyłkę, miałam fajny prezent wink
Zrobiłyście z Neną taką fajną robotę i to całkiem bezinteresownie smile Wyszło super!

10

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Do mnie dotarły w Wigilię. Jeden wisi u mnie, drugi wędruje na prezent na północ Polski. Dziękuję :-)

11

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Już jest i u mnie ! big_smile Bardzo dziękuję kisielowi smile ! Jolu wielkie dzięki za zajęcie się drukiem i kolportażem smile. !

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

12

Odp: Kalendarz 2016. Ceny i zamówienia.

Kalendarz do mnie też dotarł. Dziękuje za prezent smile