101

Odp: Wznowienie mapy Beskidu Małego - Compass

MF napisał/a:

Nie wiem czy jest już papierowa mapa, ale online już jest!

Beskid Mały w skali 1:25000 Studio Plan

Inne mapy online

Beskid Mały w skali 1:25000 Studio Plan płynnie uruchamia się pod androidem smile tylko szkoda, że nie ma lokalizacji GPS wink ale fajna mapka do przeglądania w pracy smile. W górach chętnie używam MAPY.CZ  są dość dokładne, darmowe,  obejmują gigantyczny obszar i są dostępne w formie aplikacji na Androida z lokalizacją a  nie wymagają dostępu do internetu ( ale pewnie wszyscy znajo..  big_smile ). Beskid Mały prezentuje się dość szczegółowo jednak wersja na androida w wersji offline jest pozbawiona wielu nazw szczytów.

http://i63.tinypic.com/wuhxef.jpg

Ostatnio edytowany przez Cyberniok (2016-02-03 08:28:57)

102

Odp: Wznowienie mapy Beskidu Małego - Compass

Staszek napisał/a:

Fajna mapa ta dwudziestka piątka, ale już nieaktualna. Powinni unacześnić!

To nie jest docelowa wersja.
W papierze będzie uaktualniona i uzupełniona.

103

Odp: Wznowienie mapy Beskidu Małego - Compass

Witam!
Dostałem informację z wydawnictwa Compass, że planowane jest wznowienie mapy Beskidu Małego. Proszą więc o przysłanie poprawek oraz propozycji co do nowej mapy.
Podgląd obecnego wydania mapy dostępny jest tu (niestety wymagany jest flash player): http://www.compass.home.pl/klient/!Skle … ly_16.html
Obecny nakład jest na wyczerpaniu a wydawnictwo chce zdążyć przed wakacjami. Prosiłbym forumowiczów o podanie w tym temacie poprawek i uwag, które następnie prześlę wydawnictwu.
Pozdrawiam,
J

JIFFNET - górskie ciekawostki