Temat: Konkurs Fotograficzny

UWAGA!!! „Beskidy w kadrze zatrzymane” po raz 15!

Zapraszamy do udziału w piętnastej edycji Konkursu Fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Wspomnień czar”. Jak zawsze na laureatów czekają nagrody oraz sława smile
Szczegóły regulaminowe dot. konkursu dostępne są tutaj:

http://www.przewodnicy.beskidy.pl/pages/konkursy.php

O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa ?

2

Odp: Konkurs Fotograficzny

Termin składania prac upłynął już 12 sierpnia.

Na stronie organizatora konkursu jest jednak zakładka "Galeria", gdzie można zobaczyć zdjęcia wszystkich edycji.

3

Odp: Konkurs Fotograficzny

MF napisał/a:

Termin składania prac upłynął już 12 sierpnia.

Na stronie organizatora konkursu jest jednak zakładka "Galeria", gdzie można zobaczyć zdjęcia wszystkich edycji.

Galeria warta obejrzenia, z przyjemnością poświęciłam jej niemałą chwilkę wink i wypatrzyłam tam prace dwojga znajomych, którzy biorą udział w konkursie nie po raz pierwszy, a co ważniejsze piękno ich prac jest dostrzegane!

To trzymam kciuki za "moich"!  big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile

4

Odp: Konkurs Fotograficzny

Tak, piękne foty, piękne cool smile

"Tak jak zawsze, kiedy zdarza mi się widzieć coś niebywałego, żałowałem, że nie ma ze mną miłych sercu ludzi, żeby mogli oni też swoje zatroskane oczy widokiem czystym uradować i przemyć, zasługują przecież na to nie mniej niż ja, albo bardziej"  /E. Stachura/

5

Odp: Konkurs Fotograficzny

jolanta napisał/a:
MF napisał/a:

Termin składania prac upłynął już 12 sierpnia.

Na stronie organizatora konkursu jest jednak zakładka "Galeria", gdzie można zobaczyć zdjęcia wszystkich edycji.

Galeria warta obejrzenia, z przyjemnością poświęciłam jej niemałą chwilkę wink i wypatrzyłam tam prace dwojga znajomych, którzy biorą udział w konkursie nie po raz pierwszy, a co ważniejsze piękno ich prac jest dostrzegane!

To trzymam kciuki za "moich"!  big_smile

Na naszym forum pojawia się wiele ciekawych zdjęć. Może w następnych edycjach konkursu "naszych" będzie więcej wink

6

Odp: Konkurs Fotograficzny

MF napisał/a:
jolanta napisał/a:
MF napisał/a:

Termin składania prac upłynął już 12 sierpnia.

Na stronie organizatora konkursu jest jednak zakładka "Galeria", gdzie można zobaczyć zdjęcia wszystkich edycji.

Galeria warta obejrzenia, z przyjemnością poświęciłam jej niemałą chwilkę wink i wypatrzyłam tam prace dwojga znajomych, którzy biorą udział w konkursie nie po raz pierwszy, a co ważniejsze piękno ich prac jest dostrzegane!

To trzymam kciuki za "moich"!  big_smile

Na naszym forum pojawia się wiele ciekawych zdjęć. Może w następnych edycjach konkursu "naszych" będzie więcej wink

Popieram! big_smile

Wokół góry, góry i góry...i całe moje życie w górach, ileż piękniej drozdy leśne śpiewają,niż śpiewak płatny na chórach. Wokół lasy, lasy i wiatr...i całe życie w wiatru świstach. Wszyscy, których kocham, wita was modrzewia ikona złocista. (J.Harasymowicz) smile